Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W dzisiejszym dodatku do Przeglądu Sportowego jest kilkustronicowy artykuł poświęcony kibicom S.S. Lazio Rzym.

Komentarz

• Przed przeczytaniem poniższego tekstu zapamiętajcie sobie jedno:
      nie jesteśmy dziwkami z przeciwnej strony błoń które przyjma kazdego. Jeżeli ktos nie rozumie tej kluczowej dla nas zasady to chyba wie gdzie jego miejsce.

Pewnie wielu z was ekscytowalo się i przezywalo walki Artura Szpilki, kreowanego na jednego z nas czyli reprezentanta Armii Bialej Gwiazdy, chlopaka z ekipy. Jak było pewnie nie każdy z was wie ale co czujniejszy mogl zauwazyc, ze jego zachowanie nie zawsze było eleganckie. Z racji ze poszedl w zawodowy boks na pewne rzeczy przymykalismy oko. Zaraz po wyjsciu z puchy wystąpił do wywiadu w koszulce ludzie honoru, tak koszulce Widzewa Łódź. Po tym wywiadzie rozdzwonily się telefony z Wroclawia z delikatnym „co jest k****?”. Kolejne wywiady w wislacki m srodowisku delikatnie mowiac nie przyniosly mu slawy. W bardzo łatwy sposob wyparł się Wisły tylko po to zeby mieć spokoj wsrod dziennikarzy.Zeby tego było mało lubiał skwitować słynne „zbieramy na oprawy” na sektorze G bezczelnym „**********”. Tak właśnie odnosil się do chlopaków stojących z puszką. Może nawet nie wiedzial na co zbierają. Swoją zerową wiedzę na tematy kibicowskie udowodnił między innymi podczas jednego z wywiadów w studio Orange Sport.

Są jednak zasady, na których łamanie nie mozemy sobie pozwolic. Bo co on k**** jest żubr zeby go specjalnie traktować? Od dziś trzymać się będziesz z pseudo gangsterami z zydowskiej czesci Krakowa jako zwykla przegoniona *****! Przegoniona właśnie za to ze za swoich mentorów wybrales pasiaste scierwo. Szpilka po dlugich namowach na spotkanie w koncu opowiedzial się przeciwko nam! Jasno tym samym pokazal swoja „milosc” do Wisły!

Kazdy kto stanie za szpilka będzie traktowany jako osoba która stoi po przecinej stronie blon, a dobrze wiecie jakie konsekwencje wobec takich osob się wyciaga!

Na koniec do wszystkich przebieranych pajaców Wisle przede wszystkim trzeba mieć w sercu a nie na koszulkach czy silikonowych opaskach!

STANOWISKO WSH!
      Zródło :http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,26275/#p26275

Komentarz

• Poprzewracało mu się od hajs.Kibicem się jest a nie bywa !

Komentarz

• Ładnie,jak tylko link zacznie się otwierać to będzie news. Szpilka jest rozpoznawany i podawany na wschodzie i bałkanach jako przykład kibica, który osiągnął sukces....

1. wczoraj na sektorze Cska w LM 100 ryjów z Widzewa. Komentator w ruskiej TV komentował rzekomo, że flaga Widzewa jest dwa razy większa od największej flagi Cska.

2. infa jedno-źródłowa, ....nie 100%-owa...

W Madrycie nieznana grupa ludzi bez najmniejszej prowokacji i powodu rozjebała bar Drakkar w jednej z dzielnic Madrytu. Bar jest znany jako miejsce spotkań najbardziej radykalnych kibiców. Napastnicy nie wzięli z baru żadnych wartościowych rzeczy, ani utargu. Natomiast z kanciapy została wyniesiona flaga Ultras Sur, będąca wizytówką znanego ruchu kibicowskiego. Na blacie baru napastnicy pozostawili dziwną wlepkę,na której było wyobrażeniem płomienia i napis cyrylicą "ПРИВЕТ ОТ БАТИ" ( POZDROWIENIA OD OJCZULKA) oraz data 26.11.2013г.

zobaczymy czy i jak szmata wypłynie ...(??)

Komentarz

• Górnik Konin - KKS Kalisz 18.09.2013.

Komentarz

• fb Szpilki

Witam wszystkich. Jest to wiadomość do tych którzy są w temacie ... od dziś nie jestem juz "przyjacielem Wisły" Jak wiadomo mam wielu przyjaciół w różnych klubach np. Widzew , Cracovia, ŁKS, GKS Katowice, nie mówiąc juz o Lechii czy Śląsku... Dziś kazano mi wybierać pomiędzy przyjaciółmi ( których mam również w przeciwnych klubach) co jest dla mnie śmieszne i żałosne gdyż nie jestem chuliganem tylko zawodowym pięściarzem- wybrałem przyjaciół. Dziś przeciąłem opaskę "WIERNOŚCI" która miała dla mnie ogromne znaczenie, ale nikt nie będzie mi mówić co mam robić i z kim się witać ... ps. prawdziwi wiedzą gdzie leży prawda i tyle w temacie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta

W Madrycie nieznana grupa ludzi bez najmniejszej prowokacji i powodu rozjebała bar Drakkar w jednej z dzielnic Madrytu. Bar jest znany jako miejsce spotkań najbardziej radykalnych kibiców. Napastnicy nie wzięli z baru żadnych wartościowych rzeczy, ani utargu. Natomiast z kanciapy została wyniesiona flaga Ultras Sur, będąca wizytówką znanego ruchu kibicowskiego. Na blacie baru napastnicy pozostawili dziwną wlepkę,na której było wyobrażeniem płomienia i napis cyrylicą "ПРИВЕТ ОТ БАТИ" ( POZDROWIENIA OD OJCZULKA) oraz data 26.11.2013г.

zobaczymy czy i jak szmata wypłynie ...(??)
                Zenit - Atletico

Kolejny przykład, że trzeba się pilnować zawsze i wszędzie. Także u siebie.
                http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
                  Witam wszystkich. Jest to wiadomość do tych którzy są w temacie ... od dziś nie jestem juz "przyjacielem Wisły" Jak wiadomo mam wielu przyjaciół w różnych klubach np. Widzew , Cracovia, ŁKS, GKS Katowice, nie mówiąc juz o Lechii czy Śląsku... Dziś kazano mi wybierać pomiędzy przyjaciółmi ( których mam również w przeciwnych klubach) co jest dla mnie śmieszne i żałosne gdyż nie jestem chuliganem tylko zawodowym pięściarzem- wybrałem przyjaciół. Dziś przeciąłem opaskę "WIERNOŚCI" która miała dla mnie ogromne znaczenie, ale nikt nie będzie mi mówić co mam robić i z kim się witać ... ps. prawdziwi wiedzą gdzie leży prawda i tyle w temacie...
                  i odpowiedź

Stanowisko Wisły Sharks na temat Artura Szpilki: 'Przed przeczytaniem poniższego tekstu zapamiętajcie sobie jedno: nie jesteśmy dziwkami z przeciwnej strony błoń które przyjma kazdego. Jeżeli ktos nie rozumie tej kluczowej dla nas zasady to chyba wie gdzie jego miejsce. Pewnie wielu z was ekscytowalo się i przezywalo walki Artura Szpilki, kreowanego na jednego z nas czyli reprezentanta Armii Bialej Gwiazdy, chlopaka z ekipy. Jak było pewnie nie każdy z was wie ale co czujniejszy mogl zauwazyc, ze jego zachowanie nie zawsze było eleganckie. Z racji ze poszedl w zawodowy boks na pewne rzeczy przymykalismy oko. Zaraz po wyjsciu z puchy wystąpił do wywiadu w koszulce ludzie honoru, tak koszulce Widzewa Łódź. Po tym wywiadzie rozdzwonily się telefony z Wroclawia z delikatnym „co jest k****?”. Kolejne wywiady w wislacki m srodowisku delikatnie mowiac nie przyniosly mu slawy. W bardzo łatwy sposob wyparł się Wisły tylko po to zeby mieć spokoj wsrod dziennikarzy.Zeby tego było mało lubiał skwitować słynne „zbieramy na oprawy” na sektorze G bezczelnym „**********”. Tak właśnie odnosil się do chlopaków stojących z puszką. Może nawet nie wiedzial na co zbierają. Swoją zerową wiedzę na tematy kibicowskie udowodnił między innymi podczas jednego z wywiadów w studio Orange Sport. Są jednak zasady, na których łamanie nie mozemy sobie pozwolic. Bo co on k**** jest żubr zeby go specjalnie traktować? Od dziś trzymać się będziesz z pseudo gangsterami z zydowskiej czesci Krakowa jako zwykla przegoniona *****! Przegoniona właśnie za to ze za swoich mentorów wybrales pasiaste scierwo. Szpilka po dlugich namowach na spotkanie w koncu opowiedzial się przeciwko nam! Jasno tym samym pokazal swoja „milosc” do Wisły! Kazdy kto stanie za szpilka będzie traktowany jako osoba która stoi po przecinej stronie blon, a dobrze wiecie jakie konsekwencje wobec takich osob się wyciaga! Na koniec do wszystkich przebieranych pajaców Wisle przede wszystkim trzeba mieć w sercu a nie na koszulkach czy silikonowych opaskach!'

Komentarz

• jest już na poprzedniej stronie...

Komentarz

• Wczoraj mi kolega wysłał link i strasznie na bani siedzi. Bardzo fajna pieśń.

Komentarz

• Emkaen, zaraziłeś mnie, teraz mi nie chce wyjść z głowy
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• riposta gniazdowego...

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
                            Wczoraj mi kolega wysłał link i strasznie na bani siedzi. Bardzo fajna pieśń.
                            Mi się skojarzyło z San Lorenzo http://www.youtube.com/watch?v=JhkRgJmmOhA

Komentarz

• NAPOLI - BVB
                              Ostatnio edytowany przez WRKS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta

Wczoraj mi kolega wysłał link i strasznie na bani siedzi. Bardzo fajna pieśń.
                                Kolejny dowód na to że nie wszystkie pieśni trzeba śpiewać drąc mordę.

Komentarz

Pracuję...
                                X