Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Co tydzień można wrzucać takie filmiki/zdjęcia z zachodu Europy...Hiszpania, Włochy, Portugalia...o umawianych spotkaniach chyba nie muszę wspominać, w weekend dochodzi do kilku-klikunastu takich
  #MuremZaBonusem

  Komentarz


  • Miesiąc do derbów ROWu z Odrą Wodzisław, a przez tydzień już obie ekipy naje, bały aż 4 filmy na yutuba
   Jest wszystko co do zapowiedzi potrzeba:
   - kominiarki
   - race
   - okolicznościowy rap
   - wizyta pod stadionem przeciwnika nocą

   Komentarz


   • "Szkoła, praca..." wpadła do drugiej części "Najlepszych pieśni" wg. Ultras World

    ​Boże Chroń Fanatyków.

    Komentarz


    • Ekipa red black block chyba jedyna warta uwagi z Australii, myślę, że spokojnie poziom Europejskiej sceny

     https://goodspy.pl/index.php/2020/02...raju-kangurow/

     Komentarz


     • Trwa kibicowska relacja na żywo z derbów HSV - St. Pauli:

      https://twitter.com/TourDeSport

      Komentarz


      • W Poznaniu dzisiaj ciekawie, Lechia traci oprawę i ta pojawia się w kotle do góry kołami, Lechia z piro rzucanym w gospodarzy i na murawę.
       Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

       Komentarz


       • Z tym "traci" to chyba jednak nie do końca.
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

        Komentarz


        • Dziwka Bońka znowu błysnęła swoimi pomysłami na uzdrowienie stadionów ))

         Jest drastyczny sposób, by ukrócić te wszystkie incydenty, skończyć z wulgaryzmami, od których uszy puchną, sprawić, by jedni w drugich nie rzucali racami...

         Wyważyć, czy z "wyjazdów" więcej jest problemów czy korzyści. Zrobić rachunek zysków i strat. Dla mnie sprawa oczywista.
         Wszystkie te grupy, które są rakiem polskiej piłki, żyją od wyjazdu do wyjazdu. Tym się napędzają, na tym też zarabiają. Generator negatywnych emocji i zdarzeń na stadionach. Chcesz jechać do innego miasta? Jedź i kup sobie bilet w kasie.
         https://twitter.com/K_Stanowski/stat...46240284270593

         PS. Swoją drogą protesty za kary KL uderzające w sponsorów rozgrywek to może być strzał w dziesiątkę tym bardziej, że najwięcej kasy dają spółki skarbu państwa. Jak będą chcieli dalej nas tłamsić to ogólnopolska akcja uderzająca w PKO, Totolotka itd może bardzo ich zaboleć

         Komentarz


         • Nie będą chcieli,to tylko mokre sny ksysia.W ogóle nie ma sensu tego jego pie#dolenia tu wrzucać.
          Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
          #MioduskiOut

          Komentarz


          • Rzucanie w sektor rodzinny to żenada pół roku sobie nie pojeżdźą.
           Mioduski ,Vukovic OUT !

           Komentarz


           • Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Rzucanie w sektor rodzinny to żenada pół roku sobie nie pojeżdźą.
            Było by takich akcji więcej gdyby nie zakaz wnoszenia piro. A potem płacz bo nie można wnosić piro i zakaz wyjazdowy.

            Komentarz


            • Ja tylko napisze, że każdy kto był a Poznaniu wie, że na tym sektorze siedzą jedni z najwiekszych napinaczy i pajaców jakich mozna napotkac na polskich stadionach. Tam obnażanie się przed przyjezdnymi jest na porządku dziennym, połowa jest napierdolona jak działo, więc z tym "sektorem rodzinnym" to bym się nie rozpędzał. Zaden normalny rodzic nie wezmie dziecka do takiej patologii.
             Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

             Komentarz


             • To, czy patola, czy nie, nie ma w tej sytuacji żadnego znaczenia. Jedno to ośmieszanie takich ludzi czy to przyśpiewkami, jak to nasi wyjazdowicze zrobili w przypadku pewnego krakowskiego szczerbatego jegomościa, czy to zdjęciami, jak choćby miało to miejsce kilka lat temu kiedy jakiś scyzor postanowił "pochwalić się" na naszym stadionie swoim pożałowania godnym przyrodzeniem, a jego fotka (jak dobrze pamiętam, przez jakiś czas z niezamazaną facjatą) wisiala w galerii na legialive. Czym innym jest naparzanie w ludzi racami, kiedy przypadków śmiertelnych takich akcji było na świecie już co najmniej kilka. Nie wiem co ta banda skończonych oszołomów miała wczoraj w głowach, ale po cholerę te ogólnopolskie akcje o tym, że piro jest bezpieczne, próby uświadamiania mniej kumatych w kwestiach kibicowskich znajomych, skoro zaraz jedne ananasy podpalą sobie flagę, drugie postrzelają z wyrzutni, a następne urządzają gwiezdne wojny. A jak się okaże, że informacja o poparzonej 17-latce to nie wymysł dzienniakrski, to zaraz dopiero się zacznie. A potem zdziwienie, że komuś chce się zbierać z rac odciski palców. Kretyni.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
               To, czy patola, czy nie, nie ma w tej sytuacji żadnego znaczenia. Jedno to ośmieszanie takich ludzi czy to przyśpiewkami, jak to nasi wyjazdowicze zrobili w przypadku pewnego krakowskiego szczerbatego jegomościa, czy to zdjęciami, jak choćby miało to miejsce kilka lat temu kiedy jakiś scyzor postanowił "pochwalić się" na naszym stadionie swoim pożałowania godnym przyrodzeniem, a jego fotka (jak dobrze pamiętam, przez jakiś czas z niezamazaną facjatą) wisiala w galerii na legialive. Czym innym jest naparzanie w ludzi racami, kiedy przypadków śmiertelnych takich akcji było na świecie już co najmniej kilka. Nie wiem co ta banda skończonych oszołomów miała wczoraj w głowach, ale po cholerę te ogólnopolskie akcje o tym, że piro jest bezpieczne, próby uświadamiania mniej kumatych w kwestiach kibicowskich znajomych, skoro zaraz jedne ananasy podpalą sobie flagę, drugie postrzelają z wyrzutni, a następne urządzają gwiezdne wojny. A jak się okaże, że informacja o poparzonej 17-latce to nie wymysł dzienniakrski, to zaraz dopiero się zacznie. A potem zdziwienie, że komuś chce się zbierać z rac odciski palców. Kretyni.
               Nie dyskutuje z Twoimi argumentami, chociaż mam inne zdanie ale wytłumacz proszę co masz na myśli z tym podpalaniem flag ?
               „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
                Nie dyskutuje z Twoimi argumentami, chociaż mam inne zdanie ale wytłumacz proszę co masz na myśli z tym podpalaniem flag ?
                https://legionisci.com/news/19973_Ul...ezpieczne.html

                Na stadionie Wisły, przy okazji jednej z prezentacji, fani Białej Gwiazdy... niechcący podpalili flagę sektorową, od której zajęło się parę krzesełek. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale Wiślacy pokazali, że hasło głoszone w ramach protestu jest... nie do końca prawdziwe.

                Komentarz

                Pracuję...
                X