Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    NAC Breda upamiętniła 75 rocznicę wyzwolenia miasta przez polskich żołnierzy dywizji pancernej Gen. Maczka

PS.Nie umiem posługiwać się twitterem i wrzucać konkretnych postów, sorry

Pozwolisz że pomogę (pobrane z TT)

Zapis wideo:

https://twitter.com/foxsportsnl/stat...758259713?s=12

Napis DZIĘKI utworzony z imion i nazwisk żołnierzy:

https://twitter.com/kibicwyprawa/sta...627009024?s=12
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
      Pozwolisz że pomogę (pobrane z TT)

Dzięki MayheL.
      Zastanawiało mnie to takie wyblakłe DZIĘKI. A tu poszły imiona i nazwiska. Przegapione chyba przez media.

Komentarz

• Jeden w liderów Grobari zabity

Ljubomir Marković - Kića 1980-2019
        One of main Grobari leader was shot and killed last night
        Rest in peace
        za https://www.facebook.com/worldofultras

Komentarz

• On był a Alcatrazach tych po stronie Juga, czy Partizanovci?
          ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
            Dzięki MayheL.
            Zastanawiało mnie to takie wyblakłe DZIĘKI. A tu poszły imiona i nazwiska. Przegapione chyba przez media.

Aktualizacja za TT:

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...62884113690629

tzw media dopiero teraz zainteresowały się tematem
            Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• No i teraz dopiero widać, jak to zacnie wymyślili.

Komentarz

• Trochę się działo na ostatnich derbach Belgradu z kosza, gdzie najpierw grupa Vandal Boys (żeby było ciekawiej jedna z tych, które wszczęła zamieszki chcąc przejąc trybunę na pamiętnych derbach Belgradu i tworzyła Partizanovci, ale teraz już jest spowrotem na "Południu") wywiesiła transy do Kimiego w stylu "Spacerując po Dorcol, spokojnie powiedz swojemu synowi, że Wandale zrobili z ciebie trybuna":

a następnie był jakiś dym w sektorze Partizanovcich, ale nie udało mi się wyszperać kto z kim i o co:

​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Komentarz

• Patrzę na te ostatnie oprawy Lecha i nie przypominam sobie ekipy, która w tak krótkim czasie zanotowała by taki zjazd. Ta wczorajsza to jakiś totalny żart na poziomie KSP. Jakaś zmiana pokoleniowa tam zaszła?
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• W 2017 bodajże zakończył działalność e-Lech, w 2018 zakończono działalność Ultras Lechowi. Zapewne teraz się tam po prostu uczą.
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        W 2017 bodajże zakończył działalność e-Lech, w 2018 zakończono działalność Ultras Lechowi. Zapewne teraz się tam po prostu uczą.
                        To wiem ale myślałem, że część z tych osób jeszcze tam dzialala.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Do tego ten "listopad" to ich jakis regionalizm, czy błąd ortograficzny?
                          Mioduski won
                          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• A czemu błąd? Oprawa stylizowana na kartki z kalendarza, z którego zrywasz kolejne daty. A tam zawsze miesiąc występuje w mianowniku
                            You'll take my life but I'll take yours too
                            You'll fire your musket but I'll run you through
                            So when you're waiting for the next attack
                            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Dobra, źle odebrałem sens.
                              Mioduski won
                              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                                Do tego ten "listopad" to ich jakis regionalizm, czy błąd ortograficzny?
                                Taką formę mają kalendarze(jednoniowe, tygodniowe czy miesięczne). Co innego gdyby chodziło o jakieś hasło na transie mówiące o jakiejś konkretnej dacie.

e:
                                Zbyt długo miałem otwarty ten temat i się spóźniłem z odpowiedzią

Komentarz

Pracuję...
                                X