Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pawel83 Zobacz posta
    I tak impreza przeniesie się z Agrykoli na Starówkę. Nikt nie może nam zabronić przejścia pod Zygmunta i tam świętowania MP
    Chyba mało w życiu widziałeś.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• A i tak dziadoskie pismami znowu napiszą że zły kibic rzucił petardę pod wózek z małym dzieckiem.
      A co do samej fety to czy te barany nie mogą zrozumieć że to jest tradycja i w każdym mieście na świecie tak obchodzi się zdobycie tutyłu mistrza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Artur Bemowo Zobacz posta
        A i tak dziadoskie pismami znowu napiszą że zły kibic rzucił petardę pod wózek z małym dzieckiem.
        .
        dziadoskie, nie dziadoskie, ale gościu się nie popisał .
        ja szczerze obawiam się najbliższej niedzieli - wiemy jak działają u nas służby, od jednej iskry może się zrobić sporawy pożar. a potem telewizje będą miał branie. jeśli dojdzie do czegokolwiek to z gmachu na Placu Bankowym, z pokoju z tabliczką "wojewoda" usłyszymy donośnie "muahahaha"....
        ------------------------------------------------
        Hey man, you know I'm really OK
        The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Poparcie dla PO spada, Bufetową chcą odwołać - czymś trzeba zająć opinie publiczną a przecież walka z kibolami najlepiej się sprzedaje. Niestety ze święta chcą zrobić wojnę.

Komentarz

• Ja pieprze, tyle czasu czekałem na ten dzień. Od miesięcy marzy mi się powtórka z 2002 gdzie do porannych godziny starówkowe bary i zakamarki były zapełnione rozśpiewaną legijną masą. Teraz politzei przy pierwszej lepszej okazji będzie mogła sobie zagrać kartę ''nielegalnego zgromadzenia'' czy innym badziewem i skończy się (oby nie..) rokiem 2006. A potem wojewoda na koniu cały na biało i HGW z tatarskim uśmiechem...
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Jakakolwiek zadyma w niedzielę będzie dla Bufetowej i ziemskiego opiekuna Alfa jak manna z nieba i do tego dążą .

Komentarz

• Zostańmy w domach

Zawsze lubiłem Starówkę. To mój drugi dom
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Niestety można być pewnym prowokacji ze strony policji, a jak wiadomo zadziała zapewne psychologia tłumu i od małej iskierki może zrobić się zadyma, która zostanie w mediach przedstawiona w wiadomy sposób i znowu będą mieli temat zastępczy...najbardziej boli, że Rosjanom zezwolili na przemarsz, a nam nie pozwalają świętowaćw normalny sposób.
                  Niestety u nas raczej science-fiction jest, żeby przynajmniej 2/3 osób będących na ostatnim meczu przeszło na Stare Miasto..z taką ilością mieliby poważny problem i utrudnione działania.
                  Tak, czy inaczej "My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się!!".

Komentarz

• Dokładnie. Świętujmy coca-colą.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
                      Niestety u nas raczej science-fiction jest, żeby przynajmniej 2/3 osób będących na ostatnim meczu przeszło na Stare Miasto..
                      weź pod uwagę ludzi którzy zostaną pod stadionem i tych którzy w ogóle nie idą mecz, a na Starówkę zapewne się wybierają...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
                        Niestety u nas raczej science-fiction jest, żeby przynajmniej 2/3 osób będących na ostatnim meczu przeszło na Stare Miasto..z taką ilością mieliby poważny problem i utrudnione działania.
                        Ja uważam że mimo wszystko wręcz odwrotnie. Zdecydowania większość ma ciśnienie (i pójdzie) na Starówkę. + tak jak wspomniano Ci którzy nie dostali biletów. W każdym razie mam nadzieje, że nie będzie żadnych większych ''rozczłonkowań'' tłumu i alternatywnych pochodów. Jeden wielki sznur pokazujący moc i pierdoln.ęcie
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Myślę, że ze stadionu ludzie przeniosą się na Agrykolę, tam z godzinkę potrwa zabawa z zawodnikami, a potem zdecydowana większość pójdzie pod Kolumnę Zygmunta... I raczej nic tego nie zmieni.
                          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Po meczu ze Śląskiem Wrocław i dekoracji Mistrzów na stadionie, drużyna przejedzie odkrytym autokarem ze stadionu w kierunku ulicy Górnośląskiej, Al. Ujazdowskich do Placu Trzech Krzyży i dalej ulicami Książęcą, Rozbrat i Myśliwiecką do Parku Agrykola gdzie spotka się z Kibicami.
                            Pl. Trzech Krzyży ... -> ...
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A ja coś czuję że nam zaraz zamkną ten zacny temat, bo ktoś go tutaj rozmywa

Komentarz

• Znalezione na jednym z kibicowskich fb. Ktoś coś więcej?

Zagrzeb, Chorwacja
                                W niedzielę 26 maja w jednym mieście odbywały się aż 2 mecze, Din. Zagreb zagrało z Hajdukiem, natomiast NK Zagreb z Rijeka. W drodze na mecz, na jednej z autostrad przypadkiem spotykają się ekipy Hajduka i Rijeka, dochodzi do walki, w której udział bierze 300 osób! Policja? Policja patrzy, mianowicie liczba w jakiej eskortowali kibiców była znikoma - 10 osób.

Walka trwa 10 minut, po czym na miejsce zdarzenia przyjeżdża kilkanaście radiowozów, padają strzały, gazowanie itp. Tylko kilku osobom udało się uciec, każda droga była zablokowana przez kilka godzin, trwały długie poszukiwania.

Komentarz

Pracuję...
                                X