Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Była kiedyś taka akcja "przywłaszczenia" stadionu rywala?

Komentarz

• Przerobienia była

Komentarz

• Rozpierdalają mnie takie oświadczenia grup kibicowskich To pokazuje jakie zmiany zaszły na trybunach. Kiedyś by nikt nawet nie pomyślał, aby wrzucać takie coś dla opini publicznej tylko załatwiło by się temat na treningu itd. Do tego apel o powstrzymanie hejtu lol

Komentarz

• Zastanawiałem się czy wrzucić to tutaj czy do tematu o "idiotach bełkoczących na forach", ponieważ tak teraz wygląda ruch kibicowski to wrzucam do odpowiedniego tematu.
          Ciekawe czy oni sami nie widzą w tym nic nadzwyczajnie głupiego, że decydują się na takie coś?
          ​​
          Uprzedzam - wyjątkowo żenujące.

https://m.facebook.com/ZjednoczonaKo...wcy.net%2F&_rd
          Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• Milik-Otwierać Stadiony https://www.youtube.com/watch?v=62EtVL20_0A
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Mam nadzieję ,że w sobotę będzie tak przed meczem z Wartą doping spod stadionu człowiek tęskni za atmosferą ,za każdym.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Jest szansa, że część z nas obejrzy ostatni mecz Legii w tym sezonie na stadionie. Od 15 maja otwierają stadiony - 25% pojemności.
                Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• W końcu!
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• https://www.facebook.com/watch/?v=364364084976009
                    Wpadłem po latach

Komentarz

• Takiego "ksero" jeszcze nie widziałem.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Na dzisiejszej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego ogłoszono, iż od 26 czerwca widownia na obiektach sportowych będzie mogła wynosić 50 procent pojemności stadionów. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

(90minut.pl)
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                        X