Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Niner Zobacz posta
    żartujesz?!
    Jemu chyba chodziło o to że z powodu braku RTS-u nie dopingowali w I połowie
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Oprawa Lecha-kozak

Komentarz

• Oprawa Lecha ekstra, bardzo fajnie namalowana sektorówka, podświetlenie napisu też wyszło bardzo dobrze. Szkoda tylko że ostatnio wszystko na jedno kopyto robią.
        Wielcy Fanatycy Stolicy

Komentarz

• Jeszcze apropos oprawy Lecha,niestety ale konstrukcja naszego stadionu jest taka,ze olbrzymie przeciągi na trybunach powodują,iz kazda sektorowka jest podwiewana i robi się z niej olbrzymi "żagiel", który niestety ale w łatwy sposób może się zerwać...
          Ostatnio edytowany przez Konstanty; [ARG:4 UNDEFINED].
          Jedni zbierają znaczki, inni chodzą do kina...

Komentarz

• No to może kartoniada ?
            Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Z instrukcją na krzesełku?

Komentarz

• Na krzesełku nie bo nie znajdziecie jak trzeba będzie wstać

Komentarz

• GALERIA Z WYJAZDU BKS BIELSKO DO CZĘSTOCHOWY:
                  Na tym meczu obecnych również 13 Legionistów
                  http://www.12zawodnik.pl/galeria/skr...:518d7bf120c10

Komentarz

• zajebiście baranie, że wrzucasz ciągle link do zdjęć do których nie ma dostępu bez zalogowania na jakiejś chujowej stronie.
                    Kto to kto to kto to

Komentarz

• Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
                      zajebiście baranie, że wrzucasz ciągle link do zdjęć do których nie ma dostępu bez zalogowania na jakiejś chujowej stronie.
                      Nie wiesz że "inwigilacja trwa"?
                      Ostatnio edytowany przez Grzess; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez tej Zobacz posta
                        Z instrukcją na krzesełku?
                        Dokładnie tak:
                        Zamieszczone przez forum.wiaralecha.pl
                        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• To wyjaśnia ostatecznie sprawę.
                          http://www.youtube.com/watch?v=foBbz...tu.be&t=10m18s 10:22

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                            Oprawa Lecha niczego sobie, ale od jakiegoś czasu jadą na podobnym schemacie. Mam na myśli: kiedy oni ostatnio zaprezentowali jakąś kartoniadę, albo ogólnie coś innego niż transparenty + sektorówka + czasem trochę machajek (nie ułożonych we wzór) i od czasu do czasu piro?
                            Trafne spostrzeżenie, z tym że nie tyczy się to tylko Lecha, ale większości ekip w Polsce. Zwróćcie uwagę na to jakie oprawy są wybierane na choreo rundy, jakie oprawy robi Lech, Wisła, Śląsk, Korona, ŁKS, Lechia...miniona runda mnie utwierdziła w przekonaniu, że jest to najprostsza droga do ''sukcesu''-ładny obrazek i pirotechnika. Gorzej z pomysłem na treść i wykonanie.
                            Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotruś Zobacz posta
                              Trafne spostrzeżenie, z tym że nie tyczy się to tylko Lecha, ale większości ekip w Polsce. Zwróćcie uwagę na to jakie oprawy są wybierane na choreo rundy, jakie oprawy robi Lech, Wisła, Śląsk, Korona, ŁKS, Lechia...miniona runda mnie utwierdziła w przekonaniu, że jest to najprostsza droga do ''sukcesu''-ładny obrazek i pirotechnika. Gorzej z pomysłem na treść i wykonanie.
                              Hm... czy Śląsk na nowym stadionie zrobił kartoniadę? Mają idealne warunki do tego typu opraw.

Komentarz

• Wiem ze to jest znacznie glebszy temat ale czy nie mozna jakos zmusic krakowskich nozownikow do zaprzestania tych praktyk? Np. wyelminowaniu ich z meczow reprezentacji? Dziwie sie ze Lech, Arka a z drugiej strony Slask i Lechia akceptuja stosowanie " sprzetu" przez ich krakowskich przyjaciol...
                                Ja rozumiem ze mozna miec zainteresowania z mocniejszymi wrazeniami ale nie zeby mordowac lub okaleczac na cale zycie.

Dlatego o tym wspominam bo to rzutuje na wszystkich kibicow w Polsce. Mysle ze gdyby wszystkie liczace sie ekipy jednoznacznie opowiedzialy sie przeciwko nozownikom to moze by cos sie udalo zdzialac...
                                Pawel83

Komentarz

Pracuję...
                                X