Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Obejrzałem dwa razy i nadal nie wiem ocb z owym filmikiem.  To, że śpiewają a.r.db. to ja wiem, nie pierwszy raz zresztą

  Komentarz


  • Był już temat pokazywany następnego dnia po 15.09.2013... Sekta82 Metalista Charków razem z Unionem Spartaka Moskwa walą się z Capitalsami Dynama Kijów. Filmik z nowego ujęcia a, że mało się dzieje to wrzucam:

   Komentarz


   • Było o "wyprowadzce" Ultras Sur, więc wypada odnotować wczorajszy powrót w meczu z Osasuną. Wymyślona przez prezesa Grada Jove (Młoda Gwardia), która miała zastąpić US nie odpaliła, w dodatku miała problemy aby wejść na mecz z Celtą Vigo (5.01). Około dwustu członków Ultras Sur na godzinę przed meczem pojawiło się pod bramką numer 28 na Bernabeu, przy wejściu na trybunę Fondo Sur, która jeszcze do niedawna należała do nich (m.in. zakazy i cofnięcie karnetów). Skandowano hasła przeciwko Perezowi i klaunom, którzy wchodzili na stadion, aby zająć ich miejsca.

    Po meczu z Celtą dość szybko udało się nawiązać dialog US z klubem i zapowiedziano powrót na trybuny. Do 15 stycznia każdy może odwołać się od nałożonego zakazu czy anulowanego karnetu, ale nie wrócą na razie na dawne miejsce. Jednocześnie trawa mobilizacja na mecz rezerw z Murcią 11 stycznia. Nie ma jasności, co do wewnętrznych tarć w grupie. Zgodnie z zapowiedziami członkowie Ultras Sur (w sile około 400 osób) pojawili się wczoraj na stadionie. Co prawda nie tam, gdzie zazwyczaj, ale na północnej trybunie na trzecim amfiteatrze.

    Tymczasem młodzież skupiona wokół Antonio "El Nino" Menendeza postanowiła w sylwestra rozruszać lokalnego rywala, atakując siedzibę Frente. Efektem dwóch rannych. El Nino chce podporządkować sobie wszystkie kibolskie grupy stolicy, a jednocześnie daje kolejny pokaz siły w wewnętrznym sporze ze starymi liderami US.

    Tutaj trochę o El Nino http://www.elmundo.es/cronica/2013/1...3768b456c.html

    Celta


    Osasuna


    Oprawa Curva Nord z Valencia - Atletico Madryt (Copa del Rey), z królem Walencji Jakubem I Zdobywcą.


    Antifa już śle donosy do prokuratury, dopatrując się w oprawie symboli nazistowskich, na prawej ręce króla runa Odala (m.in. emblemat 7 Ochotniczej Dywizji Górskiej SS Prinz Eugen), a po drugiej stronie tarcza z krzyżem żelaznym.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

    Komentarz


    • 16 rocznica śmierci Przemka . PamiętaMY !!!
     https://www.youtube.com/watch?v=OAqdu49UJoM#t=27
     Kibice słupskich klubów Czarnych i Gryfa oraz sympatycy klubów z Pomorza uczczą na miejscu tragedii przy ulicy Szczecińskiej 16. rocznicę śmierci Przemka Czai.
     Około godziny 19.00 kibice Gryfa Słupsk wspólnie spod dworca PKP przemaszerują w miejsce śmierci Przemysława Czai, pod pomnik upamiętniający to tragiczne wydarzenie.

     Przemek Czaja to 13-letni kibic, który zginął 10 stycznia 1998 roku, po meczu Czarnych Słupsk z AZS Koszalin. Po przejściu z tłumem powracającym z meczu na czerwonym świetle pasów przy ul. Szczecińskiej został uderzony kilkukrotnie przez policjanta Dariusza W. W wyniku obrażeń zmarł.

     Po jego śmierci w Słupsku rozpoczęły się zamieszki, sprowokowane komunikatem prokuratury jakoby chłopiec zginał od uderzenia w słup trakcji trolejbusowej. W mieście budowano barykady, atakowano posterunek policji przy dworcu PKP. Zdemolowano 22 policyjne radiowozy, aresztowane zostały 239 osób.

     Sąd Apelacyjny w Gdańsku w połowie maja 2001 roku skazał byłego już policjanta Dariusza W. na karę 8 lat pozbawienia wolności. Po odbyciu połowy wyroku został warunkowo zwolniony. Drugi z policjantów Robert K. został skazany na osiem miesięcy więzienia za nieudzielenie pomocy.

     Skarb Państwa wypłacił rodzicom Przemka ponad trzysta tysięcy złotych zadośćuczynienia.
     GP
     Ostatnio edytowany przez Warszafiak; [ARG:4 UNDEFINED].
     "You'll never walk alone "

     Komentarz     • Komentarz


      • Pewnie chłopak ze śląska ma barwy swoich zgód.
       Zamieszczone przez Korosiak Zobacz posta

       Komentarz


       • dokładnie- sam mam zajebistą fotę na starym sektorze w Katowicach w koszulce MKSu i szaliku "łowcy hanysów"(STS) co budziło już wtedy (rok1999) trochę zdziwienia
        http://www.youtube.com/watch?v=6T1v2rP9VQI

        Komentarz


        • 1. ... czerwone nachy pośrodku V pasibrzuch...
         2. Dynamo włazi na budowę stadionu Spartaka i po raz kolejny wykorzystuje motyw skręconej szmaty Spartak Ultras, dopisując: "tutaj mogła wisieć wasza flaga"

         Komentarz


         • Szkoda, że taki krótki ten filmik wrzuciłeś z grubaskiem, bo zapewne ładnie go ten w czerwonych spodenkach wcisnął w glebę.

          Komentarz


          • Gdyby nie to, że rusek to pomyślałbym, że padł po ciosie "wódżitsu"
           CWKS LEGIA WARSZAWA

           Komentarz


           • Komentarz


            • Zakaz sektorówek w Bydgoszczy, dodatkowo klub może odmówić sprzedaży biletu kibicom o "nieodpowiednim miejscu zamieszkania".

             Osuch grubo jedzie, oby się przejechał na tym.
             Od Hallera my rycerze, Sławy nikt nam nie odbierze.
             Lance do boju, szable w dłoń ...
             "Szósty" Strzelców w Żółkwi siedzi i nad dolą swą się biedzi.
             Lance do boju, szable w dłoń ...
             Z Francji swój początek bierze, a wśród strzelców jest na przedzie.
             Lance do boju, szable w dłoń ...

             Komentarz


             • Nieodpowiednie miejsce zamieszkania? A co to za miejsce, miasto? Chyba w Bydgoszczy niektórym sufit na łeb się spadł

              Komentarz


              • Śmiem przypuszczać że chodzi o Łódź

               Komentarz


               • 1. Takie coś u ruskich wrzucają jako fotkę z Rzymu... :                2. film stary, nie wiem czy latało..., rozmowa jest prowadzona o "fucku" a nie szaliku,ale filmik ciekawy:

                Komentarz

                Pracuję...
                X