Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bobicz
    odpowiedział(a)
    Ja w temacie kibolskiego nagłośnienia. Temat jest mi dosyć bliski bo kilka lat pomagałem z głośnikami na Żylecie, jeszcze jak zamiast tub mielismy zwykłe kolumny. Starsi kibice na pewno pamiętają też głośniki w barwach na starej Żylecie Ale do rzeczy. Takiego przypału jak na ostatnim meczu w Kielcach dawno nie widziałem... Baba na dworcu ciszej drze japę niż to co słychać na ich stadionie. Moje TOP 3 w tej kategorii to Śląsk, Wisła i teraz Korona. Link do meczu poniżej - od tego sezonu Ekstraklapa puszcza je bez komentarza co dodatkowo potęguje efekt.

https://www.ekstraklasa.tv/ekstrakla...9-d4b7794f011f
    Ostatnio edytowany przez Bobicz; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Sytuacja dla nich win-win. Mniej wydadzą hajsu na ochronę, a sami będą mogli sprzedać więcej biletów na mecz z nami - buforowy odpada. Zapytam z innej beczki, jakim prawem mogą zamknąć sektor za wyczyny innej grupy kibiców? Jest taki paragraf w regulaminie, czy tenże regulamin każdy ma w dupie, tak jak z licencjami?
    Nie wiem czy sprzedadzą więcej biletów... Tam się chodzi w dużych liczbach na Legię, a niekoniecznie na swoich piłkarzy ...

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    Chodziło mi oprawę "nigdy się nie wypalimy" - tak więc nazwaniem tego flagą było przeze mnie błędem/skrótem myślowym.
    Cóż moje zdanie jest takie, że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Powinno się palić jak najwięcej a że coś spłonie przy okazji ? Trudno, co zrobić ? W ogóle wszystko to idzie w bardzo złym kierunku, niedługo jak nie będziesz miał torebki żeby posprzątać po psie to będziesz musiał gówno oznaczyć w googlu i dodać komentarz, uwaga przez pierwsze 3 minuty może przypalić zelówkę.
    Ja jestem za tym żeby baby i dzieciaki mogły wchodzić na stadion ale obowiązkowo w kasku strażackim i kombinezonie niepalnym, dodatkowo należy je przeszkolić z metody szybkiego oddalenia się, czyli spierdolenia.

E: Żeby nie być gołosłownym (żeby kobity i dzieci nie musiały się zbroić):
    - sektor rodzinny umieścić w odległości uniemożliwiającej dorzucenie czymkolwiek z sektora gości, dodatkowo otoczyć po bokach materiałem nietłukącym i niepalnym po sam sufit (ale przezroczystym)
    - nad kotłem gospodarzy oraz nad trybuną gości umieścić wentylacje pionową (szybko wyciągnie dym ze świecidełek) dodatkowo doda zejebistego cugu do palenia.
    A tak na marginesie to architektura nawet najnowocześniejszych stadionów pokazuje że architekci (tych możemy pominąć) ale osoby zatwierdzające projekt ***** wiedzą o realiach kibicowskich.
    Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    I brawo kurwy jebane z Poznania ... Lech zamkną trybunę gości na 3 spotkania. Wykluczyli Legię, Górnik i Pogoń ...
    Sytuacja dla nich win-win. Mniej wydadzą hajsu na ochronę, a sami będą mogli sprzedać więcej biletów na mecz z nami - buforowy odpada. Zapytam z innej beczki, jakim prawem mogą zamknąć sektor za wyczyny innej grupy kibiców? Jest taki paragraf w regulaminie, czy tenże regulamin każdy ma w dupie, tak jak z licencjami?

Zostaw komentarz:

• 6xir
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Dziękuje za odpowiedz pod warunkiem ze konto kolegi do którego pisałem jest również Twoje albo uzgodniliście odpowiedź.
    Twojej odpowiedzi na razie nie będę komentował poczekam na odpowiedz 6xir.
    Chodziło mi oprawę "nigdy się nie wypalimy" - tak więc nazwaniem tego flagą było przeze mnie błędem/skrótem myślowym.

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    I brawo kurwy jebane z Poznania ... Lech zamkną trybunę gości na 3 spotkania. Wykluczyli Legię, Górnik i Pogoń ...
    To chyba ich sprawa co robią na własnym stadionie? A to nie miejsce, żeby ich z tego rozliczać.
    Od lat wiadomo jak wygląda sytuacja na Lechu i jeśli ktoś sobie z tego nic nie robi to niech pretensje ma do siebie.
    To nie kibice zamykają sektory.

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Dziękuje za odpowiedz pod warunkiem ze konto kolegi do którego pisałem jest również Twoje albo uzgodniliście odpowiedź.
    Twojej odpowiedzi na razie nie będę komentował poczekam na odpowiedz 6xir.

Zostaw komentarz:

• Onomatopej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Nie dyskutuje z Twoimi argumentami, chociaż mam inne zdanie ale wytłumacz proszę co masz na myśli z tym podpalaniem flag ?
    https://legionisci.com/news/19973_Ul...ezpieczne.html

Na stadionie Wisły, przy okazji jednej z prezentacji, fani Białej Gwiazdy... niechcący podpalili flagę sektorową, od której zajęło się parę krzesełek. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale Wiślacy pokazali, że hasło głoszone w ramach protestu jest... nie do końca prawdziwe.

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    To, czy patola, czy nie, nie ma w tej sytuacji żadnego znaczenia. Jedno to ośmieszanie takich ludzi czy to przyśpiewkami, jak to nasi wyjazdowicze zrobili w przypadku pewnego krakowskiego szczerbatego jegomościa, czy to zdjęciami, jak choćby miało to miejsce kilka lat temu kiedy jakiś scyzor postanowił "pochwalić się" na naszym stadionie swoim pożałowania godnym przyrodzeniem, a jego fotka (jak dobrze pamiętam, przez jakiś czas z niezamazaną facjatą) wisiala w galerii na legialive. Czym innym jest naparzanie w ludzi racami, kiedy przypadków śmiertelnych takich akcji było na świecie już co najmniej kilka. Nie wiem co ta banda skończonych oszołomów miała wczoraj w głowach, ale po cholerę te ogólnopolskie akcje o tym, że piro jest bezpieczne, próby uświadamiania mniej kumatych w kwestiach kibicowskich znajomych, skoro zaraz jedne ananasy podpalą sobie flagę, drugie postrzelają z wyrzutni, a następne urządzają gwiezdne wojny. A jak się okaże, że informacja o poparzonej 17-latce to nie wymysł dzienniakrski, to zaraz dopiero się zacznie. A potem zdziwienie, że komuś chce się zbierać z rac odciski palców. Kretyni.
    Nie dyskutuje z Twoimi argumentami, chociaż mam inne zdanie ale wytłumacz proszę co masz na myśli z tym podpalaniem flag ?

Zostaw komentarz:

• 6xir
    odpowiedział(a)
    To, czy patola, czy nie, nie ma w tej sytuacji żadnego znaczenia. Jedno to ośmieszanie takich ludzi czy to przyśpiewkami, jak to nasi wyjazdowicze zrobili w przypadku pewnego krakowskiego szczerbatego jegomościa, czy to zdjęciami, jak choćby miało to miejsce kilka lat temu kiedy jakiś scyzor postanowił "pochwalić się" na naszym stadionie swoim pożałowania godnym przyrodzeniem, a jego fotka (jak dobrze pamiętam, przez jakiś czas z niezamazaną facjatą) wisiala w galerii na legialive. Czym innym jest naparzanie w ludzi racami, kiedy przypadków śmiertelnych takich akcji było na świecie już co najmniej kilka. Nie wiem co ta banda skończonych oszołomów miała wczoraj w głowach, ale po cholerę te ogólnopolskie akcje o tym, że piro jest bezpieczne, próby uświadamiania mniej kumatych w kwestiach kibicowskich znajomych, skoro zaraz jedne ananasy podpalą sobie flagę, drugie postrzelają z wyrzutni, a następne urządzają gwiezdne wojny. A jak się okaże, że informacja o poparzonej 17-latce to nie wymysł dzienniakrski, to zaraz dopiero się zacznie. A potem zdziwienie, że komuś chce się zbierać z rac odciski palców. Kretyni.

Zostaw komentarz:

• mOFMC
    odpowiedział(a)
    Ja tylko napisze, że każdy kto był a Poznaniu wie, że na tym sektorze siedzą jedni z najwiekszych napinaczy i pajaców jakich mozna napotkac na polskich stadionach. Tam obnażanie się przed przyjezdnymi jest na porządku dziennym, połowa jest napierdolona jak działo, więc z tym "sektorem rodzinnym" to bym się nie rozpędzał. Zaden normalny rodzic nie wezmie dziecka do takiej patologii.

Zostaw komentarz:

• Sanoczanin z krwi i kości
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Rzucanie w sektor rodzinny to żenada pół roku sobie nie pojeżdźą.
    Było by takich akcji więcej gdyby nie zakaz wnoszenia piro. A potem płacz bo nie można wnosić piro i zakaz wyjazdowy.

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Rzucanie w sektor rodzinny to żenada pół roku sobie nie pojeżdźą.

Zostaw komentarz:

• AGZI
    odpowiedział(a)
    Nie będą chcieli,to tylko mokre sny ksysia.W ogóle nie ma sensu tego jego pie#dolenia tu wrzucać.
    Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X