Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez legia_land Zobacz posta
    Zawisza i Cracovia wracają do ekstraklasy czyli najlepszy wariant kibolski.
    Niby tak, ale nie do końca, bo "podbiją" frekwencję na meczach i to sporo co wykorzysta PZPN mówiąc, że ludzi co raz więcej chodzi na ekstraklasę i kibole są nie potrzebni.

Komentarz

• Kibicowsko na pewno ciekawe ekipy.
      Chciałbym się mylić ale przypuszczam, ze Bydgoszcz zrobi wszystko żeby nie wpuszczać Legii na swój stadion. Daje głowę, że akurat wtedy będzie jakiś remont czegoś albo w ostateczności decyzja wojewody o zamknięciu sektora gości...
      Pawel83

Komentarz

• Zamieszczone przez ObsranyNaUstawce Zobacz posta
        Niby tak, ale nie do końca, bo "podbiją" frekwencję na meczach i to sporo co wykorzysta PZPN mówiąc, że ludzi co raz więcej chodzi na ekstraklasę i kibole są nie potrzebni.
        http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E
        white power

Komentarz

• Obawiam się że ten cały Obsrany to bartoszek w swoim kolejnym wcieleniu
          Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

Coś masz w środku spierdolone. Na amen.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

oj, chyba trzeba cie wysłać do Maxa Kolonko bo nie mówisz jak jest :/

Bardzo dobrze, że weszła Cracovia i Zawisza, w następnym roku Arka i może jeszcze Katowice

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                oj, chyba trzeba cie wysłać do Maxa Kolonko bo nie mówisz jak jest :/

Bardzo dobrze, że weszła Cracovia i Zawisza, w następnym roku Arka i może jeszcze Katowice
                W Katowicach to niech się cięszą jak w ogóle w przyszłym sezonie wystartują w I lidze, bo niby spore problemy finansowe mają.
                "Najdroższy i cenny od lat
                To właśnie twój ojczysty kraj
                Dla niego przelewasz swą krew
                dla niego urodziłeś się
                Twój honor to bronić tych barw
                Ich mocą zyć każdego dnia
                Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Ja mam ogromny szacunek do Zawiszy. Dla mnie to jedna z najbardziej charakternych ekip w Polsce. Nie dali się hydrobudowie, nie wyrazili zgody na fuzję, do tego zawsze przyłączają się do akcji kibolskich, odpalają piro a przede wszystkim - WYJAZDY! Jeżdżą wszędzie w bardzo dobrych liczbach i nieważne, że mają zakaz czy cokolwiek innego. Jedyne co wg. mnie słabe to ich poziom ultras. Zawsze wszystko oklepane, pod jedno kopyto. Może to się zmieni, oby. Szacunek dla Zawiszy i do szybkiego zobaczenia na szlaku.
                  Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• też się cieszę, że Zawisza awansował.....ale liczyłem, że zamiast Cracovii wejdzie Arka albo Miedź, bo to ciekawsze kibicowsko ekipy...

Komentarz

• Grunt że wieśniaków nie ma, tylko ekipy z kibicami, tradycją i stadionami.
                      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Czy mógłby ktoś mi napisać (tutaj lub pw) dlaczego na meczach kadry wiesznana jest flaga czerwona z niebieskimi pasami po przekątnej i białymi gwiazdami - > wisi zaraz koło fany Czuwaju ( po lewej stronie). Co oznacza dokąłdnie ta fana?
                        http://www.bankfotek.pl/image/1508941.jpeg

Komentarz

• to jest Konfederatka...poszukaj sobie info w necie...
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Wyjazd "Warchołów" do Lublina. Dobry klimat lat '90 tworzą ich zabytkowe autokary http://www.youtube.com/watch?v=IBzqdE0Vhpk

Komentarz

• 3 lata (?) temu też nimi jechaliśmy do Bełchatowa
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• 1. 09.06.2013; rosja vs holandia w piłkę ręczną... Holendrzy - pewnie janusze - tym niemniej tracą flagę na korzyść Rosselmasz bezpośrednio na sektorze gości.

2.Anglia - Norwegia U21... ...:

3.mecz Nadal Federer... i "sobie poradzili":

Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X