Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ty tak na serio? Jakby jakiś kibic GKSu zmarł to jakby wjechali na cmentarz podczas pogrzebu to też byś miał "ogromny szacunek dla Ruchu"?

Komentarz

• Frajerska akcja Ruchu.
      Taką rocznicę trzeba uszanować bez względu na "klimat województwa śląskiego".

Komentarz

• Hummel, czyli co - wszystkich innowierców którzy przyjeżdżają na obchody powstania warszawskiego (a 1 sierpnia przyjeżdza tu pół Polski) powinniśmy napierdalać po łbach na Powązkach żeby pokazać kto rządzi w Warszawie i wbijać że to święto "takie czy srakie"? Bedziemy mieli wielki plus i ogromny szacunek? Ogarnij się chłopie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
          Ty tak na serio? Jakby jakiś kibic GKSu zmarł to jakby wjechali na cmentarz podczas pogrzebu to też byś miał "ogromny szacunek dla Ruchu"?
          Mylisz pojęcia...

Komentarz

• Co niby pomyliłem?

Komentarz

• Zamieszczone przez t2 Zobacz posta
              Hummel, czyli co - wszystkich innowierców którzy przyjeżdżają na obchody powstania warszawskiego (a 1 sierpnia przyjeżdza tu pół Polski) powinniśmy napierdalać po łbach na Powązkach żeby pokazać kto rządzi w Warszawie i wbijać że to święto "takie czy srakie"? Bedziemy mieli wielki plus i ogromny szacunek? Ogarnij się chłopie...
              T2 - nie chciałem tego pisać , ale po Twojej wypowiedzi to napisze... ale tak żeby była jasność nie jestem z Warszawy a wręcz ze śląska : ) I nie bronie tu Ruchu bo daleko mi do nich jak i do wszysich ekip z tego regionu włącznie z Zagłębiem...
              Powiem Ci tak , na ślasku są różne uroczystosci takie srakie owakie jeden ch,vj pewnie dobrze sobie zdajesz z tego sprawe , że Ruch tu rządzi... I logiczne jest to , że gdzie GieKSa robi to siamto czy owamto to Ruch i je.bie. , przyszła kolej na rocznice dzisiaj tyryryry .. ok Ruch ich ro.zjebał możesz mówić że źle i powoływać się na PW... to ja w tym momencie powołam się na co roczną pielgrzymkę kibicowską w Częstochowie czy tam Ruch robił jakiś dym GieKSie ?! Nie ! Bo to było ogólnopolskie święto ! A w dniu dzisiejszym Ruch tylko zaznaczył to , że ŚLĄSKIEM włada Ruch : )

Komentarz

• Widać hummel, że masz chyba jakieś ciągoty do Niebieskich. Wcześniej wypisywałeś ochy achy dla Chorzowian po akcji na flagi ROWu, teraz 'ogromny szacunek dla Ruchu' bo pogonili Gieksę na obchodach ważnych historycznych wydarzeń. Ochłoń trochę kolego. Dla mnie frajerska akcja i tyle. Mogą się uganiać za GKSem na okrągło cały rok ale próby wjazdów podczas ważnych uroczystości są dla mnie mega słabe. Takim zachowaniem przekracza się jakieś tam granice dobrego smaku. A info potem idzie w eter. Swoją drogą i tak ponoć chvja było. Więcej biegania i prowokacji psów niż faktycznego pogonienia Gieksiarzy przez Ruch
                Ostatnio edytowany przez frugo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeśli Ruch musi pokazywać, że rządzi Śląskiem w takim dniu i w takim miejscu, to sami sobie wystawiają świadectwo. To, ze leją każdego na Śląsku, nawet połączone siły Gieksy i GZ wie każdy kto ma odrobinę pojęcia jak wygląda banda Ruchu i naprawdę nie muszą nic udowadniać w ten sposób. Dla mnie mega słaby numer. Jak juz to trzeba było się z nimi łapać po uroczystościach i z dala od Wujka.
                  W Częstochowie z Ruchu to jest tylko chórek dziewczęcy plus kilka osób z młodzieży ok 16 letniej, a z Gieksy od 3 lat nie widziałem nikogo, więc porównanie z księżyca nie z realiów wzięte.

Komentarz

• Władają, nie władają - nie ważne.
                    Zakłócili obchody upamiętniające ofiary pacyfikacji kopalni "Wujek", mogli jeszcze trochę pokrzyczeć "Górny Śląsk! Górny Śląsk!".

Komentarz

• T2 - Szanuję Twoje zdanie , wybacz ja mam inne : )
                      Kolego FRUGO - Ciągoty do kogoś to możesz mieć TY , ja nie jestem pedałem żeby ciągnąc komuś bądz do kogoś , więc z łaski swojej daruj sobie takie wpisy...

Komentarz

• Chłopie, ale tutaj nie chodzi o zdanie takie czy owakie ale o fakt, że ekscytujesz się tą "akcją" jak dziecko nadchodzącymi świętami, o czym świadczy czterokrotne podkreślanie przez Ciebie tego, że Ruch rządzi na Śląsku. Wpływa to tak bardzo na twoje życie, że wynika z tego aż tyle pozytywnych(przynajmniej tak to wygląda) emocji? A ten tak zwany "klimat woj. Śląskiego" mnie je.bie, zarówno tego typu akcje jak i napieprzanie się maczetami w Krakowie, to cofanie się w stopniu ewolucji gatunku ludzkiego, a nie godne reprezentowanie swoich barw i historii klubu.
                        Ostatnio edytowany przez Breados; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• ruch to są faje i tyle, zwyczajne kvrwy.....najpierw UKRADLI flagi Rowu, bo inaczej tego nazwać nie można, a teraz huczą na ważnych uroczystościach....zrobili pożywkę dla mediów w i tak dla nas ciężkich czasach....zresztą jak sami mówią nie są Polakami tylko hanysami i wuj z nimi

Komentarz

• nie to miejsce, nie ten czas..
                            może nie każdy to zrozumie, ale autentycznie NIGDY nie zrozumiałbym gdyby miejscowi kibice Lecha próbowali coś wykręcić naszej delegacji w rocznicę czy to Powstania Warszawskiego czy Powstania Wielkopolskiego - zwykle dbamy o to by się nie spotkać, ale jednak uznałbym to za bardzo krzywą akcję (i mniemam, że podobnie nasi adwersarze z kibicowskiego szlaku)
                            reasumując, strasznie słaba akcja.

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
                              I nie bronie tu Ruchu bo daleko mi do nich jak i do wszysich ekip z tego regionu włącznie z Zagłębiem...
                              Zagłębie nie jest z tego regionu
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• hummel- w pale się nie mieści, że Ty to wszystko na poważnie chłopie piszesz.
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X