Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A jak już jesteśmy przy wątku węgierskim, to ja się podłącze z pytaniem. Przy okazji majówki, zawitałem turystycznie do Budapesztu. I, co mnie zaskoczyło, "na mieście" nie widać specjalnie aktywności kibicowskiej. Prawie nie widziałem vlep, grafów też raczej nie. Za to przy wjeździe na dworzec wschodni widać 2 spore grafy antify. Stąd pytanie, jak ktoś ogarnia tematykę, jak to wygląda rzeczywiście i czy lokalni kibice działają aktywnie i po prostu nie zauważałem efektów ich działalności? Z góry dzięki za odp.

Komentarz

• Jak znam życie kręciłeś się głównie po centrum miasta-tam brak grafów raczej nie powinien dziwić.Pewnie jakbyś pojechał na osiedla na obrzeżach miasta to zobaczyłbyś niejeden graf bo generalnie tam jest takowych najwięcej(u nas i nie tylko też tak to wygląda-mówie o graffiti a nie pojedynczych bazgrołach których wszędzie pełno )

Komentarz

• Oprawa Lecha z dziś. Wg. mnie bardzo przejrzysta i ładna. Trafione hasło, dobre podświetlenie napisu. Mimo, że do nas im brakuje, to pokazali, że jak chcą, to potrafią.

I połowa bez dopingu, brak RTSu na stadionie.
        "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• NA MECZU Z PODBESKIDZIEM ZEBRALIŚMY 480zł 24 gr.

ULTRAS ENIGMA
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta

A to nie bardziej do tego tematu: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14473 ?

Komentarz

• dwa razy po dwieście, i bilon co one są szalone

Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
              brak RTSu na stadionie.
              żartujesz?!

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta

A to nie bardziej do tego tematu: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14473 ?

no nie - bo to fakty
                ...ta ziemia do Polski należy
                choć Polska daleko jest stąd,
                bo wolność krzyżami się mierzy
                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                  no nie - bo to fakty
                  A brzmi jak żart

ed: co do oprawy Lecha to jak dla mnie na bardzo dobra, wyraźna, hasło dobre, tym razem dobrze rozłożona i piro.

Komentarz

• Oprawa Lecha niczego sobie, ale od jakiegoś czasu jadą na podobnym schemacie. Mam na myśli: kiedy oni ostatnio zaprezentowali jakąś kartoniadę, albo ogólnie coś innego niż transparenty + sektorówka + czasem trochę machajek (nie ułożonych we wzór) i od czasu do czasu piro?
                    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• "Drogie bilety, więc zbiórki słabsze, niestety" :/
                      No hay otro como Durán.

Komentarz

• Akurat starczy na styropian, żeby wyciąć litery na to hasło...
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                          A brzmi jak żart

ed: co do oprawy Lecha to jak dla mnie na bardzo dobra, wyraźna, hasło dobre, tym razem dobrze rozłożona i piro.
                          Z tym dobrym rozłożeniem to nie do końca, sektorówka w pewnym momencie spadła (na filmiku 1:35). Oprawa bardzo fajna.

Komentarz

• Kuriozalna zbiórka kuriozalną zbiórką, no ale dla mnie większym tematem do szyderstw jest dzisiejszy wygląd ich młyna czy raczej młynka Żałosny widok.

A za ten hajs ze zbiórki to starczy na pasze dla Beaty, tak na jakieś pięć dni
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                              Kuriozalna zbiórka kuriozalną zbiórką, no ale dla mnie większym tematem do szyderstw jest dzisiejszy wygląd ich młyna czy raczej młynka Żałosny widok.
                              Myślę, że to nawet ciężko nazwać młynkiem. Wiele ekip z niższych lig i znacznie mniejszych miejscowości wystawia lepszy młyn.

Ale jak widać kibice Polonii pełną para przygotowują się do rozpoczęcia nowego sezonu od najniższego szczebla rozgrywek
                              Pawel83

Komentarz

• Łoj tam czepiata się drobiazgu. Rosną w siłę, widać wyraźny progres. Za te 5 niecałych stówek kupią se kondomów. Tak bardzo niezbędnych w kamiennych kontaktach.
                                To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

Pracuję...
                                X