Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• graffiti na stadionie St.Pauli
    Wielcy Fanatycy Stolicy

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Jakub Zobacz posta
      graffiti na stadionie St.Pauli
      mogłeś tylko link wrzucić, obiad jadłem, gdy otworzyłem...
      nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przyjebie

Komentarz

• St.pauli to brudasy i nic więcej
        Btw. orientuje się ktoś jakie kluby w Niemczech mają prawicowych kibiców?

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
          St.pauli to brudasy i nic więcej
          Btw. orientuje się ktoś jakie kluby w Niemczech mają prawicowych kibiców?
          Ale ja uwielbiam takie komentarze. Po czym wnioskujesz, że brudasy? Nie myją się? Po prostu mają źle poukładane w głowach i trudno, cóż poradzić. Panie Jakubie zrobiłeś im tylko reklamę, zupełnie niepotrzebną moim zdaniem. Olać, nie komentować, wejdą w paradę, to walić w łeb. Tyle.

Komentarz

• Indonezja - Liverpool (20.07.2013)
            Co ciekawe lokalni kibice zamiast dopingować swoich wspierali (i to całkiem nieźle) Liverpool.

Komentarz

• Zamieszczone przez Taatar Zobacz posta
              Ale ja uwielbiam takie komentarze. Po czym wnioskujesz, że brudasy? Nie myją się? Po prostu mają źle poukładane w głowach i trudno, cóż poradzić. Panie Jakubie zrobiłeś im tylko reklamę, zupełnie niepotrzebną moim zdaniem. Olać, nie komentować, wejdą w paradę, to walić w łeb. Tyle.
              Wtrące się.Brudasy to określenie na wszelkiej maści punko-anarchistyczno-lewackie ścierwo.Owszem często się nie myli/myją.
              Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                Wtrące się.Brudasy to określenie na wszelkiej maści punko-anarchistyczno-lewackie ścierwo.Owszem często się nie myli/myją.
                Poza tym biorą do mordy... i nie lubią Legii...

I w nawiązaniu do nich, jako ciekawostka zahaczająca o nasza firmę.... świeży mem MTZ RIPO:

Od góry:

ZOŻ - Zdrowy Tryb Życia
                SPORT -z rękawicami zawieszonymi na T
                MTZ -
                161 - AFA

Komentarz

• Oni na prawdę się chwalą zaklejeniem wlepki? Nie no mocna chuligańska akcja

Komentarz

• Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Kibiców Górnika Łęczna

Szanowni Państwo,

występując w imieniu społeczności kibiców Górnika Łęczna pragniemy poinformować o zakończonych w dniu dzisiejszym blisko półrocznych rozmowach na temat powrotu kibiców na trybuny stadionu przy Al. Jana Pawła II 13. Rozmowy te zostały zwieńczone podpisaniem umowy o współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem Kibiców Górnika Łęczna, a Klubem.

Działania członków Zarządu Klubu, dobra wola Zarządu sponsora strategicznego – firmy Lubelski Węgiel Bogdanka SA., wspierane staraniami Stowarzyszenia zaowocowały przywróceniem tradycyjnej, bliskiej każdemu sercu prawdziwego kibica, nazwy Górnik Łęczna. Był to impuls do opracowania szczegółów porozumienia pomiędzy Klubem a Stowarzyszeniem, na mocy którego oba podmioty zagrają od dziś jednej drużynie.

Jesteśmy świadomi ciężaru jaki za sobą ciągniemy. Afera korupcyjna, karna degradacja oraz zmiana tradycyjnej nazwy, negatywnie wpłynęły na wizerunek Klubu. Partnerskie podejście z jakim spotkaliśmy się podczas negocjacji z Zarządem Klubu roztacza perspektywy szerokiej i owocnej współpracy. Współpracy mającej na celu odbudowanie pozytywnego wizerunku Klubu i jego kibiców, odzyskania wiarygodności, wypracowania na nowo solidnej marki Górnika Łęczna, a także należnego mu miejsca na sportowej mapie Lubelszczyzny i kraju, tworzenia korzystnej atmosfery wokół działań Klubu i Stowarzyszenia oraz wzmacnianiu znaczenia ich dla społeczności lokalnej.

Jednym z kluczowych postanowień umowy jest również zagwarantowanie uniknięcia w przyszłości sytuacji, która miała miejsce w przerwie zimowej sezonu 2010/2011. Uzyskując porozumienie w kluczowych dla środowiska kibiców sprawach, nie zapomnieliśmy również o stworzonej przez nas drużynie GKS Górnik 1979 Łęczna, która w najbliższym sezonie wystartuje w rozgrywkach lubelskiej klasy okręgowej.

Wspólnie z Klubem będziemy współpracować w zakresie piłkarstwa amatorskiego oraz szkolenia dzieci i młodzieży pod szyldem Akademii Górnik, zapewniając m.in. bieżące funkcjonowanie prowadzonej przez nas drużyny. Będzie ona miejscem dla piłkarzy emocjonalnie związanych z Klubem i chcących uprawiać piłkę nożną w sposób amatorski pod jego szyldem. Oddolna inicjatywa amatorskiej piłki wpisze się w całości w ideę UEFA Grassroots.

W tym miejscu chcemy gorąco podziękować wszystkim kibicom oraz ludziom dobrej woli, którzy przez okres dwóch sezonów wspierali działania Stowarzyszenia i założonego przez nas Klubu. Liczymy, że dołączycie do wspólnej gry jako dwunasty zawodnik – największe wzmocnienie tego okna transferowego. Do zobaczenia na meczach Górnika.
                    Zródło : http://gornik-leczna.com/4118-oswiad...gornika-leczna

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                      orientuje się ktoś jakie kluby w Niemczech mają prawicowych kibiców?
                      Pojeździłem teraz kilka dni po północy. Na pewno HSV, zgoda z Rangers Glasgow (St Pauli vlepia i maluje się przyjacielsko z Celtic), no i Hansa, widoczna w promieniu ok 100 km od Rostocku (nie tylko na autostradzie, ale w miastach, w małych miasteczkach i w wioskach), też mocno wygląda pod tym kątem.

Schwerin, Zarrentin, Wittenburg, Lubeka

Ostatnio edytowany przez Yanks; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• HSV z tego co się orientuję to nie jest prawicowy. Mogę się mylić. Na pewno prawicowe jest Dynamo Dresno.
                        white power

Komentarz

• Wiesz jak to jest z tamtymi ekipami. Są podziały na grupy, wewnątrz. I pewnie część nie jest, a część jest. Relacja Łukasza w Drodze Legionisty, z wyprawy na mecz do Drezna, też wiele wyjaśnia ...( żółci prawicowcy).

Tak jest np z Celtic'iem właśnie, na każdym meczu widać che quevary, antifaskie flagi, a mówią, że na Celticu prawica. Pomieszanie z poplątaniem.

Ed: Napisałem to co widziałem, ale raczej nie za teges miałem chęć podbijać z bajerą. Oceniam po wyglądzie, malunkach, vlepach itd
                          Ostatnio edytowany przez Yanks; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• W wywiadzie w TMK+ ekipa HSV określała się jako "apolityczna" i jej przedstawiciele mówili, żeby nie określać ich prawicą.

Komentarz

• Ogólnie u nch podziały (mówię o całych Niemczech są spore) Najczęściej wygląda to tak, zę ultrasi są apolityczni/lewicowi a chuliganka jest prawicowa. Tak jest choćby w HSV. Chuligani są prawicowi i wydać ich na koncertach czy to B&H czy innych takich miejscówkach. Lewactwo jest tam promowane. Za bycie prawicowym można dostać zakaz dlatego tak wiele ekip jest apolitycznych. Dlatego także tak wiele ekip ultras jest lewackich i robią jakies oprawy gegen rasismus, homophobia i inne duperele. Ogólnie u nich jest pomieszanie z poplątaniem a scena jest trudna do ogarnięcia, jedna ekipa ma zgode z drugą inna z inną itd. Chuligani swoje zgody a ultrasi swoje. Co do Dynama Drezno. Są apolityczni. Oczywiście chuliganka jest prawicowa. Co do ultrasów ciężko rozkminić gdyż mają zgodę z HOrde Zla z Sarajewa czyli Bośniackimi muzułmanami. Horde Zla jak większość ekip z tego rejonu jest prawicowa, ale są to muzułmanie więc teraz pozostaje pytanie czy zgoda z muzułmanami jest OK czy nie? Ogólnie ultrasi zrobili się troche lewaccy i przez to nie mieli (nie mają?? tego nie jestem pewien) wstępu do młyna na ''K-Block''
                              Haza Rostock też jest prawicowa, chuliganka szczególnie, ultrasi niby apolityczni ale też widać po której stoją stronię
                              Union Berlin tez jest prawicowy, ale tylko chuliganka
                              Hertha mniej, bardziej neutral
                              SV Werder Bremen słynie z lewackich opraw choć ich ekipa Standarte oraz Nordsturm są prawicowe i kilka razy obili lewackie Infamous Youth.
                              TSV Farge-Rekum (niska liga, to tam głównie są prawicowcy teraz) i ich ekipa Farge Ultras
                              Kiel ogólnie apolityczne ale Fast Food Kolonne ma skłonności bardziej do prawicy
                              Hannover 96 także lewacki bardziej choć ekipa Royal Riot Hannover prawicow
                              Borrusia Dortmund ogólnie ultras lewicowe ale chuligani prawica, szczególnie North Side którzy jawnie odwołują się do NS i symboli III Rzeszy, inna ekipa, Borussen Front jest prawicowa lecz w mniejszym stopniu.
                              RW Essen: także ekipy lewicowe z wyjątkiem Essener Löwen która jest prawicowa
                              MSV Duisburg na 3 ekipy 2 prawicowe jedna lewacka. Prawica to Division oraz Duisburg Forever
                              RW Oberhausen: apolityczni choć jedna z ich ekip (bo druga jest apolityczna) Sempre Fidelis ma tendencje prawicowe
                              Trier także prawicowy klub, istnieją dwie grupy, jedna Insane jest lekko prawicowa, a druga Suburbia Rebels oficjalnie prawicowa
                              Energie Cottbus, Inferno Cottbus,Front Side i CBR prawicowe
                              BFC Dynamo Berlin również
                              Saalefront Halle (Chemie Halle)
                              Lok Leipzig prawica 100% ex- Inferno Lok Leipzig, Scenario Lok to prawicowe ekipy,ultrasi z ekipy blue side mieli problemy bo zrobili się troche lewaccy lecz zostali naprostowani troszkę
                              Ultrasi Chemnitz -prawica
                              Ultrasi Plauen- prawica
                              Stahl Brandenburg-prawica
                              FSV Zwickau jest apolityczne lecz ekipa A-Block prawicowa. Ten klub to jedna z ciekawszych opcji. A-Block wywieszało swego czasu flagę anti Red Kaos (inna ekipa, lewacko apolityczna Zwickau).
                              Frankfurt też lewacki z wyjątkiem Adler Front która jest prawicowa
                              Ogólnie na 100% jakieś ekipy pominąłem, więc jak ma ktoś z was jakieś pytanie do konkretnego klubu którego nei wymieniłem to zadajcie a postaram się dobrze odpowiedzieć Nie rozpisywałem się zbytnio na temat wschodu gdyż dominują tam rpawicowe ekipy. Praktycznie 100% chuliganki to prawica, ultrasi apolityczni. Ogólnie wszystko pozmieniała wymiana pokoleniowa. W latach 90' praktycznie każda ekipa była prawicowa, teraz młodzież wychowna tak, a nie inaczej ma inne poglądy troszkę. Niemcy są pojebani pod tym względem, ale wynika to z kilku rzeczy. Przede wszystkim oni swoją bitwę o Niemcy przegrali. Nie są w stanie określic się prawicowo gdyż są za słabi i jest ich za mało. Na ich trybunach, osiedlach itd jest pełno kolorowych, nie są w stanie ich powywalać z młynów, a nawet jak to spróbują automatycznie dostaną zakaz i skończy się na tym, że na stadionei ekipy nie będzie, a kolorowi i tak będą. Dlatego tak wiele ekip jest apolitycznych i odwołują się do antyrasizmu, antyfaszyzmu. W przeciwnym razie mogli by miec problemy z władzami klubu, psiarnią itd itd. Chuligani w większości są prawicowi, ale i tak oni nie robią opraw więc to że mają dane poglądy wiedza wszyscy. Jako, że byłem w Niemczech na meczu to moge powiedzieć, że prawicowośc jest tam mocno tępiona. Na stadion nie można wejść (bądź jest spory problem) z patriotycznym tatuażem, bądź dziarą z wikingami, runami, i tego typu sprawami. O wbiciu w ciuszkach Thor Steinar, Eric & Sons bądź Ansgar Aryan na kilka stadionów można zapomnieć (oczywiście jak się ma koszulkę pod bluzą to spoko, ale w kurtce z jebitnym napisem TS na plecach może być problem). Mam nadzieję, że trochę pomogłem
                              Ostatnio edytowany przez Odyn; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Odyn Zobacz posta
                                Union Berlin tez jest prawicowy, ale tylko chuliganka
                                ultrasi to nawet zgode z St Pauli chcą/chcieli mieć wspolne vlepki wydali.
                                Arminia Bielefeld dawniej kręciła z Resovią i z tego co wiem to był nalot, że Sovia trzyma z lewakami, Reska jednak upierała się, że kibice Arminii na prawo są.
                                a Schalke to bardziej na prawo? ja byly derby Zaglebia Ruhry z Bochum to wyzywali VfL od pedałów kilka lat temu, więc chyba na lewo nie są ? oświeci ktoś pzdr
                                LEGIA TO MY
                                Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X