Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 07.12.2013

Ostatnio edytowany przez WRKS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ogarnia ktoś o co chodzi?

Komentarz

• jeśli chodzi o tłumaczenie to chyba brzmi to : zobaczymy kto będzie śmiał się ostatni. a drugiego dna to chyba żadnego nie ma. ot flaga.

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=ciAVCj1anDM Ruch na derbach grubo Warto odnotować , że 30tyś zł na derbową oprawe dostali od browaru Tyskie

Komentarz

• Oficjalnie...

Komentarz

• A co do tych 30 tyś. zł, Ruch miał dostać...? Obiło mi się coś o uszy,że zarząd Ruchu przeznaczy te pieniądze na spłatę kar za race? Jak to się w końcu potoczyło?
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Co do ruskiej flagi na Widzewie jest to przerobiona przez CSKA flaga Spartaka którą wcześniej skroili i Spartak nie chciał sie o nią bić.Specjalista od rynku wschodniego Kadyr pewnie szerzej nakreśli sprawę
                Ostatnio edytowany przez W.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
                  Ruch na derbach grubo
                  Nie wiem co w tym grubego. Odpalanie piro poza stadionem to jakieś kompletne nieporozumienie. Jak się srają o kary i złą prasę to niech nic nie palą. Do tego zupełnie nieudana prezentacja kartonikowa - mimo, że wzór wybitnie prosty to i tak wyszło przedszkolakowo. Widać, że niektórzy wolą kręcić film komórką niż podnieść poprawnie papier. Dramat jak na taką bandę jak Ruch. Ja rozumiem, że stadion nie sprzyja oprawom, ale trzeba mierzyć pomysł i cel na warunki - jedna prosta sektorówka z 10 racami byłaby po stokroć wartościowsza. Na plus jedynie transparent - ciekawe hasło, estetyczne wykonanie, duży i widoczny.

Ogólnie - cała ta oprawa to dla mnie szopka, zupełnie nieprzystająca do rangi 100. Wielkich Derbów Śląska. Poziom Szczakowianki czy Polonii Bytom.

I oczywiście szkoda wielka, że mecz bez udziału Górników.

Komentarz

• Niko - Pisząc grubo chodziło mi właśnie przede wszystkim o piro , i mniejsza o to czy to na stadionie czy po za nim , bo na tym kurniku akurat większej różnicy to nie robi. Wiadomo , że fajniej jest jak te piro jest na stadionie aczkolwiek akurat wczorajszy sylwester na Ruchu mi się podobał a Tobie może nie i masz do tego prawo. Ogółem jak na Ruch to kozacko się pokazali , bo co by nie mówić w ultrasce akurat do GieKSy czy Górnika to im sporo brakuje w przeciwieństwie do chuligańskiego władania śląskiem

Komentarz

• 1. scena bułgarska: 8.12.2013 Loko Plovdiv - Botev Plovdiv, przed meczem...

2. scena bałkańska ( tutaj proszę o korekty jak coś źle przetłumaczę):

06.12.13 Na meczu Euroligi Panathinaikos V Crvena Zvezda - Gate 13 pisze: "Kosowo jest albańskie"

i transik:

Wieczorem obejrzyjcie zieloną bajkę, cygańskie P@izdy J@bać waszą matkę

już 07.12.13 Crvena Zvezda na meczu z Wojwodiną Nowy Sad - Dalie odpowiada Gate 13

Widzieliśmy Waszą Zieloną bajkę , J@ebaliśmy waszego Ojca i Matkę

3. scena ruska, 07.12.13 i wierszowany transik na meczu Loko V Rubin adresowany do Kaukaskich drużyn :

Wreszcie dobry sezon! Lokomotyw na topie! Anży i Terek w d@upie!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta

06.12.13 Na meczu Euroligi Panathinaikos V Crvena Zvezda - Gate 13 pisze: "Kosowo jest albańskie"
                        Crvena ma zgodę z Olympiakosem Pireus, a Partizan nie ma z jakąś grecką ekipą ? swoją drogą ten transparent wynika z konkretnych politycznych przekonań Gate 13 czy może raczej z prowokowania Delije ?

Komentarz

• Partizan ma chyba z PAOK Saloniki.

Komentarz

• tu zdecydowanie chodziło wkurzenie przeciwników, zgodowiczów Olympiakosu, nie doszukiwałbym się politycznych odniesień.

Komentarz

• Dla mnie to jest raczej ośmieszenie się ekipy, która taki transparent wywiesza...
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Atletico PR - Vasco De Gama 08.12.2013

Ostatnio edytowany przez WRKS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X