Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez e(L) Pichichi Zobacz posta
    Kur.ewskie zachowanie kibiców Cracovii,po raz kolejny pokazali że są ludzikami z malutkimi móżdżkami...przykre to.
    Jak już piszesz, to możesz przy okazji dodać o co chodzi a nie zostawiasz super kumate info...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Podczas minuty ciszy za chlopakow z Lechii "Lechia Gdansk, ***** szajs"

Komentarz

• Pewnie chodzi o to że w trakcie minuty ciszy dla zmarłych Kibiców Lechii , Cracovia wykrzykiwała "Lechia Gdańsk ku*wa szajs" ...

Komentarz

• Sorka,była minuta ciszy GKS cicho siedzi a Cracovia na pełnej korbie Lechia Gdańsk i wiadomo co dalej.W sumie nic mnie już nie zaskoczy,ten Kraków to jednak chore miasto.
          Ostatnio edytowany przez e(L) Pichichi; [ARG:4 UNDEFINED].
          ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• ksp & craxa - "najlepsza" zgoda

Komentarz

• hahahah odezwali się Ci co potrafią uszanować śmierć. ŚP Człowiek, Małpa, Mari itd itp.
              niech ten komentarz zamknie temat. siebie warci

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L) Pichichi Zobacz posta
                W sumie nic mnie już nie zaskoczy,ten Kraków to jednak chore miasto.
                Gorzej, że zeby byc fajnym koledzy Wisełki z Lechii też ostatnio pokazali swoje oblicze na meczu z Koroną śpiewając o "Małpie". Niech się bawią we własnym sosie...
                „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• 1. scena rosyjska. Parę dni temu ( 3 strony do tyłu) opisywałem potyczki w trakcie derbów Loko-Spartak. Jedna z potyczek była dobrze opisana ale towarzyszył jej chu@jowy filmik. Pojawił się właśnie konkretniejszy filmik z tej sytuacji.
                  Ponownie opis:
                  16.03.2013 linia kurska, stacja Carycyno pod Moskwą. Mob 45-50 cska plus loko nakrywa kolejkę z 46 typami ze Spartaka. Wybite okna, wrzucenie petardy dymnej do środka, grupa wbija się do pociągu. Spartak wybronił się więc napastnicy wycofali się. Spartak wychodzi na peron gotów do konfrontacji, napastnicy palą gumy...
                  WYNIK: kilka osób pobitych i konkretnie dobitych.przegonienie napastników aż do stacji metra, wygrana Spartaka.

....i świeży film na dole linku:

http://fanstyle.ru/video/20488-16-03...ki-v-caricyno/

2. scena rosyjska. Spotkanie Zenita P. z Dynamem M.. Pojawia się ACAB i towarzystwo rozchodzi się, jakby się nic nie stało. Chociaż strony przypisują sobie zwycięstwo.( film również na dole)

http://fanstyle.ru/okolofutbol/20500...kaya-devyatka/

Komentarz

• Podczas manifestacji i wieców materiały pirotechniczne będą traktowane jak broń palna - zadecydował portugalski rząd. Posiadacze petard i rac będą karani, a nielegalne materiały rekwirowane.

Rząd uznał, że race, petardy i inne materiały pirotechniczne, używane podczas imprez o charakterze politycznym, mogą stanowić zagrożenie dla ich uczestników. Osoby zatrzymane z tego rodzaju materiałami będą traktowane jak posiadacze broni palnej.
                    Na mocy nowych przepisów, zabrania się wnoszenie materiałów pirotechnicznych na konwencje partyjne, marsze uliczne i na manifestacje. - Posiadacze materiałów pirotechnicznych uczestniczący w tego rodzaju spotkaniach będą karani, a nielegalne materiały będą rekwirowane - napisano w komunikacie portugalskiej Rady Ministrów.

Nowe prawo zacznie obowiązywać od kwietnia tego roku.

Mecze bez petard i rac

Rząd portugalski poinformował też, że niedalekiej przyszłości zamierza wprowadzić całkowity zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych na publiczne imprezy, odbywające się na terenie obiektów rekreacyjno-sportowych.

Stosowanie materiałów pirotechnicznych w czasie manifestacji politycznych w Portugalii jest dosyć powszechne. Race i petardy były używane podczas starć z policją, do których doszło m.in. 16 października ub.r. przed budynkiem parlamentu w Lizbonie. W wyniku zamieszek rannych zostało 10 funkcjonariuszy.

Autor: rf//kdj / Źródło: PAP

Komentarz

• Druga liga - Czechy. Banery i hasło Slezsky Opava - chyba jasne dla kogo:

Komentarz

• D15 się starało...nawet mój wiślacki ultras to potwierdził...tyle, że 15 osób nie da rady jeśli nie ma wsparcia reszty...prawda jest taka, że potrzebny nam dyrygent...rozmowy z PZPNem...jakaś pomoc od nich...w każdym klubie tak organizuje się doping...
                        ultrasi kadry zawiedzeni ! http://www.facebook.com/DopingRP?ref=stream

Komentarz

• JEDNO JEST PEWNE TRZEBA DZIAŁAĆ ! NA SAN MARINO TRZEBA MEGAFON, BO NIE WIEM CZY WIECIE, ALE W GÓRNYCH SEKTORACH TEŻ BYŁY BĘBNY I KAŻDY CHCIAŁ DOPING PROWADZIĆ I BYŁ CHAOS. TRZEBA MEGAFON, I MUSIMY O TYM Z PZPN POGADAĆ. LICZE ŻE KTOŚ SIĘ ZA TO WEŹMIE, BO MNIE NA SAN MARINO NIE BĘDZIE I NIE MAM TAKIEJ MOŻLIWOŚCI!
                          czas szukać dyrygenta i megafonów! swoja drogą przeczytałem te wpisy i kurde skąd Ci ludzie się urwali...

Komentarz

• Z siatkówki.

Komentarz

• ruskie to już nigdy sie nie nauczą że jak ktoś zaliczy glebe to się po nim nie skacze?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kuba NS 14 Zobacz posta
                                ruskie to już nigdy sie nie nauczą że jak ktoś zaliczy glebe to się po nim nie skacze?
                                To są - drogi kolego - "różnice kulturowe' a nie brak wiedzy, które warto dla swojego dobra znać...
                                Poniżej cytat z rozmowy:

у вас в польше, насколько я знаю не принято добивать лежачего. ногами и руками. а у нас принято. у нас типа закона внегласного - чтобы после себя живых не оставлять, если дерешься то твой соперник должен лежать и не дергаться, в отключке, чтоб не встал

u was w Polsce, o ile wiem nie jest przyjęte aby dobijać leżącego. nogami i łapami. u nas jest to przyjęte. mamy coś w rodzaju nie pisanego prawa - żeby po sobie żywych nie zostawiać, jeśli walczysz to twój przeciwnik musi leżeć i nie ruszać się, wyłączony, żeby nie wstał
                                Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X