Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wydaje mi się, że "patyczek" od P zasłania ten trans, dlatego tak lipnie to wygląda...
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
      wydaje mi się, że "patyczek" od P zasłania ten trans, dlatego tak lipnie to wygląda...
      Zwróć uwagę, że zza transu wystają żółte kartoniki - czyli obrys, więc szans na żaden "patyczek" tam nie ma, choćby Roman nawet chciał.
      Rozweselające są te ich wysiłki .

Komentarz

• Naprawdę, szczerze od kilkunastu minut próbuje w dobrej wierze rozkminić o co chodzi w tej oprawie Śląska i nie mam pojęcia... Chyba miało być PDW... No nie wyszło Wczoraj do góry kołami "DymAni Fanatycy", dzisiaj PDW, którego ciężko się dopatrzyć... Dzieje się
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
          Naprawdę, szczerze od kilkunastu minut próbuje w dobrej wierze rozkminić o co chodzi w tej oprawie Śląska i nie mam pojęcia... Chyba miało być PDW... No nie wyszło Wczoraj do góry kołami "DymAni Fanatycy", dzisiaj PDW, którego ciężko się dopatrzyć... Dzieje się
          Nie wiem, jak dla mnie to nie ma nic śmiesznego.W/w przypadki + dorzuć do tego szycie flag wroga (nota bene w złych barwach) i wywieszanie ich do góry kołami = obraz kompromitacji i zażenowania.
          Jak dla mnie trochę to w złą stronę idzie wszystko...
          Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
            Nie wiem, jak dla mnie to nie ma nic śmiesznego.W/w przypadki + dorzuć do tego szycie flag wroga (nota bene w złych barwach) i wywieszanie ich do góry kołami = obraz kompromitacji i zażenowania.
            Jak dla mnie trochę to w złą stronę idzie wszystko...
            A to my się mamy tym przejmować, że ktoś robi z siebie pośmiewisko na całą Polskę? W Śląsku już od jakiegoś czasu idzie wszystko w złą stronę ale co nam do tego, mamy przynajmniej co tydzień z kogo się pośmiać.
            Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
              obraz kompromitacji i zażenowania. Jak dla mnie trochę to w złą stronę idzie wszystko...
              No, bez wątpienia idzie w złą stronę. A, że w Cracovii i Śląsku? Mi się z tego powodu uśmiech na twarzy pojawia jedynie
              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez met(L) Zobacz posta
                mamy przynajmniej co tydzień z kogo się pośmiać.
                ... że, niby taka sobotnia noc kabaretowa. Cyklicznie ...
                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Śląsk nie zwalnia tempa, ciekawe co będzie za tydzień-najebany Staszek Levy na gnieździe czy może oprawa z użyciem nadmuchanych prezerwatyw zamiast balonów...

Komentarz

• Na forum włókienniczym wszystko się wydało: WKS - DDW, czyli "Dzianiny dla wszystkich". Ponoć Roman zamierza otworzyć hurtownię, która może zagrozić nawet gigantowi rynku z Białegostoku.

Komentarz

• Zamieszczone przez NoVy Zobacz posta
                      Zwróć uwagę, że zza transu wystają żółte kartoniki - czyli obrys, więc szans na żaden "patyczek" tam nie ma, choćby Roman nawet chciał.
                      Rozweselające są te ich wysiłki .
                      faktycznie, nie dopatrzyłem się tegolipnie dobrana czcionka, przy innej wyszłoby...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Cała strona tematu o słabej oprawie Śląska. Ogarnijcie się
                        Ostatnio edytowany przez Cielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Wyjazdowe choreo dla Legii! Zwyciężyła NaSza kartoniada zaprezentowana na wyjeździe do Krakowa deklasując pozostałe oprawy. Wyniki głosowania na choreo rundy powinny pojawić się niebawem.

Głosowało 68 os.
                          8 głosów - Korona Kielce,
                          7 głosów - Zagłębie Sosnowiec,
                          4 głosów - Legia Warszawa, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, GKS Tychy,
                          3 głosy - Górnik Zabrze, Odra Wodzisław, Jagiellonia Białystok,
                          2 głosy - Unia Tarnów, Pogoń Szczecin, Wisła Kraków, Górnik Łęczna, Motor Lublin, Ruch Radzionków, Zagłębie Lubin,
                          1 głos - KSZO Ostrowiec, Radomiak Radom, Lechia Gdańsk, Stal Rzeszów, GKS Katowice, Polonia Bytom, GKS Bełchatów, ŁKS Łomża, Odra Opole, Arka Gdynia, Siarka Tarnobrzeg, Hetman Zamość, Olimpia Elbląg, Wisłoka Dębica.

1. Coraz bliżej mistrza (Legia Warszawa) - 925

2. Jest hardcore (Lech Poznań) - 666

3. Seryjni podpalacze (Beskid Andrychów) - 550

4. W godzinach pracy (Legia Warszawa) - 181

5. Nie jechać na wyjazd (Sanovia Lesko) - 118

6. Ponieważ żyli prawem wilka (Zagłębie Lubin) - 115

7. Zagłębie (Zagłębie Sosnowiec) - 111

8. JKP (Korona Kielce) - 107

9. Fanatycy z krwi i kości (Górnik Zabrze) - 82

10. Wyprawa nocna (Wisła Sandomierz) - 65
                          Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• apropos kartoniad, dzisiejsza oprawa Polonii na meczu z Amatorem Maszewo

Komentarz

• Zamieszczone przez Daro Zobacz posta
                              na meczu z Amatorem Maszewo
                              ... ta to jest dopiero qrwa czytelna ...
                              Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• nie mają szczęścia

Kibice Górnika napisali list w związku z meczem z Legią Stowarzyszenie Kibiców Klub Sympatyków Górnika Zabrze przesłało list do PZPN-u oraz stacji Canal+ w sprawie zbliżającego się meczu ligowego z warszawską Legią.

Poniżej publikujemy treść listu.

Stowarzyszenie “Klub Sympatyków Górnika Zabrze” wyraża swoje zaniepokojenie faktem, że po raz kolejny kibice zabrzańskiej drużyny mogą nie zobaczyć pojedynku z Legią w Warszawie. Wojewoda mazowiecki rozważa bowiem zamknięcie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej za odpalenie środków pirotechnicznych, przez kibiców, podczas meczu stołecznej drużyny w europejskich pucharach.

Z różnych powodów w ostatnich sezonach nie było nam dane obejrzeć spotkania na stadionie Legii. Najpierw ze względu na katastrofę kolejową w miejscowości Baby, gdzie sympatycy “Trójkolorowych” jako jedni z pierwszych udzielali pomocy poszkodowanym. Drugi przypadek miał miejsce na początku tego roku, co szeroko było komentowane w mediach, a całą sprawę ostatecznie udało się zakończyć naszym porozumieniem z klubem Legia Warszawa. Na najbliższy mecz otrzymaliśmy 1790 biletów, które zostały sprzedane w kilka dni, na niemal dwa tygodnie przed planowanym spotkaniem. Stowarzyszenie zamówiło już pociąg “specjalny” do przewozu kibiców na ten pojedynek, tym samym ponosząc olbrzymie koszty wynajmu i trasowania.

Ostatnio pojawiły się jednak niepokojące informacje, że wojewoda mazowiecki może zamknąć stadion Legii właśnie na mecz z Górnikiem. Stanowczo sprzeciwiamy się zamykaniu obiektów piłkarskich dla kibiców i apelujemy do wojewody mazowieckiego o rozsądne przemyślenie całej sprawy. Zamknięcie stadionu jest najgorszą możliwą decyzją podjętą przez jakiekolwiek organy, tym bardziej, że obiekt przy Łazienkowskiej spełnia wszelkie wymogi do organizacji spotkań w rozgrywkach ekstraklasy z udziałem publiczności. Taka decyzja byłaby zupełnie pozbawiona sensu i ucierpiałoby na tym widowisko sportowe, jakim jest niewątpliwie pojedynek Legii z Górnikiem, na który czeka cała piłkarska i kibicowska Polska. Dlatego zwracamy się również do Polskiego Związku Piłki Nożnej, Ekstraklasy SA, a także telewizji Canal+ o dołożenie wszelkich starań, aby mecz zaplanowany na niedzielę 22 września odbył się z udziałem sympatyków obu drużyn.

Ze sportowym pozdrowieniem,
                                Stowarzyszenie “Klub Sympatyków Górnika Zabrze”
                                http://kibice.net/news/4230_Kibice_G...m_z_Legia.html

Komentarz

Pracuję...
                                X