Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
    Ta "dyskusja" na murze przypomina mi to co się działo w Rosji z pewnym murem - Spartak - CSKA o ile dobrze pamiętam. Ma ktoś może informacje jak sprawa z tym murem w Rosji wygląda? Kadyr może Ty?
    Cudze wspominacie swego nie znacie.Zdecydowanie przypomina bardziej wojne z czarnuchami na murze wałbrzyska/dominikańska
    TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

• Zamieszczone przez MTP Zobacz posta
      Cudze wspominacie swego nie znacie.Zdecydowanie przypomina bardziej wojne z czarnuchami na murze wałbrzyska/dominikańska
      chodzi o te wrzuty z typkiem, który szczał na (zmieniające się chyba) herby?

Komentarz

• u ruskich to skończyło się chyba jakimś ekumenicznym wrzutem typu "Chwała Rusi" czy coś takiego, jeśli dobrze pamiętam...

1. scena ukraińska; 02.06.2013 Akcja Tarnopola - w gościach - w trakcie meczu przeciwko Skale ze Stryja. Co tu opisywać,wszystko widać....

https://www.youtube.com/watch?v=CzKAal0lkkA

2. scena rosyjska ( ostatni weekend); Cska Moskwa grało w Groznym na Kaukazie finał o puchar Rosji. Po meczu na ulicy dostrzegli typów, którzy coś tam zwijali w barwach Anży Machaczkała. Nakryli i zaje@bali "coś". Nie wiedzieli co to było i nikt nie widział. Złośliwi żartowali, że skręcili plandekę od kamaza. Po kilku dniach po analizie fotek okazało się,że to część oprawy klubowej:

3.scena rosyjska. Spartak Nalchik( muzułmański i kaukazki) skręca szmatę dosyć znanej grupy rosyjskiej drużyny Krylia Sowietow - JACKASS. To druga szmata w ostatnim miesiącu kiedy to Rosjanie tracą szmatę na rzecz dzikich. ( relacja z pierwszej akcji jest w ostatnim numerze DL).

Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 1 scena ukraińska; Mecz Metalist Charków VS Dniepr Dniepropietrowsk, na który przyjeżdża zgoda Dniepra - Dynamo Kijów. Charków ( 50-57 nosów) nakrywają mob 28-30 typków z Dniepra i Kijowa. Widząc ekipę napastników z Charkowa, Kijów barykaduje się w letnim ogródku ( w namiocie) przy pomocy krzeseł i stołów. Przy próbie rozebrania barykady ze środka wylatuje salwa wszelkiego gówna, która po chwili wraca do środka. Przy próbie wdarcia się do środka, ze środka leci kupa krzeseł, butelek i stołów - która też wraca z powrotem ... latają także w obie strony grabie , łopata i część płyty kuchennej. Po 3 minutach wychodzi propozycja ażeby wyjść i spotkać się na polanie przed kawiarnią, w uczciwym formacie. Ze środka pada odmowa. Po 6-8 minutach, widząc bezskuteczność swoich działań obie strony rozchodzą się. Jednak w tym rejonie ma miejsce jeszcze kilka potyczek, w których Kijów przegrywa/ucieka.

Komentarz

• CHOREO ZIMY ORAZ MARCA

Głosowało 60 os.:
            10 głosów - Korona Kielce
            5 głosów - GKS Tychy, Zagłębie Sosnowiec
            4 głosy - Legia Warszawa
            3 głosy - GKS Katowice, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Unia Tarnów, Zagłębie Lubin
            2 głosy - Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Górnik Łęczna, Odra Wodzisław, Lechia Gdańsk, Stal Rzeszów
            1 głos - Piast Gliwice, KSZO Ostrowiec, Ruch Radzionków, Olimpia Elbląg, Motor Lublin, Widzew Łódź, Beskid Andrychów

Wyniki:
            1. Albo Cola Albo Browar (Górnik Zabrze) - 466 pkt.
            Obrazek
            2. Futbolowa familia (Korona&Sandecja) - 448 pkt.
            Obrazek
            Obrazek
            3. Niebieski żniwa (Ruch Chorzów) - 447 pkt.
            Obrazek
            4. Nieśmiertelna zajawka (ŁKS Łódź) - 440 pkt.
            Obrazek
            5. Za ojczyznę (GKS Tychy) - 309 pkt.
            Obrazek
            6. W godzinach pracy (Legia Warszawa) - 279 pkt.
            Obrazek
            Obrazek
            7. Podejrzani o fanatyzm (Stomil Olsztyn) - 163 pkt.
            Obrazek
            8. Horda warcholska (Radomiak Radom) - 117 pkt.
            Obrazek
            9. Za kratami ... (Śląsk Wrocław) - 109 pkt.
            Obrazek
            Obrazek
            10. Cześć Waszej pamięci (Korona Kielce) - 104 pkt.
            Obrazek
            11. Nie taka Jaga straszna (Górnik Zabrze) - 100 pkt.
            Obrazek
            12. Ponieważ żyli prawem wilka (Zagłębie Lubin) - 74 pkt.
            Obrazek
            Obrazek
            13. Spokojni kibice (Górnik Zabrze) - 48 pkt.
            Obrazek
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

• Komuś jeszcze nie wyświetlają się zdjęcia z postu Adiqa czy tylko ja mam ten problem?
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                Komuś jeszcze nie wyświetlają się zdjęcia z postu Adiqa czy tylko ja mam ten problem?
                O ile się orientuje, to one mają właśnie być w formie linków, a nie obrazków

Edit: A po kliknięciu w link oczywiście obrazki mi hulają

Komentarz

Komuś jeszcze nie wyświetlają się zdjęcia z postu Adiqa czy tylko ja mam ten problem?
                  Otwierają się prawie wszystkie. Jedynie pierwsze zdjęcie z 2. Futbolowa familia (Korona&Sandecja) - 448 pkt. pobiera się na dysk. Pomiędzy nazwą pliku, a jego rozszerzeniem widnieje "_", a nie "."

Komentarz

Też mam ten problem ... ogólnie korzystam z chroma i zanim wszedłem w temat to wyszukiwarka pokazała mi, że na danej stronie jest "złośliwe oprogramowanie"
                    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
                      Też mam ten problem ... ogólnie korzystam z chroma i zanim wszedłem w temat to wyszukiwarka pokazała mi, że na danej stronie jest "złośliwe oprogramowanie"
                      dokładnie ja również mam ten problem.. czyżby komuś przeszkadzało to forum ???
                      WWP ' 04

Komentarz

• Po głośnym meczu Gwardia - Kotwica:
                        23-letnia kobieta, która wniosła na stadion Gwardii Koszalin race została w trybie przyspieszonym skazana na 8 miesięcy ograniczenia wolności oraz zakaz wstępu na imprezy masowe na dwa lata.
                        Mat, faktycznie. Teraz doczytałem:
                        Do zdarzenia doszło podczas zaległego spotkania Gwardii z Kotwicą Kołobrzeg. Policja tuż przed samym rozpoczęciem meczu zatrzymała 23-latkę i zabezpieczyła 22 sztuki rac. Kobieta została doprowadzona do Sądu Rejonowego w Koszalinie celem przeprowadzenia postępowania w trybie przyspieszonym. Sąd wydał wyrok skazujący w postaci 8 miesięcy ograniczenia wolności zobowiązując ją do wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne w postaci 30 godzin miesięcznie oraz zakaz wstępu na imprezy masowe na okres dwóch lat.
                        Ostatnio edytowany przez kraroryfer; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Najdroższy i cenny od lat
                        To właśnie twój ojczysty kraj
                        Dla niego przelewasz swą krew
                        dla niego urodziłeś się
                        Twój honor to bronić tych barw
                        Ich mocą zyć każdego dnia
                        Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                        To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Ograniczenie to nie pozbawienie. Jakieś prace społeczne, dozór etc...po mojemu wyrok normalka, gorsze były.
                          podpis under construction

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=2bAeXj6YNg0

Komentarz

• 1.scena rosyjska; pouczająca historyjka; wstępnie była umowa na ustawkę bandy Berserkers ( SKA Rostów) V Wild Flock ( Rostselmasz) w formacie 10x10 plus po dwóch obserwatorów - ale o czasie pojawia się banda Funny Faces (Rostselmasz) w około 40 ryjów. Pojawili się w ramach "muki" i w celu nakrycia i oprawienia zaskoczonych chłopaków ze SKA. Na filmie widać jak ruchem ręki przepędzają kolegów z Wild Flock.
                              SKA jest gotowa wiać, ale kilku staje do walki. Rozpoczyna się bójka i jeden ze SKAszników uderza jednego Selmasza, po czym ten pada, rzęzi i połyka język.... i działania zostają wstrzymane, po czym napastnicy którzy chciali nakryć SKA wycofują się. Akcja z 2010 lub 11, ale film ujawniony 6.6.13.

ps( dla ciekawskich - koleś przeżył)

2. scena rosyjska; Banda "Trakt Syberyjski" obchodzi 6 rocznicę istnienia i wrzuciła 3 filmiki:

https://www.youtube.com/watch?v=pbL9IVRNx0g

https://www.youtube.com/watch?v=qiPHNtmj1uI

https://www.youtube.com/watch?v=bKefjmye_3k

3. scena rosyjska; jeszcze jakieś dwie sieczki ujawnione i podesłane...:

https://www.youtube.com/watch?v=I3WPGldQzKc

https://www.youtube.com/watch?v=VIJakMM8Qfk

4. scena rosyjska; dziś rano spotkanie einfach jugend vs independent crowd 18x18;, wygrana Cska; 1 minuta...
                              Jeśli to rdzenie band to pojawi się naprawdę fajny filmik;

Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zawisza i Cracovia wracają do ekstraklasy czyli najlepszy wariant kibolski.

Komentarz

Pracuję...
                                X