Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja się bardzo cieszę, że nam Wiślacy źle życzą. Znaczy się że jest jeszcze normalnie. Nie bardzo rozumiem oburzenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez kONwalia Zobacz posta
      Oprawy, liczby, relacje, video - 5. kolejka ekstraklasy kibicowsko
      [url]http://ekstraklasa.net/ (...)
      ... a czy to nie jest czasem, GoWniany portal ... ?
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
        A na forum Wisły można poczytać dziś "kwiatki" w stylu: "dzisiaj wszyscy jesteśmy rumunami" jakkolwiek by to brzmiało Miłośnicy białej broni zapomnieli chyba z jakimi to potęgami przyszło im odpadać ostatnimi czasy. Valerengi Oslo, Dynama Tibilisi czy inne Karabachy. Ale chvj z nimi. Dzisiaj jest NASZ dzień !! (L)
        I bardzo dobrze że byli rumunami, czarnuchami czy też innymi kozojebcami - wrócili wreszcie na swoje miejsce !!

Kurrrr całkowitą przesadą było czytanie (tutaj też) i ubolewanie nad stratą flag przez wrocławskich. Jakie żale, jaki szoki - pojechali dostali bęcki od lewaków i stracili flagi to ich sprawa, rozdają flagi hurtowo to też ich sprawa, z podobno "poważnej" ekipy po głębokiej reformie i wprowadzeniu nowych zasad - stali się dużym pośmiewiskiem. I co ?? I bardzo dobrze! Niech się cieszą że nie wszystkie flagi wtedy stracili (podobno).
        EOT jak dla mnie.

Pozdro
        " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

A na forum Wisły można poczytać dziś "kwiatki" w stylu: "dzisiaj wszyscy jesteśmy rumunami" jakkolwiek by to brzmiało Miłośnicy białej broni zapomnieli chyba z jakimi to potęgami przyszło im odpadać ostatnimi czasy. Valerengi Oslo, Dynama Tibilisi czy inne Karabachy. Ale chvj z nimi. Dzisiaj jest NASZ dzień !! (L)
          Troszkę śmierdzi mi tu hipokryzją. Podobne komentarze na tym forum, w meczach z udziałem innej polskiej druzyny niz Legia w Europejskich pucharach, znajdziesz pod dostatkiem.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
            Ja się bardzo cieszę, że nam Wiślacy źle życzą. Znaczy się że jest jeszcze normalnie. Nie bardzo rozumiem oburzenie.
            dokładnie tak!

Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
            I bardzo dobrze że byli rumunami, czarnuchami czy też innymi kozojebcami - wrócili wreszcie na swoje miejsce !!

Kurrrr całkowitą przesadą było czytanie (tutaj też) i ubolewanie nad stratą flag przez wrocławskich. Jakie żale, jaki szoki - pojechali dostali bęcki od lewaków i stracili flagi to ich sprawa, rozdają flagi hurtowo to też ich sprawa, z podobno "poważnej" ekipy po głębokiej reformie i wprowadzeniu nowych zasad - stali się dużym pośmiewiskiem. I co ?? I bardzo dobrze! Niech się cieszą że nie wszystkie flagi wtedy stracili (podobno).
            EOT jak dla mnie.

Pozdro
            a tym postem kowallu podsumował rozkminkę z malinowymi nosami

Komentarz

• Oni dalej są poważną ekipą, przy czym tam gdzie byli do tej pory- w internecie i baśniach Andersena.

Komentarz

• Gwoli ścisłości. W mojej wypowiedzi bardziej chodziło mi o ich teksty "dzisiaj wszyscy jesteśmy rumunami" choć faktycznie z kontekstu ciężko to może wywnioskować. Bardzo dobrze, że nienawiść do wroga jest kultywowana w dalszym ciągu ale nie przypominam sobie abyśmy to my wtedy solidaryzowali się z ich rywalami i pisali, że jesteśmy Ormianami, Gruzinami, Kazachami czy innymi pastuchami. Dla nas porażki Wisły z "tuzami" europejskiego futbolu były powodem do kpin i żartów- bez jakiejkolwiek kurtuazji dla piłkarskiego przeciwnika.

Trochę z innej beczki. Ktoś zna powody odpuszczania wyjazdów przez GKS Tychy? Ostatnio 0 na Flocie, teraz z Ząbkach. Wiadomo, że to nie czołówka ale dotychczas prezentowali się raczej na solidnym poziomie
                Ostatnio edytowany przez FCB; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Śwwięty Zobacz posta
                  ============================
                  Ambasada Polski w Madrycie wystąpiła o reakcję hiszpańskiej Sevilli na hasło "Witajcie w Katyniu", które zamieścili kibice tego klubu na swojej stronie internetowej.

"Obraźliwy pod adresem Polski wpis na blogu radykalnego kibica Sevilla FC: Ambasada wystąpiła o reakcję klubu" - czytamy na wpisie Ambasada RP w Madrycie na Twitterze.

We wtorek na stronie kibiców Sevilli ukazała się relacja zdjęciowa z meczu ze Śląskiem. Widać na niej flagi z czerwonymi gwiazdami i wizerunkiem argentyńskiego zbrodniarza Ernesto "Che" Guevary oraz kubańskiego dyktatora Fidela Castro. Całość zatytułowana jest "Welcome to Katyń", czyli "Witajcie w Katyniu". Nawiązuje on do mordu na polskich oficerach w 1940 roku dokonanego przez NKWD.

Podczas meczu w Hiszpanii napadnięci przez chuliganów zostali również kibice Śląska, którym skradziono cztery flagi. Do rewanżowego meczu Śląska z Sevillą dojdzie w najbliższy czwartek. We Wrocławiu nie pojawią się hiszpańscy kibice, którzy odwołali wyjazd do Polski.

Przypomnijmy, że gdy kibice Lecha Poznań wywiesili obraźliwy transparent ("Litewski chamie klęknij, przed polskim panem") podczas spotkania z Żalgirisem Wilno polskie MSW skierowało list do Michela Platiniego, szefa UEFA. W piśmie MSW oczekiwało włączenia się UEFA i PZPN w aktywne działania mające wyeliminować ze stadionów zachowania ksenofobiczne.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,t...?ticaid=111347
                  Ostatnio edytowany przez Unii E. mówiący NIE !!!; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

Komentarz

• @ Unii E. mówiący NIE !!!

Proszę Cię... nie wstawiaj na tym forum, a już szczególnie w tym temacie, tego typu petycji... Po prostu brak mi słów.

Mafię to my co najwyżej pierdolimy, ale na pewno z nią nie korespondujemy...
                    http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

• No i git. Przestancie podpierac się jakimiś lamusami na tym forum i taki syf jeszcze wklejac. To że ktos chce na kogos donosic to nie znaczy że mamy się tu ekscytowac jakimiś wazonami bez charakteru.
                      Zapisane w dzienniczku przez całą Polskę Sevilli to co zrobili i starczy, a czas pokaże co się wydarzy.
                      Ostatnio edytowany przez t2; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Trochę z innej beczki. Ktoś zna powody odpuszczania wyjazdów przez GKS Tychy? Ostatnio 0 na Flocie, teraz z Ząbkach. Wiadomo, że to nie czołówka ale dotychczas prezentowali się raczej na solidnym poziomie
                        Kryzysik na mecz do Niepołomic się wybierają i koleżanka z Nowego Sącza z nimi też się pojawi
                        LEGIA TO MY
                        Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Czytajcie uważnie - to nie była moja petycja tylko skopiowany jeden z kometarzy na wp.pl - wrzuciłem tylko jako ciekawostke. Już usuniete. Ochłońcie.

Zamieszczone przez EviLmonkey Zobacz posta
                          @ Unii E. mówiący NIE !!!

Proszę Cię... nie wstawiaj na tym forum, a już szczególnie w tym temacie, tego typu petycji... Po prostu brak mi słów.

Mafię to my co najwyżej pierdolimy, ale na pewno z nią nie korespondujemy...
                          Ostatnio edytowany przez Unii E. mówiący NIE !!!; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

Komentarz

• To skasuj to bo to nei jest ciekawe dla tego forum i wątku dotyczacego kibicowskiego swiata, a nie donoszenia na kogos przez kogos.

Komentarz

• W Poznaniu szykuje się bojkot niedzielnego spotkania z Zawiszą. Żadne oficjalne info raczej się nie pojawi (bo znowu baty zebrałby Litar).

Wszystko w związku z bardzo prawdopodobną prowokacją milicji (wczoraj manewry na stadionie symulujące udrożnienie dróg ewakuacyjnych) plus generalnie mają po dziurki w nosie działaczy klubowych.
                              http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

• "W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce podczas wyjazdu do Sewilli informujemy, że z dniem wczorajszym tj. 27.08.2013r została zawieszona działalność Stowarzyszenia Wielki Śląsk...
                                Wiele spraw związanych z kibicowaniem Śląskowi wymaga gruntownej przebudowy, dlatego też działając w dobrej wierze chcemy już teraz podjąć się trudnego zadania jakim jest stworzenie nowych, trwałych fundamentów organizacji, która będzie w przyszłości reprezentowała całe środowisko kibiców wrocławskiego Śląska. Zadanie to wymaga od nas wiele wysiłku i trudu, lecz nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że wypełnimy je z powodzeniem.
                                Mając poczucie obowiązku wobec wszystkich spraw dotyczących bieżącej organizacji życia kibicowskiego (prowadzenie dopingu, tworzenie opraw meczowych) informujemy, że odpowiedzialnymi za te jakże ważne sprawy, będą grupy Ultravaganza, Ultras Silesia oraz sekcja patriotyczna, która przygotowała min. takie oprawy jak „Powstanie Warszawskie” czy „ Rotmistrz Pilecki”. Już teraz możemy zdradzić, że tuż po spotkaniu grupa Ultravaganza wraz z sekcją patriotyczną dostały zadanie przygotowania oprawy meczowej na najbliższy mecz z Sevilla FC. Widząc zapał obu ekip, wierzymy, że oprawa pojawi się na meczu i godnie podkreśli tak ważne wydarzenie jakim jest mecz naszego Śląska w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Podczas meczu zostanie przeprowadzona również zbiórka pieniędzy mająca na celu sfinansowanie kolejnych opraw meczowych.
                                Jako kibice Śląska mamy za sobą kilkudziesięcioletnią tradycję kibicowską. Jesteśmy w gronie Ekip, które rozpoczynały coś, co dziś wszyscy znamy pod nazwą – polska scena kibicowska. W całej naszej historii napotkaliśmy wiele trudności i przeszkód. Za każdym jednak razem pokonywaliśmy przeciwności losu i wychodziliśmy z nich obronną ręką – tak będzie i tym razem. Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że praca jaką teraz wykonujemy sprawi, że wrócimy jeszcze silniejsi. O kolejnych krokach jakie zostaną podjęte będziemy informować w stosownym czasie."

Najpierw Lech, teraz Śląsk...

Komentarz

Pracuję...
                                X