Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Wisła to ma zakaz do nas, czy coś?

  Komentarz


  • jadą
   LEGIA TO MY
   Freedom for Mary Wagner!!!

   Komentarz


   • 24.02.17 Mołdawia... Kiszyniów... próba nieudana.. Zimbru vs Sheriff 25x23
    Dostajemy informacje, że Sherif przejeżdża tranzytem prze Kiszyniów w drodze z meczu. Wyjeżdżamy na pozycje i czekamy. Czekamy na dwa Sprintery o numerach T781 i T181, po długim oczekiwaniu pojawiają się goście, których bez pośpiechu śledzimy.
    Postanawiamy, że zaatakujemy na jednym z ostatnich świateł przy skręcie na Tiraspol. W rezultacie nabiegamy na sprintera, próby wyciągnięcia kierowcy nie udane. Udaje się otworzyć jedne drzwi , ale kierowca zareagował dynamicznie i wyskoczył na przeciwległy pas i na czerwonym świetle dmuchnął w stonę Tiraspola. Wskakujemy do wozow i jedziemy za nimi. Osobówka dogania uciekinierów i przez 10 km stara się jechać równolegle o pokazywać łapami, że proponujemy chociaż 10x10. Odmowa.
    Na foto Zimbru w oczekiwaniu na gości.
    Na filmie wyskakujące Zimbru, jazda za uciekinierami i przesłanie dla wrogów tekstowe : ... typu ... Pofarciło się Wam, ale DO ZOBACZENIA    Komentarz


    • Del.
     Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
     "Lubię sobie jebnąć piwo"

     Komentarz


     • Interesująca historyjka ze sceny ukraińskiej...(... iście Sienkiewiczowska, z Dzikich Pól )

      Nie tak dawno zginął GIWI - kaukazoid walczący po stronie separatystów na UKR... dowódca oddziału Somalii ... "Wsławił się " filmem na którym stawia Słowian na kolana i każe jeść barwy .... chyba też kiedyś bąknął coś przeciwko Polakom, jeśli dobrze pamiętam...

      w zeszłym tygodniu Andrej Małasołow z Cska Moskwa, załozyciel RBW Cska Moskwa, zwolennik "ruskiego mira" poza granicami Rosji, wrzucił linę do wywiadu z jak to napisał:

      "mało kto wie, że wyznaczony na miejsce zabitego GIWI dowódce batalionu Somalii Igor Wołczkow - to kibic Szachtara"
      lina do wywiadu:

      http://fanats.info/?p=4989

      ( próbowałem przeczytać ale po dotarciu do wypowiedzi o tym, że ludzie na UKR są poddawani praniu przy pomocy najnowszych technologii, odpuściłem)

      Kiedy opowieść tego Igorka nabrała rozgłosu po obu stronach barykady, ktoś sobie przypomniał ciekawy epizod sprzed jakiegoś czasu. Otóż jakiś czas temu Igorek stworzył społecznośc internetową w której wypowiadał się przeciwko idei niezależności Ukrainy. Ukraińscy patrioci z Ruchu kibicowskiego dostrzegli wtedy działalność Igorka, przeprowadzili z nim rozmowę wychowawczą, w wyniku której Igorek zobowiązał się zamknąć społeczność i wypisał się z Ultry Szachtara...

      epizod został nagrany :      Ciekawe są wypowiedzi kibiców Szachtara, którzy kiedyś przeprowadzili rozmowę wychowawczą z sofa - warriorem, który coś tam pisał w necie. Puścili go. A po kilku latach koleś pojawia się na froncie , rzekomo staje na czele oddziału kaukazoidów, negroidów i innych ordyńców, którzy zabijają Słowian...
      Teraz , bogatsi o te doświadczenie , z perspektywy czasu, deklarują, że powinni byli go wtedy wywieżć do lasu i nie rozmawiać...
      Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


      • Wyobrażacie sobie w Polsce klub, który został założony przez policjantów, piłkarze są policjantami i większość kibiców stanowią policjanci wraz z rodzinami? Wydaje się abstrakcyjne. Otóż w Somalii w kraju uważanym za jeden z najbardziej przestępczych na świecie taki klub istnieje i jak możecie się domyślić jego kibice nie są kochani wśród społeczeństwa. Więcej do przeczytania tutaj:
       https://cuntenti.wordpress.com/2017/...tepczym-kraju/

       Komentarz


       • Members of Rude Boys (CSKA Moscow from Petersburg) + Animals (CSKA Sofia) + Shadows (Partyzan), yesterday in Bułgaria...


        Komentarz


        • Na wp.pl artykuł o tytule "Pazdan może podpaść kibolom Legii. Przez ten gest"
         W treści informacja, że wystawił koszulkę na licytację dla chorego chłopaczka z juniorów Lecha...co za kurvy, hieny dziennikarskie.

         Komentarz


         • wp.pl od jakiegoś (?) czasu zeszło na psy. W tamtym roku jeszcze były u nich normalne artykuły, a teraz to takie drugie natemat.pl czy gw.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
           wp.pl od jakiegoś (?) czasu zeszło na psy. W tamtym roku jeszcze były u nich normalne artykuły, a teraz to takie drugie natemat.pl czy gw.
           Naczelnym wp został Tomasz Machała - dziennikarz TVN oraz naczelny natemat.pl, prywatnie syn posłanki Platformy Obywatelskiej
           ...ta ziemia do Polski należy
           choć Polska daleko jest stąd,
           bo wolność krzyżami się mierzy
           historia ten jeden ma błąd!!!!

           Better Dead Than Red!!!

           Komentarz


           • do tego zatrudnili takie tuzy jak np. Kamil Sikora

            Komentarz


            • Swoją drogą jak obczajam Pazdana po meczach pod naszymi sektorami to niezbyt ochoczo celebruje zwycięstwa czy zabawę z kibicami (jako jeden z nielicznych). Widać, że traktuje to jako konieczny obowiązek. W końcu krakus. No ale wiadomo, że nie wszyscy kopacze muszą pałać miłością do Legii. Dopóki będą zapier.dalać i dawać z siebie wszystko na boisku to się nie czepiam. Ot taka luźna uwaga.

             Edyta: Kawa, masz rację. U Pazdana moim zdaniem najbardziej się to rzuca w oczy
             Ostatnio edytowany przez FCB; [ARG:4 UNDEFINED].

             Komentarz


             • Spoko, nie tylko Pazdan jest sceptycznie nastawiony do tych zabaw, mnie tez one odrzucają.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


              Bynajmniej to nie przynajmniej!

              Komentarz


              • Tysiąc razy lepszy Pazdan, który zapierdala i nie udaje nikogo niż kolejny zawodnik, który po dwóch meczach będzie całował herb.
               Ostatnio edytowany przez Młoda Legia; [ARG:4 UNDEFINED].

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Punol Zobacz posta
                Tysiąc razy lepszy Pazdan, który po zapierdala i nie udaje nikogo niż kolejny zawodnik, który po dwóch meczach będzie całował herb.
                Dokładnie tak.
                Legia mistrz a reszta x*j

                Komentarz

                Pracuję...
                X