Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fajnie, fajnie. Tylko, że jak zaraz zacznie się runda piłkarska i mecze to race powędrują do szuflady w biurku. Powrócą na Sylwestra.

A może to ja się nie znam i to może ultrasi Legii robią kichę, że zamiast na prezentacjach i filmikach promocyjnych gdzieś w lasach czy na osiedlach to palą pirotechnikę na trybunach w czasie meczów?

Komentarz

• Akurat Arka na meczach nie unika pirotechniki.

Komentarz

• http://galerawarriors.pl/podsumowanie.pdf

Podsumowanie sezonu w wykonaniu ŁKS'u Łódź.
        LEGIA była, jest i wielka pozostanie.

Komentarz

• 85 lecie Arki na legendarnej Górce

Komentarz

• Arka Gdynia 85 lat! Racowisko na bulwarze nadmorskim w Gdyni.

Myślę, że filmiki lepiej to oddadzą niż zdjęcia.

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
              Zapewne tak jak kibice Polonii,KSZO,Motoru czy Lecha
              Motor nie kupił sobie awansu. Sportowo utrzymał się w lidze a PZPN przyjebał się do jakichś długów i tyle. Kupił licencję od Szarowoli co pozwoliło zostać w tej samej lidze. Natomiast tutaj rzeszowska Stal kupuje sobie awans i miejsce na wyższym szczeblu rozgrywek nie wywalczając tego na boisku. Tak tylko chciałem nadmienić i ukazać różnicę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                Motor nie kupił sobie awansu. Sportowo utrzymał się w lidze a PZPN przyjebał się do jakichś długów i tyle. Kupił licencję od Szarowoli co pozwoliło zostać w tej samej lidze. Natomiast tutaj rzeszowska Stal kupuje sobie awans i miejsce na wyższym szczeblu rozgrywek nie wywalczając tego na boisku. Tak tylko chciałem nadmienić i ukazać różnicę.
                No tak jakieś długi.. w sumie Polonia Warszawa też nieuczciwie pożegnała się z ekstraklasą. Przecież sportowo się utrzymała.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                  No tak jakieś długi.. w sumie Polonia Warszawa też nieuczciwie pożegnała się z ekstraklasą. Przecież sportowo się utrzymała.
                  Raczej Groclin z siedziba przy Konwiktorskiej.
                  "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• 20.07.2014 Cska Moskwa vs OFK Belgrad, towarzyski.

W trakcie meczyku wokół stadionu kręci się 50 szabel Spartaka,

pod koniec meczu już 100. Widziany lider "Opozycji SpaM", ze swoim charakterystycznym ( nie słowiańskim) ryjem, ale opozycja nie ma tylu typów. Mało delikatne wiskanie wychodzących ( i wydaje się , że przepadła szmata OFK-Dynamo, ale nikt ze Spartaka nie chce ani potwierdzić ani zaprzeczyć... . Na forach masa żarcików na ten temat, ale fotki brak)

i jeszcze tekie selfie kuntakinte z meczu:

Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 'Na znak z łodzi zapłonęło 800 rac wzdłuż brzegu, tworząc pas od dawnego stadionu przy Ejsmonda w stronę centrum miasta'.

Komentarz

• Ostatni i chyba najlepszy filmik z 85 lecia Arki Gdynia

Komentarz

• Jak co jakiś czas czytam sobie wywiad w typami z różnych band ... pierdu, pierdu..jechaliśmy, biliśmy się... tralalalalala... a tu nagle pada tradycyjne pytanie i nie standartowa odpowiedź propagująca zdrowy tryb życia...))

Banda Crazy Host z Kubania:

pytanie i odpowiedź:

Tradycyjne pytanie - opowiedz jakąś najbardziej
                          piekielną(jajcarską) historyjkę ze swojego wyjazdu?

Dla mnie najbardziej piekielnym(jajcarskim) był jeden z wyjazdów do
                          Moskwy. Jechaliśmy jednym autobusem i dla większości to był pierwszy
                          wyjazd. Rozpoczął się on jakoś tak bardzo nudnawo i dlatego
                          zaproponowałem zorganizowanie Olimpiady wśród młodzieży, wszystkie
                          dyscypliny miały miejsce w autobusie wyłączając cross wokół stacji
                          benzynowej. Generalnie początek Olimpiady odbył się jak należy, z
                          przejścia uczestników poszczególnych dyscyplin, uśmiechających się i
                          witających widzów, z wywiadem przed rozgrywkami i z oświadczeniem o
                          swojej wygranej. Dyscypliny były następujące:
                          1\. Arm-sport (siłowanie na rękę) - w ramach stolika było użyte
                          siedzisko od krzesła;
                          2\. bieganie na czas wzdłuż autobusu, w tę i z powrotem z filiżanką
                          wody dla utrudnienia;
                          3\. Cross- 4 okrążenia wokół stacji benzynowej;
                          4\. Pompki;
                          5\. Podciąganie;
                          Po wszystkim, odbyło się podsumowanie i uroczyste zamknięcie Olimpiady.
                          Gwoździem programu była nagroda główna - tirówka, wynajęta jeszcze
                          na trasie pod Woroneżem za około 1000 rubli. Miała gdzieś cztery
                          dyszki, nie miała zębów i była obrzydliwa. Zwycięzca zgodził się
                          wyłącznie na polerowanie gały. Wszyscy wyszli z autobusu i pozostawili
                          zwycięzcę z jego nagrodą w odosobnieniu, ponieważ z kolei ona
                          odmówiła nagradzać go przy wszystkich). Po temacie koleś pozyskał
                          ksywę "Ząbek").
                          NIE PIJEMY... TRENUJEMY)))..>

Komentarz

• Wprawdzie nie stricte kibicowskie, ale...
                            Zawodnik Metalista Charków Edmar, który w 2011 roku otrzymał ukraińskie obywatelstwo właśnie otrzymał powołanie do armii. Jest w szoku, tego się nie spodziewał
                            Kiedy w 2011 roku Brazylijczyk Edmar przyjmował ukraińskie obywatelstwo liczył przede wszystkim na grę w reprezentacji kraju naszego wschodniego sąsiada. Nie spodziewał się, że podjęcie takiego kroku niesie ze sobą nie tylko same przyjemności, ale również obowiązki. W związku z trudną sytuacją na Ukrainie Edmar otrzymał powołanie do wojska. – Jestem w szoku, nie wiem nawet jak się zachować. Poszedłem do klubu i o wszystkim powiedziałem. Może uda się temu zaradzić. Moja żona jest przerażona, ale zapewniam ją, że wszystko będzie dobrze. Jeśli naprawdę będę musiał iść do wojska, nie wiem co zrobię. Jedyna co mogę teraz uczynić, to dobrze grać w piłkę – stwierdził Edmar na łamach ukraińskiej prasy.
                            Dobrze ci tak prostytutko

Komentarz

• Na zwiad nocny niech go wysyłają. Ryja nie będzie musiał na czarno malować !
                              SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
                                20.07.2014 Cska Moskwa vs OFK Belgrad, towarzyski.

W trakcie meczyku wokół stadionu kręci się 50 szabel Spartaka,

pod koniec meczu już 100. Widziany lider "Opozycji SpaM", ze swoim charakterystycznym ( nie słowiańskim) ryjem, ale opozycja nie ma tylu typów. Mało delikatne wiskanie wychodzących ( i wydaje się , że przepadła szmata OFK-Dynamo, ale nikt ze Spartaka nie chce ani potwierdzić ani zaprzeczyć... . Na forach masa żarcików na ten temat, ale fotki brak)

[/IMG]

20.07.2014 ЦСКА Москва — ОФК Белград. GF, Кабаны, Синдикат — Запад (кб) около 60 щей, спалили в парке у стадиона около 40-50 кс+бг , ехали на эту инфу. Оппонентов не нашли, подошли к стадиону, обозначились. Никто из противоположного стана не отреагировал на гостей. Далее кб делают крут вокруг стадиона и уходят от омона. П.с. Спасибо неким бг за подарки
                                Historia ma ciąg dalszy:

Cska - OFK. GF+ Dziki+Syndykat(zachód) w liczbie 60 dostrzegli obok stadionu około 40-50 Cska +Dynamo, właśnie jechali na tę infę. Oponentów nie znaleziono, podeszli do stadionu i zaznaczyli swoją obecność. Nikt nie zareagował na gości. Spartak robi kółeczko wokół stadionu i zmywa się na widok Omonu. Dziękując Dynamo za prezenty...
                                W dalszym ciągu nie ma foty szmaty. Spartak zapytany o fote odpowiada zagadkowo, że foty nie będą wrzucać...

Komentarz

Pracuję...
                                X