Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Praga Płd (L) Zobacz posta

Może warto byłoby zindywidualizować nasz doping i np. zaśpiewać coś konkretnie np. do Portugalczyka, Hiszpana, Francuza czy Chorwata
    To jest dobry pomysł! Nauczyć się jednego słowa w kilku językach to żadna sztuka, a może piłkarzyki by zrozumieli co o nich sądzę i pewnie nie tylko ja. Tylko jak jest "w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć" po portugalsku, hiszpańsku, francusku czy chorwacku?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
    Kto to kto to kto to

Komentarz

• Dzięki za radę, ale napisałem na forum, żeby poznać opinię braci kibicowskiej, co bynajmniej nie wyklucza realizacji Twojej sugestii, jednak a) łatwiej jest wyartykułować w sieci swoje myśli, ubrać je w jakiś w miarę spójny kształt, aniżeli w ferworze meczu na Ł3 podchodzić pod gniazdo i zgłaszać swe postulaty, a właściwie "postulaty". Poza tym powszechnie wiadomo, że forma pisemna pozwala na czytelniejsze i bardziej rozbudowane wyrażenie swojej opinii niż przekazywanie tego samego ustnie, szczególnie zaś na meczu i to jako "no name" Nie wiem czy po paru zdaniach nie zostałbym zwyczajnie przepędzony spod gniazda jako jakiś oszołom b) wydaje mi się, że z jakimiś oficjalnymi propozycjami można się zgłaszać dopiero po konsultacjach i po wysondowaniu opinii innych kibiców, gdy ma się przekonanie, że jest więcej osób mających podobne zdanie. c) rzuciłem ten temat pod dyskusję, ot tak, żeby poznać opinie innych. Niestety daleko mi do zapału reformatorskiego i duszy działacza Pozdrawiam
      Ostatnio edytowany przez Praga Płd (L); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
        To jest dobry pomysł! Nauczyć się jednego słowa w kilku językach to żadna sztuka, a może piłkarzyki by zrozumieli co o nich sądzę i pewnie nie tylko ja. Tylko jak jest "w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć" po portugalsku, hiszpańsku, francusku czy chorwacku?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Tak, nikt nie mówi o nauce literackiego języka, ale właśnie o kilku krótkich, żołnierskich słowach, które byłyby odpowiednikami naszej łaciny...podwórkowej Dokładnie o coś takiego mi chodzi! Pamiętam, że np. na meczu CL z Borussia potrafiliśmy (przynajmniej w przeważającej większości) posłużyć się nienaganną niemczyzną w postaci słowa "nutte"

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
          Wg mnie Hama nie powinien mieć w ogóle pożegnania. Pożegnania robi się legionistom. Guillerme nie miał a taki pracownik zarobkowy jak Hama miałby być jakoś wyróżniany?
          Ja bym zaczął od tego, że praktycznie wszyscy piłkarze to pracownicy zarobkowi Z podejściem idealistycznym, polegającym na przekonaniu, że dany piłkarz kieruje się przywiązaniem do barw klubowych, a nie kasą przy wyborach pracodawcy w toku swej kariery, pożegnałem się jakieś 20 lat temu, jeszcze w czasach szkoły średniej. Oczywiście nie twierdzę, że nie istnieją wyjątki, ale potwierdzają one tylko regułę. Co do samego pożegnania, może rzeczywiście Gulherme był w większym stopniu Legionistą (jeśli przyjmiemy w ogóle tutaj jakąś miarodajną skalę), jednak nie organizowano mu pożegnania, a Hamie i owszem. Jeśli już do tego doszło, nie należało wg mnie podczas tej ceremonii traktować go jak powietrze i ostentacyjnie ignorować, tylko choć raz wykrzyczeć jego nazwisko i zaśpiewać, niekoniecznie zdzierając gardło, dzię-ku-je-my. Tylko tyle i aż tyle. Pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez Praga Płd (L) Zobacz posta
            Dzięki za radę, ale napisałem na forum, żeby poznać opinię braci kibicowskiej, co bynajmniej nie wyklucza realizacji Twojej sugestii, jednak a) łatwiej jest wyartykułować w sieci swoje myśli, ubrać je w jakiś w miarę spójny kształt, aniżeli w ferworze meczu na Ł3 podchodzić pod gniazdo i zgłaszać swe postulaty, a właściwie "postulaty". Poza tym powszechnie wiadomo, że forma pisemna pozwala na czytelniejsze i bardziej rozbudowane wyrażenie swojej opinii niż przekazywanie tego samego ustnie, szczególnie zaś na meczu i to jako "no name" Nie wiem czy po paru zdaniach nie zostałbym zwyczajnie przepędzony spod gniazda jako jakiś oszołom b) wydaje mi się, że z jakimiś oficjalnymi propozycjami można się zgłaszać dopiero po konsultacjach i po wysondowaniu opinii innych kibiców, gdy ma się przekonanie, że jest więcej osób mających podobne zdanie. c) rzuciłem ten temat pod dyskusję, ot tak, żeby poznać opinie innych. Niestety daleko mi do zapału reformatorskiego i duszy działacza Pozdrawiam
            nie zgodzę się że słowo pisane jest bardziej odpowiednie od porozmawiania twarzą w twarz... myślę że jak przyjdziesz odpowiednio wcześniej na stadion i pod gniazdo to ktoś znajdzie 5 min żeby z tobą porozmawiać
            do twoich podpunktów się odnosił nie będę bo nie do końca się z tobą zgadzam ale jak już ktoś zauważył możesz podbić pod gniazdo i pogadać...
            ps. tak ogólnie to też chyba nie temat żeby go zaśmiecać dyskusja na temat dopingu i pożegnania "Hamy"
            pozdro
            To My Kibo(L)e
            Pozdro dla FC z Całej Polski oraz
            Mojego Warszawskiego Domu czyli
            POWIŚLA

Komentarz

• Widzew też się wybiera w środę do Grecji? Skoro byli w Lizbonie ,w Madrycie czy Dortmundzie to kto wie.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Wizyta Odry Opole w Kędzierzynie-Koźlu

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zgoda na linii Jagiellonia Białystok Mazur Ełk. Fan club z Ełku stał się zgodą. Ełk zawsze słynął ze szkółki bokserskiej.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Dzis na derbach Moskwy po stronie Spartaka obecny Lech z 3 flagami.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZSjatoja
                      ...
                      Masz czas do 24 jak ci na privie napisalem.

Komentarz

• https://stadionowioprawcy.net/news/n...ada-do-zabrza/
                        Ruch miał jechać pierwszy raz od 17 lat do Zabrza na rezerwy Górnika, ale ostatecznie mecz bez udziału kibiców gości.

Komentarz

• U nas na kadrze cyrk najebanych Januszy a na Węgrzech takie oprawy.
                          Z dzisiaj z meczu ze Słowacją:
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                            U nas na kadrze cyrk najebanych Januszy a na Węgrzech takie oprawy.
                            Z dzisiaj z meczu ze Słowacją:
                            Po czym wnosisz, że najebanych? Nigdy nie byłem na Narodowym(ostatni mecz w Polsce na kadrze to POL-POR na Śląskim, tu jeszcze był klimat), z perspektywy TV to ja tam widzę świadomych Januszy. Pytam z ciekawości.

Komentarz

• Znam z opowieści. Widok napierdolonych ludzi i swąd wódy to tam norma.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Znam z opowieści. Widok napierdolonych ludzi i swąd wódy to tam norma.
                                Norma na wyjazdach
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X