Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Panowie nie szkoda wam czasu i ekscytacji tym co chłopak wypisuje ??

Może być zmęczony, podpity, najarany - wiadomo nic go neitłumaczy i chyba szkoda czasu na to.

Polak powinien być Polakiem a nie jeba*****m volksdeutchem, europałą itd. - pamięć o historii (tym bardziej najświeższej) to rzecz święta.
    Czego wy od nich oczekujecie ?? Nie szanują miejsca pamięci gdzie przelano krew Polaków sprzeciwiających się systemowi rodem sowieckiemu. Czego oczekujecie jeśli ich zgoda "ściska" się z sowietami....

eot
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
      tutaj nie ma czegoś takiego jak święto takie , srakie czy chvj wie jakie...
      A wiesz chociaż jakie to święto?
      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Myślę , że kosy Ruch VS KSG & GKS nie ma co porównywać do reszty Polski , gdyż tam wojna jest na tyle totalna , że takie akcje średnio mnie dziwią. Może nie ma aż takiego ciśnienia , jak w Krk , ale jednak sprzęt nie raz się pojawiał skoro później śląskie ekipy specjalnie się spotykały aby ogarnąć jakiś pakt.

Do tego dochodzą dwie pamiętne śmierci kiboli Ruchu z rąk KSG i jakieś niehonorowe akcje z obu stron ( jedna z filmem z młodym kibicem Ruchu z RŚ była tu wrzucana prawie rok temu ). Walka o wpływy na osiedlach , dzielnicach także robi swoje.

Na forum jest jedna osoba z Ruchu , która co jakiś czas się tu wypowiada i mogła by się do tego odnieść.

Mój post nie ma na celu wybielania akcji Ruchu , ale ukazanie , że śląskie podwórko to inny klimat i inne obyczaje plus większa częstotliwość spotkań powoduje , że nawet przy rocznicy masakry w kopalni Wujek oponenci nie mogą przejść obok siebie obojętnie.

ED
        Ostatnio edytowany przez Alek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Chyba wszyscy zapomnieli o najważniejszym, a mianowicie, że takie uroczystości to święto wszystkich Polaków i każdy ma prawo na nie przyjść. Ta cała " moda ", bo inaczej się tego nie da nazwać na to, kogo będzie więcej, kto zrobi dłuższy albo ładniejszy transparent, kto odpalił więcej rac itp. itd., zrobiła się tak masowa, że w tym wszystkim chyba wszyscy zapominają o najważniejszym, o chwili zadumy na tym co się kiedyś stało i dla kogo w danym miejscu i dniu jesteśmy. I tak naprawdę, to każdego prywatna sprawa, ale przegonienie Ruchu przez Gieksę, nie różni się niczym od naszych patologów, którzy co weekend na melanżach siedzą najebani w koszulkach powstańczych czy Żołnierzy Wyklętych. Oczywiście fajnie jak jest więcej ludzi na uroczystościach szczególnie młodych, tylko szkoda, że tak mało osób zamiast przyjść głównie po to by odpalić piro i zaprezentować komin z czaszką (jak ten typ z Ruchu na filmiku) nie woli otworzyć dobrej książki historycznej i poczytać coś na temat wydarzeń, o których traktują uroczystości. Stąd cieszy mnie taka praca u podstaw jaka jest u nas, tzn. spotkania z Powstańcami, kompletowanie i pakowanie paczek na Kresy jak wczoraj, dekorowanie Powązek 1 sierpnia i różne mało medialne akcje. Każdy powinien zrobić sobie rachunek sumienia i nie odnoszę się tu personalnie do nikogo, bo wielu forumowiczów, to osoby, które dają bardziej niż superpozytywny przykład, tylko piszę ogólnie.
          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Alek pomyśl 3 razy zanim naciśniesz wyślij post...
            "Jedna bomba atomowa
            I wrócimy znów do Lwowa
            Druga mała, ale silna
            I wrócimy też do Wilna"

Komentarz

• Zamieszczone przez frugo Zobacz posta
              Widać hummel, że masz chyba jakieś ciągoty do Niebieskich.
              Otóż to! Ja tego Hummla bardzo dobrze znam!

Panowie dajcie sobie trochę na luz ,i niektóre rzeczy piszcie na PW
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Hummel mam nadzieje ze ty faktycznie jestes albo pijany albo co kolwiek innego co ci nie pozwala normalnie myslec ale chlopie zastanow sie co piszesz ! tragedia na kopalni Wujek to tragedia Nas wszystkich Polakow tam nie gineli ludzie za Slask tylko za Polske tak samo jak w Powstaniach Slaskich Warszawskim czy Wielkopolskim. sam powiedziales ze jestes ze Slaska to dobrze znasz te klimaty i wiesz ze takich akcji jak ta moglo by tu byc multum ale ***** nie w takim dniu i takim miejscu ! na osiedlach na Slasku w jednym miescie dzieje sie tyle ze nie ma co tego nawet opisywac i dobrze niech sie dzieje to ze Ruch jest numerem 1 na Slasku to tez jest bezapelacyjne ale jeszcze raz
                NIE W TAKIM DNIU NIE W TAKIM MIEJSCU I NIE O TAKIEJ PORZE !!!
                KWK WUJEK PamietaMY
                To My Kibo(L)e
                Pozdro dla FC z Całej Polski oraz
                Mojego Warszawskiego Domu czyli
                POWIŚLA

Komentarz

• http://polskalokalna.pl/wiadomosci/s...k,1973778,3321
                  Żenada.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Dawno nie czytałem takich głupot, jakie zapodałeś Hummel.Mam nadzieję, że to tylko i wyłącznie wina koszulki z "bedbojem" w której siedziałeś przed komputerem

Komentarz

• Śląskie podwórko nikogo tutaj nie tłumaczy. Nie czas i pora na takie akcje. Tak jak ktoś napisał jest to cofanie się w ewolucji. Nie po to ginęli tam ludzie, żeby tych paru debili z Ruchu mogło sobie takie szopki odstawiać.

Komentarz

• Ja sie zgadzam z reakcja na akcje Ruchu. Ale akurat kibice L sa ostatnimi, ktorzy powinni tu kogos pouczac. Juz zapomnieliscie jak Wasi pocieli chlopakow z Polinii na Marszu Niepodleglosci? Zdaje sie, ze jednego Widzewiaka tez przekopaliscie na MN. Wiec ogarnijcie swoje podworko zanim zaczniecie oceniac innych...

Komentarz

• Zamieszczone przez daniil Zobacz posta
                          Ja sie zgadzam z reakcja na akcje Ruchu. Ale akurat kibice L sa ostatnimi, ktorzy powinni tu kogos pouczac. Juz zapomnieliscie jak Wasi pocieli chlopakow z Polinii na Marszu Niepodleglosci? Zdaje sie, ze jednego Widzewiaka tez przekopaliscie na MN. Wiec ogarnijcie swoje podworko zanim zaczniecie oceniac innych...
                          Nie pomyliłeś for przypadkiem? Nasze podwórko, nasze oceny, nasza sprawa. I nie przenoś tu historii z kibiconetowni, bo ze sprawy sprzed trzech lat zrobi się jeszcze Grunwald. Wszystkie ekipy są informowane o zasadach na MN. Jakoś - prawie - nikt ich nie łamie. Następnym razem, jak ktoś będzie chciał sobie trzaskać słitfocie z odwróconymi eLkami na pejsa w trakcie zbiórki pod Pałacem Kultury 11.11., być może najpierw pomyśli.

Poza wszystkim, o takich sprawach na tym forum nie dyskutujemy. To również nasze zasady.

Modów proszę o zostawienie posta daniila i mojego, żeby wszystko było jasne. Forumowiczów zaś o nie kontynuowanie polemiki z nim.
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Relacje z TFC w Rydze
                            http://lads-from-riga.livejournal.com/772321.html
                            http://hooligans.cz/reports/czech/86...-ucasti-sparty
                            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Ależ się wszyscy oburzyliście moim wpisem No cóż i tak pozostane przy swoim zdaniu a dalsza dyskusja na ten temat nie ma zbytniego sensu.

Komentarz

• To nie bylo oburzenie tylko jak ktos juz wczesniej wspomnial, owa praca u podstaw i proba uzmyslowienia Tobie, ze wcale nie byla to akcja godna pochwaly...
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X