Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O to właśnie mi chodziło. Źle ująłem pytanie.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      O to właśnie mi chodziło. Źle ująłem pytanie.
      zvezda bojkotuje lige adriatycka w kosza, kibicuje tylko w serbskiej... A teraz awansowala do euroligii, bedzie sie dzialo

Komentarz

• Czy jakaś polska TV transmituje derby Belgradu?
        ostatnio ktoś to pokazywał, chyba Sportklub.
        Legia to życie

Komentarz

• Nie wiem jak w Serbii ale w Chorwacji piłka wodna jest bardzo popularna. sądzę, że w całym regionie może podobnie

Komentarz

• Na tym filmiku z Paryżewa, to pały tłuką głównie asfaltów, którzy toczą walki ze skuterami i czyszczą sklepy.

Komentarz

• widzę, że Chelsea nie była w stanie ogarnąć swojej sektorówki ( wygląda chyba na zjebaną...???)... na finale Ligii Europy:

Komentarz

• Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
                widzę, że Chelsea nie była w stanie ogarnąć swojej sektorówki ( wygląda chyba na zjebaną...???)... na finale Ligii Europy:
                nie została zajebana, pływała tak po sektorze. + nawet jak się przyjrzeć, to widać same smerfy pod nią.

Komentarz

• Zadałem to pytanie już w innym temacie, ale nikt nie odpowiedział właściwie. Czy trafił ktoś gdzieś jakąś głębszą relację zdarzeń kibolskich z 1980 na finale PP w Częstochowie (Legia - Lech) ? Czy może komuś coś ktoś opowiadał jak to wszystko wyglądało i mógłby co nieco napisać?
                  Może być PW jak coś.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=272&page=3

Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                      Na tym filmiku z Paryżewa, to pały tłuką głównie asfaltów, którzy toczą walki ze skuterami i czyszczą sklepy.
                      Tak, ale widziałem też filmik, na którym tajniaki wpadają w grupę kibiców PSG (białych tym razem), którzy raczej nic nie zrobili - nie *********** gdy ci do nich biegną, ani nawet kiedy zaczynają wymierzać uderzenia. Jeden z psów łapie za szalik paryżanina, ten próbuje go bronić. W tym samym czasie dwóch innych psów krzyczy do niego by wypierdalał, kopiąc go. Gdy jeden z kopiących próbuje uderzyć frontem, przewraca się Ale w końcu innemu psu udaje się wyszarpać szal.
                      "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                        Tak, ale widziałem też filmik, na którym tajniaki wpadają w grupę kibiców PSG (białych tym razem), którzy raczej nic nie zrobili - nie *********** gdy ci do nich biegną, ani nawet kiedy zaczynają wymierzać uderzenia. Jeden z psów łapie za szalik paryżanina, ten próbuje go bronić. W tym samym czasie dwóch innych psów krzyczy do niego by wypierdalał, kopiąc go. Gdy jeden z kopiących próbuje uderzyć frontem, przewraca się Ale w końcu innemu psu udaje się wyszarpać szal.
                        super

w ogóle jak patrze na to Psg to rzygać się chce.......same brudasy

Komentarz

• Koleś z roboty był w ostatnich dniach służbowo w Paryżu, akurat w samym centrum wydarzeń - komentarz: "Kurde, tam nie było żadnego białego "
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez BladaTwarz Zobacz posta
                            super

w ogóle jak patrze na to Psg to rzygać się chce.......same brudasy
                            PSG przy Marsylii to Ku Klux Klan..
                            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Dzieki, przez Ciebie czytam ten temat od 2h

Oko w oko z wrogiem - istnieje ten temat?
                              Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
                                PSG przy Marsylii to Ku Klux Klan..
                                Haha Ale co prawda, to prawda
                                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

Pracuję...
                                X