Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    najbardziej go chyba boli,że w sumie to my mamy w dupie te jego bilety bo nikt o nich nie dyskutuje, jedynie wszyscy się śmieją z jego choroby
    Właśnie zastanawia mnie kiedy i gdzie mi umknęło te świętowanie "kolejnego zrobienia Śląska". Ten człowiek ma już takie urojenia, że to przestaje być śmieszne... Potrafimy się zorganizować w wielu kwestiach. Robić różne akcje, zbierać pieniądze na różne cele... Może byśmy go wysłali na jakieś leczenie? Szkoda chłopa trochę... Może da się go jeszcze wyleczyć...
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• (fan)Śląsk modern football pełną gębą

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
        Potrafimy się zorganizować w wielu kwestiach. Robić różne akcje, zbierać pieniądze na różne cele... Może byśmy go wysłali na jakieś leczenie? Szkoda chłopa trochę...
        W sumie ... ... mogę się dorzucić ...
        Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
          W sumie ... ... mogę się dorzucić ...
          A ja proponuje, zeby komentowanie wpisow RZ ograniczyc do niezbednego minimum, przynajmniej w tym zacnym watku. Jesli juz ktos musi skomentowac, to niech to bedzie komentarz merytoryczny, punktujacy te brednie, ktore wypisuje (co w wiekszosci przypadkow jest takie latwe, ze czasem lepiej jednak zostawic jego tok rozumowania bez odpowiedzi).

POZA TEMATEM:
          W ogole to niech admini i modzi pomysla, czy nie warto otworzyc nowego watku dla sciekow kibicowskich, m.in dla Fan Slaska czy forum Nielicznych ale Sprzedajnych. Prosba powazna. Sam ostatnio chcialem wrzucic tu pare kwiatkow z forum Polonii (mam rejestracje tam, a jakze, wiec zamkniecie forum nic im nie dalo), ale uznalem ze to bedzie nieco bluzniercze dla tego watku. Pomysl Morcik, bo znow pojawil sie twoj ulubiony ostatnio watek obsranych kolan kolegi kapusty, ale to i tak nic przy innym czarnuchu, ktory bedac incognito na Ruch-Polonia ze stadionu zrobil wpis na forum, ze " teraz widze jak wygladaja prawdziwi kibice, a wy to zwykle pi/dy jestescie" poczym po chwili dodal, ze "ja w zasadzie tez jestem czesciowo pi/da".
          Szkoda tego trzymajacego jeszcze wysoki poziom tematu na te scieki, a z drugiej strony szkoda nie rozsylac niektorych wpisow z Wroclawia czy Konwiktorskiej w eter internetowy. Po powrocie z Gliwic co lepsze kwiatki z forum ksp moglbym powrzucac. Tam jest dynamicznie
          Ostatnio edytowany przez Niko; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mimo wszystko szkoda Widzewa. Przez jebaną decyzję, Ci co wzięli wolne i wydali hajs pojechali sobie na wycieczkę pod stadion....
            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• http://www.wykop.pl/link/1491733/kib...owski-stadion/
              http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html

Doping prowadzony od 70 min.

Komentarz

• Romek Romkiem, ale po co Śląskowi 40-tysięcznik skoro na sektor gości wpuszczają liczbę odpowiadającą tej na R22?

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                  Romek Romkiem, ale po co Śląskowi 40-tysięcznik skoro na sektor gości wpuszczają liczbę odpowiadającą tej na R22?
                  W Polsce częsty jest taki manewr, że buduje się stadion na XY tysięcy, a dopuszczalna liczba osób to 60-70% całości, co rzutuje na mniejszą ilość biletów na sektor gości.

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                    W Polsce częsty jest taki manewr, że buduje się stadion na XY tysięcy, a dopuszczalna liczba osób to 60-70% całości, co rzutuje na mniejszą ilość biletów na sektor gości.
                    Procent biletów dla gości od ilości miejsc dla gospodarzy to kwestia umowna (tj. minimum). Nikt nikomu nie broni dawać więcej niż z niego wynika. Równie dobrze mogliby sztucznie zmniejszyć sobie ilość do 15tyś i dać gościom całą klatkę.

Komentarz

• Ruch w wiekszosci wjezdza do Krakowa bez obstawy, po czym zaczyna polować na Wiślaków. Bardzo dużo barw Wisły zmienia właścicieli, choć i u Nas pewnie pare strat, tyle ze w wiekszości chyba na korzyść Jude Gangu (slyszalem o 2 stratach szalika). Moze ten rozpierdol, jaki miał miejsce po Naszym wjechaniu do Krakowa (a warto nadmienic, ze wszystko dzialo sie w okolicach stadionu TSW) da do zrozumienia wojewodom i innym idiotom, ze takie zamykania sektorow sa bez sensu.

Nas w Krakowie ok. 500 osób w koszulkach zgodowych

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                        to działa trochę inaczej. organizator meczu deklaruje ile osób ma wejść w danym momencie na stadion i względem tego liczy się te słynne 5%.
                        We Wrocławiu w związku ze średnią frekwencją wyłączyli sobie część stadionu, żeby zejść z kosztów i względem tego udostępniają kibicom gości 5% dostępnych miejsc, czyli chyba 1250, co jest dla mnie czystym debilizmem. Ogólnie to beka w **** jest z PZPN/Ekstraklasy który nie potrafi załatwić najprostszych rzeczy.
                        RZ pomijam milczeniem, napisze tylko, że jestem zszokowany, że osoba ze środowiska kibicowskiego przebiera nogami, że ekipa przeciwnika przejedzie w mniejszej liczbie. A kibicom Śląska życzę, żeby wojewoda zamkną im (najlepiej po meczu z nami ) sektor gości, wtedy na pewno będą mieli zajebistą laserową atmosferę "wyprodukowaną przez zaprzyjaźnione firmy".

A mam jeszcze pytanie apropos wpisu poniżej. Wy pojechaliście do Krakowa autami ?? Nie mieliście później przypału z psami, po tych Waszych harcach??
                        Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
                          POZA TEMATEM:
                          W ogole to niech admini i modzi pomysla, czy nie warto otworzyc nowego watku dla sciekow kibicowskich, m.in dla Fan Slaska czy forum Nielicznych ale Sprzedajnych. Prosba powazna. Sam ostatnio chcialem wrzucic tu pare kwiatkow z forum Polonii (mam rejestracje tam, a jakze, wiec zamkniecie forum nic im nie dalo), ale uznalem ze to bedzie nieco bluzniercze dla tego watku. Pomysl Morcik, bo znow pojawil sie twoj ulubiony ostatnio watek obsranych kolan kolegi kapusty, ale to i tak nic przy innym czarnuchu, ktory bedac incognito na Ruch-Polonia ze stadionu zrobil wpis na forum, ze " teraz widze jak wygladaja prawdziwi kibice, a wy to zwykle pi/dy jestescie" poczym po chwili dodal, ze "ja w zasadzie tez jestem czesciowo pi/da".
                          Szkoda tego trzymajacego jeszcze wysoki poziom tematu na te scieki, a z drugiej strony szkoda nie rozsylac niektorych wpisow z Wroclawia czy Konwiktorskiej w eter internetowy. Po powrocie z Gliwic co lepsze kwiatki z forum ksp moglbym powrzucac. Tam jest dynamicznie
                          W sumie to całkiem ciekawy pomysł

wrócę z Gliwic to założę taki temacik bo szkoda,żeby tyle mądrosci się marnowało

nie będziemy tam nikogo obrażać/ubliżać tylko pozwolimy wykazać się im samym dając cytaty z nich samych, lubię to
                          ...ta ziemia do Polski należy
                          choć Polska daleko jest stąd,
                          bo wolność krzyżami się mierzy
                          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• W&R 1800 w Krakowie.

Ktoś tu pisał o stadionach i klimacie. Dla mnie klimat tworzą przede wszystkim ludzie i jednak chcę nowego stadionu na Widzewie bo tylko wtedy pojawi się światełko w tunelu że z czasem Widzew doskoczy do czołówki ligi, bez nowego stadionu nie będziemy nawet przeciętniakiem. a nowy stadion otwiera nowe możliwości.

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzpac Zobacz posta
                              jednak chcę nowego stadionu na Widzewie bo tylko wtedy pojawi się światełko w tunelu że z czasem Widzew doskoczy do czołówki ligi, bez nowego stadionu nie będziemy nawet przeciętniakiem. .

Arka,Cracovia maja nowe stadiony i gdzie teraz się znajdują?
                              Ostatnio edytowany przez ZdziCHu; [ARG:4 UNDEFINED].
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
                                Arka,Cracovia maja nowe stadiony i gdzie teraz się znajdują?
                                Gdzie Rzym, gdzie Krym ? Co na sportowej (bo to się przekłada na widzów, którzy zapełnią stadion) mapie Polski znaczył Widzew, a co Arka i Cracovia (nawet razem wzięte) ?

Komentarz

Pracuję...
                                X