Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• chciałbym wam przypomnieć ze mistrzostwo pierwsze trzeba zdobyć a tu dyskusja jakby było juz zaklepane od paru kolejek na 100%

jak nie zobaczę koparek to nie uwierzę

Komentarz

• Informujemy, iż w związku z Decyzją Nr BiZK.IV.6110.8.2013 Wojewody Świętokrzyskiego, zakazującą przeprowadzenia imprezy masowej z udziałem publiczności do końca sezonu piłkarskiego 2012/13 na trybunach obejmujących sektory tzw. „Młyna” (sektory od D1D do D5D oraz sektory od D1G do D5G), sprzedaż biletów na ww. sektory nie będzie prowadzona.

Dzisiaj Zarząd klubu postanowił, iż złoży odwołanie do Decyzji Wojewody Świętokrzyskiego. W przypadku zmiany przedmiotowej decyzji sprzedaż biletów na Trybunę „Młyn” zostanie wznowiona.
      http://www.korona-kielce.pl/news,564...rzyskiego.html
      Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
      Pada decyzja: Wracamy!
      Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Wisła konkretnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Niner Zobacz posta
          Wisła konkretnie.
          KMWTW?

Zdjęcia czy coś?
          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Ładne, schludne ale słowo konkretne to imo za dużo. Dziwnie też, że sektorówka rozwinięta przed meczem.

Edit:

Racowisko na plus. Ale też przed meczem...
            Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              Ładne, schludne ale słowo konkretne to imo za dużo. Dziwnie też, że sektorówka rozwinięta przed meczem.
              sporo piro do tego, wyszło konkretnie.

Komentarz

• + piro
                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• To w czasie meczu te foty? Bo pusto cos.

Pytanie - czy powstala jakas ksiazka opisujaca kibiców roznych druzyn w PL w stylu Ligi chuliganów, ale dotyczaca pozniejszych czasów niz pozycja Romana?
                  Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                    To w czasie meczu te foty? Bo pusto cos.
                    Chwilę przed rozpoczęciem meczu.

Komentarz

• Czyli juz wiemy ktory nastepny sektor w lidze bedzie zamkniety
                      Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Komentarz

• Dla mnie dobra sektorówka, na pewno lepsza niż ostatnie oprawy Wisły,

Tutaj powinien być podpis.

Komentarz

• Nie ma co się oszukiwać. Jedna z lepszych opraw Wisły.

Komentarz

• Konkretna prezentacja na Wiśle, ale i bodaj trzy oprawy na Widzewie godne uwagi. Ta z Pileckim słaba, dwie pozostałe już fajne, obie z piro. Wreszcie polskie stadiony znowu zaczynają wyglądać jak za starych dobrych czasów.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                                oprawy na Widzewie godne uwagi. Ta z Pileckim słaba
                                ... w tym przypadku, nie ma się co czepiać. Ważne, że była ... Każdy, najmniejszy gest upamiętniający, wzbudza szacunek ... i kolcem w oku stoi bolszewikom.
                                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Pracuję...
                                X