Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po co im nabijać klikalność?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Jeszcze zarobioną kase przeznaczą na otwarcie trzeciego FC w Warszawie

Komentarz

• heh, no dobra

Komentarz

• Lech w Finlandii: http://www.iltasanomat.fi/jalkapallo...583325872.html
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dziewczyny to mają marke, Wisła nawet na grafie boi się je wymienić

Komentarz

• CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• 8 minuta meczu. W Bydgoszczy Zawisza zwija flagi. Widać znaczne poruszenie.

Komentarz

• "Jagiellonia traci flagę w sektorze gości na rzecz Zawiszy Bydgoszcz!

info stadionowi oprawcy, czekamy na oficjal"

edit: W sumie racja bez sensu podawać info nie potwierdzone do kasacji
                  Ostatnio edytowany przez Maciej_L; [ARG:4 UNDEFINED].
                  We are the best, fuck the rest!

Komentarz

• Nie wiem czy fejsbukowe strony są dobrym źródłem informacji to raz, dwa w tym co wrzuciłeś jest napisane aby czekać na oficjalne info, więc po co umieszczać niepotwierdzone informacje ?
                    Ostatnio edytowany przez qwarcu; [ARG:4 UNDEFINED].
                    " Syreni Gród jest fest, tu życie mija z biglem "

Komentarz

• Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• By powiedzieć skąd jestem nie potrzebuję mapy,I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia Godny reprezentant kraju, nieważne na jakich ziemiach Mi nie grozi amnezja, nie zapomnę skąd jestem Moja skromna kolekcja szali Zapraszam!! http://szalecorkowiec.pl.tl/Strona-startowa.htm https://www.facebook.com/SzaleCorkow...0956370986868/

Komentarz

• Jaga zrywa flage Zawiszy, ale w moment zostaje odbita. Pozniej Jaga wybija na bieżnie i tańce z ochroniarkami
                          akcja od 0;30

Komentarz

• Głos spikera w 42 sec...

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

• Przed towarzyskim meczem piłkarzy Boca Juniors Buenos Aires dwie osoby zginęły, a kilkanaście doznało obrażeń podczas starcia kibiców stołecznej drużyny z fanami San Lorenzo.
                              jeden z nich zginął od postrzału w klatkę w czasie bójki. mecz odwołano, klubowej przynależności brak
                              Ostatnio edytowany przez PabloMag; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Taka ciekawostka(mam nadzieję, że nie było). Ekipa Middlesbrough, myślę, że każdemu rzuca się w oczy pewna flaga...
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X