Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przecież to akurat ma w uj znaczeń: jedno to: osiedle na Śródmieściu, drugie to: Warszawa jest po Wiśle, trzecie to: jest po Wiśle, czyli Wisły nie ma(to raczej niezamierzone).

Komentarz

• Tyle rozkmin nt. jednego transu... czyli swój cel chyba spełnił

http://www.youtube.com/watch?v=yC--lWFEqHo
      Ostatnio edytowany przez Kamson; [ARG:4 UNDEFINED].
      1927 1928 1949 1950 1978 1999 2001 2003 2004 2005 2008 2009 2011

Komentarz

• dla mnie spoko riposta Wisły. Lepsza niż wszystkie razem wzięte Lecha.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kamson Zobacz posta
          Tyle rozkmin nt. jednego transu... czyli swój cel chyba spełnił
          Rozkminy nt. przeróżnej maści kontr opraw zawsze były, są i będą niezależnie od ich jakości czy samego pomysłu. Starajcie się dalej, następnym razem może wymyślicie coś lepszego. :P

Komentarz

• Najważniejsze, że Wisła dotarła na mecz 16go. Pewnie spinacze od transparentów przedmeczowych właśnie się szykują na halę.

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
              Rozkminy nt. przeróżnej maści kontr opraw zawsze były, są i będą niezależnie od ich jakości czy samego pomysłu. Starajcie się dalej, następnym razem może wymyślicie coś lepszego. :P

Będziemy pamiętać tez żeby wcześniej wysłać do KRA i czekać na fachową recenzje...

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

• "Po meczu policja czekała z zaplanowaną prowokacją na jednego z kibiców, któremu wymyśliła podczas spotkania bzdurny artykuł niedostosowywania się do poleceń ochrony, a kolejnych zaciągnęła do radiowozów, by zarzucić im tak poważne wykroczenia jak użycie wulgarnego słowa czy plunięcie. Pokaz policyjnej siły ubarwiło szarpanie przez funkcjonariuszki kobiety w ciąży, próby odebrania kibicom sprzętów służących do nagrywania całego zajścia i zastraszania osób, które chciały być obecne w miejscu zdarzeń.

To jest przerażające, co się dzieje przy Słonecznej. Przeraża jak bardzo bezkarni są mundurowi i jak usilnie dążą do zabicia ruchu kibicowskiego w Białymstoku. Nie dziwi, że kolejne osoby przed meczami stawiają sobie pytanie czy warto zaryzykować setki złotych na mandaty, nerwy i tego typu emocje. Policja dąży do tego, aby w Białymstoku nie było komu poprowadzić doping, powiesić flagi, zorganizować wyjazd i stworzyć atmosferę, za którą klub po meczach dziękuje.

Jasne jest, że nigdy się nie poddamy i takie zdarzenia nie zatrzymają osób zaangażowanych. Musimy stać ramię w ramię i sprzeciwiać się policyjnej prowokacji. Wiedzcie jednak co się dzieje i miejcie oczy szeroko otwarte. Nigdzie w Polsce nie mają miejsce aż takie wybryki policji - w końcu i u nas zakończą karierę ci, którzy próbują się wybić na prześladowaniu kibiców Jagiellonii. Miejmy nadzieję, że kibice i klub będą się trzymać razem sprzeciwiając się umundurowanym prowokatorom i prześladowcom."
                ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Komentarz

• ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Komentarz

• Ale macie problemy, riposta Wisły i tyle. Zaraz zacznie się doszukiwanie pierdyliarda znaczeń tego transparentu który jest tak prosty do zrozumienia jak budowa cepa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
                      dla mnie spoko riposta Wisły. Lepsza niż wszystkie razem wzięte Lecha.
                      "Ona tu jest i tańczy dla mnie" Lecha z pewnością bardziej pomysłowe i bardziej 'bolesne' niż to wczorajsze Wisły.

Jak dla mnie, to Wisła po takiej mega mobilizacji ostatecznie pokazała się słabo i to pod każdym możliwym względem.

Komentarz

• Ja jebię, ile można o tym transparencie? Poziom gimnazjum.
                        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• 1. Może ktoś to potwierdzić - nasi Bravi Ragazzi zgubili/stracili szmatę wczoraj na rzecz Bolonii... Czytałem już ich wersję przetłumaczoną na jeden z międzynarodowych języków i nie precyzują jak ( ale bez walki ) ...

2. scena rosyjska. Derby Moskwy Lokomotiw - Spartak. Parę postów wyżej jest już jeden filmik, i tu jeszcze dwa filmiki z innych wydarzeń tego dnia, ( już nie tak spektakularne jak poprzednie )

a. 16.03.2013r. Mob CSKA Moskwa nakrywa grupę Spartaka - jadącą na derby - w pociągu stojącym na peronie na stacji Reutowo. Spartak barykaduje się w wagonie, po chwili zarysował się pododdział psów, wygrana Acab. ...

http://www.youtube.com/watch?v=g4oFimpQRxo

b. 16.03.2013 linia kurska, stacja Carycyno pod Moskwą. Mob 45-50 cska plus loko nakrywa kolejkę z 46 typami ze Spartaka. Wybite okna, wrzucenie petardy dymnej do środka, grupa wbija się do pociągu. Spartak wybronił się więc napastnicy wycofali się. Spartak wychodzi na peron gotów do konfrontacji, napastnicy palą gumy...
                          WYNIK: kilka osób pobitych i konkretnie dobitych.przegonienie napastników aż do stacji metra, wygrana Spartaka.

http://www.youtube.com/watch?v=Cki66dGsebY

c. Po lewo kilka szmat LOKO skręconych przez Spartaka. Loko wypiera się i twierdzi, że to nie szmaty kibicowskie tylko klubowe, które kilka meczy temu ktoś miał pomóc odnieść do magazynka, ale zniknał z nimi po drodze...a więc to nie liczy się

Komentarz

• Będziemy pamiętać tez żeby wcześniej wysłać do KRA i czekać na fachową recenzje...
                            Trzymam za słowo.

Zamieszczone przez H.ibic
                            Nie bardzo wiem gdzie.

Dla mnie to już filozofujesz. Jest proste przesłanie "Warszawa PoWiśle" - Warszawa (w sensie Legia) jest gorsza od Wisły. Wykorzystano nazwę ważnego z legijnego punktu widzenia osiedla aby nam dopiec i według mnie niezły jak na poziom Wisły typu "***** Legię" czy "***** żydów skurwysynów".
                            Ja nie przekonam Ciebie, a Ty mnie. Dla mnie to było słabe, a już na pewno nie osiągnęło poziomu innej wiślackiej riposty "Rezerwowy mistrz" na nasze "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice". Proste, z jajem, bez kombinowania. Przykład dobrej, a nie na siłę "spłodzonej" odpowiedzi.

Pozdróweczki. EOT

Komentarz

• Z ciekawości Kadyr jak wygląda obecnie rozkład sojuszów w Moskwie ?

Komentarz

• http://i48.tinypic.com/2rr0utw.jpg Bardzo ciekawa oprawa z dobrym przesłaniem
                                LEGIA TO MY
                                Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X