Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Przegonili rzekomo grupę Polaków...,mieli dziś dać opis całej akcji na portale, ale póki co nic nie dali.... Już ich koledzy robią sobie żarty z nich. Poczekamy jeszcze....

Jest też oświadczenie kibiców Lazio w zrozumiałym dla mnie języku i też "puszą się" i piszą jak to zaproponowali spotkanie w rzymskim stylu, ale nie można już było się dodzwonić w kwestii odpowiedzi...a potem przegnali grupę Polaków ...itd...

Jak uda mi się to ogarnąć to wrzucę...
    Kadyr - ja oświadczenie Lazio rozumiem nie jako "puszenie się", a opis rozmów, które znając podejście nasze i Włochów do tych spraw są, że tak powiem realne... (nie oznacza to, że oczywiście te rozmowy miały miejsce) Użytkownik z Lazio jasno napisał w tym oświadczeniu, że był pod wielkim wrażeniem Legii i że mimo wszystko nie szukają tłumaczeń dla swojej postawy.
    A to, że przegonili 12 naszych w 15 osób? No chyba normalne na wyjazdach na mimo wszystko gorący teren. Ja wiem z bezpośredniego źródła, że ktoś od nas przegonił 20 Laziale. I co? i nic
    Jak przekroczyłem zasady panujące na tym forum to wywalcie posta.

Komentarz

• Nie wiem czy w dobrym temacie piszę, jeżeli nie to najmocniej przepraszam i proszę o wybaczenie ;p. Wczoraj na patelni wieczorem, były pokazywane filmiki kibolskie. To było z inicjatywy, którejś z naszych grup? Widziałem że troszkę osób się zatrzymywało i oglądało, przynajmniej tak to wyglądało z pewnej odległości. Myślę że dobre działanie. Mógł by ktoś troszkę szerzej o tym napisać albo powiedzieć coś na ten temat?

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
      Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• Fuck of Uefa https://www.facebook.com/pages/Fucko...35943713224187

Komentarz

• Oprawa Cracovii na dzisiejszych derbach

Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Plus za piro

Trenuj Sprint Wieśniaku
            Śmieszne
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• http://lads-from-riga.livejournal.com/755308.html

Komentarz

• Jakbym był dziennikarzolem Wyborczej, to poniższą fotkę bym wrzucił na "jedynke" poniedziałkowego wydania + tytuł "Gwałt kiboli na stadionie Cracovii!"

Fotka: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...leria-material

Komentarz

• Nic śmiesznego. Mimo wszystko panna nie pół naga, jakby to się mogło w pierwszej chwili wydawać, a w leginsach, czy **** wie w czym tam ona jest.

Ogólnie przeglądając foty na podanej przez Ciebie stronie, nie trzeba być geniuszem dedukcji aby dojść do wniosku, że panna została zagazowana.

I tak sobie siedzę, przeglądam te foty i zastanawiam zarazem, czy ktoś z tych idiotów ma choć odrobinę wyobraźni? I nie chodzi mi tu jedynie o ochroniarzy, którzy łepetynę mają wypełnioną trocinami, ale o takie osoby ds. bezpieczeństwa, o wojewodów, o ustawodawcę, o taką dziennikarzynę...
                  Czy, ponoć w przeciwieństwie do rac, używanie gazu w tłumie jest takie bezpieczne?
                  Skoro blokowanie przejść komunikacyjnych to "jeden krok od tragedii", jak zatem nazwać napierdalanie gazem w WYJŚCIE EWAKUACYJNE? Jak nazwać udrażnianie schodów oddziałem uzbrojonej ochrony, jak to miało miejsce u nas?

Tak ciężko ruszyć pustym, urzędniczym łbem, że takie właśnie sytuacje powodują zagrożenie? Że w razie czego, kibic stojący na schodach zdąży z nich zbiec w ułamku sekundy, w przeciwieństwie do opasłego ochroniarza-trociniarza w pełnej zbroi?
                  Strasznie mnie wkurwia takie jednostronne podejście do tematu i brak wyobraźni, przewidywania możliwych skutków podejmowanych przez siebie decyzji (także na szczeblu ustawodawczym).

Debilizm chyba będzie trwał w najlepsze, dopóki ktoś na trybunach po prostu nie zginie. No bo jakie jest prawdopodobieństwo, że dziewczyna ze zdjęcia ma astmę?

Ale co tu się dziwić, kiedy to oni mają "monopol na przemoc" i wyłączony mózg.
                  Ostatnio edytowany przez Ryku; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta

Ale co tu się dziwić, kiedy to oni mają "monopol na przemoc" i wyłączony mózg.
                    Amen.
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Polecam TVP INFO rozmowa z dziennikarzem PS i mecenasem .(nazwisk nie pamiętam)
                      Pseudoredaktorzy próbują nawiązać rozmowę o bandytach stadionowych a mecenas i dziennikarz zbijają ich z tropu.
                      Dziennikarz PS i mecenas mają wspólne wnioski:
                      Prawo zbyt restrykcyjne.
                      Zmienić ustawę o bezp. imprez masowych.
                      Poza racami nie ma problemu z kibicami.
                      MSW robi szopkę z zakazem międzynarodowym bo już taki istnieje.
                      Spróbować zezwolić na race na próbę.
                      Kary od UEFY za ciężkie i z odpowiedzialnością zbiorową.
                      Walka z UEFĄ nie ma sensu bo to urzędnicy.

Pseudoredaktorzy z TVP INFO nie wiedzieli co się dzieje. Nawet po pewnym czasie przestały się pojawiać wpisy na ekranie. Na początku:
                      "ZADYMA WE WŁOSZECH", "ZATRZYMANI PSEUDOKIBICE W RZYMIE".
                      Ale po kilku minutach pusto, rozmowa nie toczy się jak planowano.

Są rozsądni ludzie w tym kraju. Poranek nie mógł się lepiej zacząć.
                      Program był w TVP INFO od 8.15 do około 8.27.

Komentarz

• Więcej ich nie zaproszą.
                        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• jako ciekawostka
                          zdjęcie klasowe:
                          "Część wycieczki Bielsko-Zagłębiowskiej w Rzymie!"

Komentarz

• Besiktas vs Galatasaray

Tutaj powinien być podpis.

Komentarz

• A z jakiej to okazji?
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Widownia tam na krzesełkach ogrodowych siada? Czy to może elementy oprawy?

Komentarz

Pracuję...
                                X