Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
    Dali radę z hydrogównem,dadzą i z Osuchem.
    Tylko podczas hydrogówna nie było tkaich represji jak dziś. Wtedy jak weszli grupą na sektor hydrofanów i ich przegonili nie ponieśli żadnych konsekwencji, dziś za to samo wyłapali by zakazy

Komentarz

• http://wiadomosci.onet.pl/slask/bojk...ni-wujek/9pqv5 GKS Katowice z Ruchem sie zlapali podobno pare osob zatrzymanych

Komentarz

• Nadejdzie kiedy to sezon, gdzie transmisje Canal+ z Reymonta nie będą nas raczyły wiecznym wydzieraniem się gniazdowego Wisły?

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
          Nadejdzie kiedy to sezon, gdzie transmisje Canal+ z Reymonta nie będą nas raczyły wiecznym wydzieraniem się gniazdowego Wisły?
          Obawiam się, że jedynym rozwiązaniem tej kwestii jest zmiana gniazdowego Typ drze ryja w tak irytujący sposób, że ja po 20 minutach zazwyczaj zmieniam kanał. Rozumiem, że ma swój "styl" prowadzenia dopingu, ale po ch.j zapodaje większość przyśpiewek w całości, kiedy w zupełności wystarczy konkretnie zaintonować początek?
          "Kibice Legii są niebezpieczni, są wśród nich przestępcy. Zachowanie kibiców razi i odstrasza mieszkańców od przychodzenia na mecz. I mówię tu choćby o nadużywaniu wulgaryzmów. Trzeba skończyć z dyktatem gniazdowego, tak jak było to na mistrzostwach Europy" - dodał Kozłowski.

Komentarz

• 100% racji !! Temat warty rozkminki na kolejne dwie strony

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
              100% racji !! Temat warty rozkminki na kolejne dwie strony
              Na pewno bardziej niż kolejne starcie tytanów "Urban vs. Maciek"
              Oderint, dum metuant - Niechaj nienawidzą, byleby się bali.

Komentarz

• Wiem, że to nie odpowedni wątek ale mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie i ktoś mi doradzi co zrobic.
                Hej. Jestem dziewczyną i nie bardzo orientuję się w temacie piłki nożnej i rezerwcji biletów na mecze a chciła bym zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi więc proszę o pomoc. Czytałam na stronie , że nie da rady zamówić biletu bez karty kibica a więc jeżeli mieszkam bardzo daleko to jak mogę zdobyć taką kartę kibica i czy ona musi być moja ? czy np jakby koleżanka załatwiła mi kartę na swoje naziwsko to czy ja mogła bym zamawiać bilety na moje nazwisko i na nie swobodnie wejść na stadion? Poza tym na jadną kartę ile bieltów można zamówić 1 czy 2? Prosze o odp.

Komentarz

• http://legionisci.com/bilety_i_karty_kibica
                  "Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
                  Facjata niby owszem, może być.
                  I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
                  Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""

Komentarz

• Dziękuję za odp. Czyli nie ma takiej możliwości że np karta będzie wyrobiona na Jana Kowalskiego z jego zdjęciem a na tą kartę będzie chciał wejść Antoni Pelc? Bo mi chodzi o to, że nie mam mozliwości wyrobić sobie takiej karty osobiście gdyż mieszkam daleko a przez kogoś z tego co czytam to nie wolno czyli innej możliwości nie ma? I nie ma szans , żebym dostała się na mecz?

Komentarz

• Zamieszczone przez just Zobacz posta
                      Dziękuję za odp. Czyli nie ma takiej możliwości że np karta będzie wyrobiona na Jana Kowalskiego z jego zdjęciem a na tą kartę będzie chciał wejść Antoni Pelc? Bo mi chodzi o to, że nie mam mozliwości wyrobić sobie takiej karty osobiście gdyż mieszkam daleko a przez kogoś z tego co czytam to nie wolno czyli innej możliwości nie ma? I nie ma szans , żebym dostała się na mecz?
                      Słuchaj ja Ci powiem tak , podeślij mi Twoje zdjęcie na PW a obiecuję Ci ,że jak będziesz ładna to nie będziesz musiała brać swojego chłopaka na mecz i martwić się wyrabianem KK dla niego Poprostu kupisz bilet dla siebie i dla mnie a potem będzie fajnie

E. Ruch dzisiaj ponoć ładnie GieKSe w Katowicach przegonił niestety sporo powiniętych ...
                      Ostatnio edytowany przez hummel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale ja pytam poważnie.

Komentarz

• No raczej cięzko bo na KK jest zdjęcie facjaty i ochroniarz patrzy na zdj z KK i na facjate kogoś kto wchodzi.. Łap PW i nie zaśmiecaj tu
                          Ostatnio edytowany przez hummel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
                            E. Ruch dzisiaj ponoć ładnie GieKSe w Katowicach przegonił niestety sporo powiniętych ...
                            No faktycznie jest z czego się cieszyć. Odpowiednie miejsce i czas na takie akcje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                              No faktycznie jest z czego się cieszyć. Odpowiednie miejsce i czas na takie akcje.
                              Kolega chyba mało się orientuje w klimacie województwa śląskiego...
                              To tak w formie edukacji , tutaj nie ma czegoś takiego jak święto takie , srakie czy chvj wie jakie... tutaj rządzi Ruch i podkreśla to za każdym razem ! I dla mnie plus za akcje i ogromny szacunek dla Ruchu , bo w ostatnich miesiącach pokazują ,że ślaskiem władali , władają i będą władać !

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
                                Kolega chyba mało się orientuje w klimacie województwa śląskiego...
                                To tak w formie edukacji , tutaj nie ma czegoś takiego jak święto takie , srakie czy chvj wie jakie... tutaj rządzi Ruch i podkreśla to za każdym razem ! I dla mnie plus za akcje i ogromny szacunek dla Ruchu , bo w ostatnich miesiącach pokazują ,że ślaskiem władali , władają i będą władać !
                                Kopalnia WUJEK - 16.12.2013 (GKS Katowice)

Jak dla mnie wygląda to godnie. Zapewne znów jakieś incydenty urosły do rangi bójki "pseudokibiców".

EDIT: Warto obejrzeć filmik, ja nie widzę na nim żadnych bójek. Zwykła marna prowokacja i tyle.

VIDEO: https://www.facebook.com/photo.php?v=594043863995455
                                Ostatnio edytowany przez WRKS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X