Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolejna tabelka od Ukraińców obrazująca działalność i aktywność band:

1.klub/miasto;
    2.ilość tematów;
    3.las;
    4. miasto/lewacy/sektor;
    5.nazwy firm i obok w nawiasie ilość leśnych potyczek;

w ramach kącika rasisty Plac Czerwony w Sylwka i zero Słowian:

Komentarz

• Wiadomości z Petersburga. Nordycy ze SKA Petersburg urządzają przed Nowym Rokiem turniej wewnętrzny, poniżej krótki filmik z wydarzenia...

Młodzi z Zenita wyławiają w necie i wyciągają na real pacjenta, który podaje się za założyciela i lidera jednej z band. Krótkie przeprosiny za nie właściwe zachowanie poniżej:

https://vimeo.com/83257802

aaaa, kolesiowi - zanim dostał w pi@zdę - w pierwotnym wariancie zaoferowano udział w przeglądzie do bandy, ale odmówił:

Komentarz

• Scena Bałkańska...

1. Noc Sylwestrowa. Kibice Partyzana Belgrad oprawili byłego boksera reprezentacji Serbii i Czarnogóryна i Crveney Zvezdy metalowymi pałkami. W skrócie to: rozpoznali go, w trakcie kłótni rozbito na nim butelki a potem zaczęto tłuc pałkami. Bokser bronił się jakimiś meblami ogrodowymi, sprzętami, przypadkowymi przedmiotami i jak twierdzi w ten sposób uratował swoje życie... Ze słów boksera można dowiedzieć się,że byli to kibice Partyzana jeden z których (o inicjacjach S.A) jest znany z tego,że pokazał psom swoją gołą dupę ( na sektorze)....

2. Lider kiboli Crveney Zvezdy Welibor Dunicz został skazany w dniu 26.12.13 przez Sąd Najwyższy w Belgradzie na 2 lata pasów za napad na lidera LDP Czedomira Jowanowicza w kwietniu 2013 w knajpie Czadra przed meczem w wodną gałę.... jego kolega został skazany w 6 miesięcy w zawiasach. Najciekawsze jest to,że adwokat kibica udziela wywiadów w których wyraża swoje zdziwienie tym, że sąd w trakcie procesu dał wiarę słowom ofiary a nie dał wiary kadrom z kamer monitoringu...!!!!!

( To do udostępniania. Nasze newsy w kwestii skrzywdzonych przez aparat udostępniano,więc to też trzeba wrzucać )

3. Basket Partyzna vs Real Madryt i Grobari wrzucają transik o "swoim żalu i poparciu" w ramach solidarności z ruskimi w kwestii wybuchów w Wołgogradzie ( na transie błąd ortograficzny, ale to w sumie bez znaczenia)

4. 02.01.14 Partyzan V Real; "Janczarzy" (Jањичари) to nowa szmata na południu. Flaga zebrała pod sobą nie mało uchodźców z innych ruchów. Nazwa szmaty ( historycznie) nie obca również nam i niesie w sobie pewien ładunek auto ironii.

5. ostatnio sporo pisze się o powrocie Zabranjenih na Południe. Zobaczy się jak to będzie. Tak przy okazji - Zarząd Centrali Południa... ( taką fotkę wrzucają na portalach)

Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kadyr, mógłbyś rozwinąć temat powrotu Zabranjenih? Masz jakieś info?
          Co do foty, to już wiadomo, czemu bałkańce się bronią krzesłami i sprzętem...
          ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez uklad sloneczny Zobacz posta
            Kadyr, mógłbyś rozwinąć temat powrotu
            Ploteczki od Rusków przyniesione od Serbów... w skrócie:
            W Instagramie partizangrobari 19 grudnia pojawia się fotka trybuny z basketa Partyzan V Cska z podpisem " W dzień Świętego Mikołaja Alcatraz i Zabranieni razem kibicują Partyzanowi. Brat za brata!"

Mówić o pokoju na razie nie można, ale sądząc po tendencji pozostaje to tylko kwestią czasu. Możliwość powrotu na południe stała się jeszcze bardziej realna niedawno po tym jak skreślono z Alcatrasu sporo osób. Aktualnie wszystko rzekomo nie jest tak jednoznaczne... Przez ostatnie miesiące mają miejsce pewne wzajemne ruchy...np. podjęto decyzje aby nie walczyć więcej pomiędzy sobą a w grudniową niedzielę (15.12) Alcatraz i Zabranieni planowali wspólna zbiórkę/przemarsz w kwestii osadzonych jeszcze przed rozłamem Grobarów. Ale ten marsz został odwołany...
            Możliwe, że wznowienie sezonu da odpowiedź na powstające pytania w tej wojnie domowej...

taki wydźwięk mniej-więcej mają te ploteczki...

Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Myślę ,że i do tego tematu się nadaje - Tegoroczna Pielgrzymka Kibiców na Jasnej Górze
              "You'll never walk alone "

Komentarz

• Co roku sobie powtarzam, że "za rok" tam pojadę i wybrać się nie mogę. Ponoć 5 tys. polskich kiboli, pierwszy raz plac wypełniony. Aż serce rośnie, gdy się na to patrzy. Może ktoś z obecnych wrzucić swoją krótką relację z tegorocznej? Ogromne brawa dla obecnych!

ed: już znalazłem odpowiedni temat
                Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• KHL, Spartak V Dynamo Mińsk,
                  Dynamo traci szmatę i następuje policyjny pościg za sprawcami... w policyjnym osaczeniu Spartakowiec pozbywa się trofeum:

Moskwa, dwa filmy relacjonujące kolejny etap akcji "Białe Wagony"... obijanie emigrantów i wyrzekanie się przez nich Allacha....
                  tłum 1 filmu:
                  - Wyrzeknij się Allacha
                  - Wyrzekam się Allacha
                  - a Allach kim jest, cw@elem je@banym?

i kolejny filmik:

https://vimeo.com/83393393

Komentarz

• wrzucam tutaj, bo jakby nie było rozchodzi się o sprawy kibolskie, może ktoś wrzucał gdzieś indziej, ale przynajmniej ja nie dojrzałem...
                    http://legia.com/news,39027-wybierz_oprawe_roku.html
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                      wrzucam tutaj, bo jakby nie było rozchodzi się o sprawy kibolskie, może ktoś wrzucał gdzieś indziej, ale przynajmniej ja nie dojrzałem...
                      http://legia.com/news,39027-wybierz_oprawe_roku.html
                      Bylo w temacie "Dzialania ITI"
                      We are the best, fuck the rest!

Komentarz

• Konkretne operacja paramilitarna przeprowadzona przez kibiców Zawiszy została właśnie zdekonspirowana przez Osucha.
                        Witam wszystkich kibiców Zawiszy!

W pierwszej chwili nie chciałem reagować na szkalujący mnie i Zawiszę artykuł w Przeglądzie Sportowym. Od kilku miesięcy publikacja ta była przygotowywana przez pseudokibiców mojego klubu, którzy od momentu awansu, po 19 latach do Ekstraklasy, chcieli przejąć klub z powrotem w swoje ręce. Znaleźli w końcu dwoje mało znaczących dziennikarzy w Warszawie, którzy zwyczajnie podjęli temat. Nieprzypadkowo artykuł ten pojawił się nagle w momencie skomasowanego ataku pseudokibiców na moją osobę. Jeżeli wszyscy nie wiedzą, o co chodzi, bo Zawisza odnosi same sukcesy sportowe, a również organizacyjnie został przeobrażony z małego w duży i profesjonalny klub godny Bydgoszczy, czyli ósmego największego miasta w Polsce i jest pod każdym względem wzorem dla innych drużyn, to chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, czyli przejęcie władzy nad klubem.

Kłamstwa oraz pozbawione sensu zarzuty dominują w tym artykule, a wypowiadają się tam tylko osoby, które nigdy ze mną przez te 2,5 roku nie pracowały. Dziennikarze celowo o nic nie spytali z oddaniem pracujących dzisiaj ludzi w klubie, od pracowników biurowych, przez piłkarzy, aż po trenerów pierwszego zespołu. Zacytowali tylko ludzi bezpośrednio lub pośrednio związanych ze Stowarzyszeniem Piłkarskim, w którym stery już kilka miesięcy temu przejęli pseudokibice, wyrzucając ze swojego zarządu ludzi, z którymi mogłem normalnie współpracować przez ponad dwa lata. Moi pracownicy, w tym piłkarze i trenerzy, z uśmiechem na ustach oddają całych siebie temu klubowi i dzisiaj oni wszyscy są załamani, czytając te kłamstwa i brednie. Niespotykanymi bluzgami podczas meczu z Lechem oraz tym pseudoartykułem wyrządzono wielką krzywdę nie tylko mnie, ale też pozostałym pracownikom Zawiszy. My i tak zrobimy wszystko, by Zawisza dalej pod każdym względem rósł w siłę i wspaniale reprezentował miasto Bydgoszcz.

Co do tych wszystkich pseudozarzutów w sposób merytoryczny ustosunkuje się w najbliższym komunikacie.

Proszę Was, abyśmy zwarli szeregi i nie pozwolili kilku bandytom przejąć Naszego klubu.

Komentarz

• Osuch trochę odleciał, a, jeśli dobrze rozumiem dzisiejszy tekst Zarzecznego, powinien się zająć swoimi piłkarzami, którzy są wzywani przez komornika, bo ich agent nie płaci alimentów.
                          "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Ten Osłuch chyba głupi jest. Kto, po doświadczeniach z Warszawy czy też - notabene z Bydgoszczy, idzie na totalną wojnę z kibicami?

Komentarz

• Zamieszczone przez emkaen Zobacz posta
                              ten osłuch chyba głupi jest. Kto, po doświadczeniach z warszawy czy też - notabene z bydgoszczy, idzie na totalną wojnę z kibicami?
                              idiota

Komentarz

• Lazio - Inter Avanti ragazzi di Buda
                                http://www.youtube.com/watch?v=dbp4bjaiwjo

Komentarz

Pracuję...
                                X