Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mikin
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    martex - ekipa z półmilionowego miasta ukraińskiego toczy wyrównaną walkę kończąc z kontuzjami (tak - mam info z neta ) z ekipą z... 32 tysięcznego miasta z Polski. Nawet jak była PB to w sumie jest niespełna 200 tys, a przecież tam są jeszcze Szombry I to ma świadczyć o naszej słabości?

Że Wisła co we Frankfurcie? Takich "porażek" to Legia pewnie dziesiątki poniosła (słynny filmik z Lwowa).

Widzewa w Rzymie nie ogarniam - może forumka opowiedzieć, jaką to porażkę tam odniósł?

Że Śląsk ganiając Seville się ośmiesza i że świadczy to o jego śłabości? Nic nie kumam.

Najbardziej może tu i pasuje porażka Gieksy. Ale to była konfrontacja TOP-u z Ukrainy z chyba jednak nie TOP-em polskim (sorry za wprowadzanie rankingów prosto z kibiconetowni).

A przecież były też jakieś zwycięstwa Polaków w tym roku

Także chyba trochę zbyt dużo czarnowidztwa w tej Twojej analizie.
    Góral pokazał się dobrze i nie ma co tu pisać itd. I co do PB to ich nie było, ale ferment już ruskie pusciły, że byli ale co zrobić ich typowa natura fermenciarzy. Z reszta podobno Ukraińcy już chwalili się nagraniem z tego starcia z Góralem, nowym kolegom z Brna, ale to nie powinno mnie dziwić, dwie antypolskie kurvy się dobrały... Niech pokażą im filmiki z waszego wypadu do Kijowa, Ruch do Kijowa czy Dnipra w Warszawie.

Dokładnie tak jak piszesz, bardzo potężna "porażka" Wisły we Frankfurcie, zdobyli trzy koszulki. Wisła pewnie nie śpi po nocach, po tym zdarzeniu we Frankfurcie. Ale BN traktuje to jako swoją wygraną nad Wisłą to tylko będzie świadczyć o tej ekipie.

Kolejną bzdure chłop napisał. Widzew nie zaliczył żadnej wtopy w Rzymie, tylko CSKA zostało tam kilka razy obitych i tyle. Ferment puszczony.

Czy tak pasuje porażka Gieksy? Byli jako dodatek do Banika, ale jeśli Ukraińcy traktują to jako "zwycieństwo" nad Polakami to tylko świadczy o tym jak Ukry muszą się czuć nisko w świecie kibolskim od Polski.

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    martex - ekipa z półmilionowego miasta ukraińskiego toczy wyrównaną walkę kończąc z kontuzjami (tak - mam info z neta ) z ekipą z... 32 tysięcznego miasta z Polski. Nawet jak była PB to w sumie jest niespełna 200 tys, a przecież tam są jeszcze Szombry I to ma świadczyć o naszej słabości?

Że Wisła co we Frankfurcie? Takich "porażek" to Legia pewnie dziesiątki poniosła (słynny filmik z Lwowa).

Widzewa w Rzymie nie ogarniam - może forumka opowiedzieć, jaką to porażkę tam odniósł?

Że Śląsk ganiając Seville się ośmiesza i że świadczy to o jego śłabości? Nic nie kumam.

Najbardziej może tu i pasuje porażka Gieksy. Ale to była konfrontacja TOP-u z Ukrainy z chyba jednak nie TOP-em polskim (sorry za wprowadzanie rankingów prosto z kibiconetowni).

niepotrzebna produkcja, to troll

Zostaw komentarz:

• Barto(L)d
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• JudoLegia
    odpowiedział(a)
    Witam
    To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość.
    Jestem ojcem 10-letniego judoki z sekcji judo Legii Warszawa. Często jeżdżę z synem na zawody organizowane przez inne kluby judo, w Wawie, w okolicach jak i w Polsce.
    Podczas ostatniego wyjazdu na zawody do Sochaczewa spotkała mnie niemiła sytuacja.
    W czasie walki młodego z zawodnikiem innego klubu, rodzice i zawodnicy z tego klubu głośno dopingowali swojego zawodnika, na co samotnie odpowiedziałem śpiewem "Legia, Legia Warszawa". Usłyszałem w odpowiedzi żebym się zamknął i że jestem pajacem itp. Nastąpiła wymiana "uprzejmości" z jednym z typów z tamtej strony i gdyby nie postawa innego rodzica doszłoby do dogrywki poza matą. Delikatnie mówiąc zdenerwowałem się tą sytuacją i wpadłem na pomysł jak pokazać rodzicom i całemu temu klubowi że w Warszawie szanujemy Legię. Mianowicie klub ten raz do roku organizuje turniej judo na Białołęce i myślę że warto by było się tam wybrać ekipą kibiców i zrobić konkretny doping dla naszych dzieciaków jak i po to żeby utemperować nieco ten klubik. Odpowiedzcie proszę co Wy na to forumowicze?

Zostaw komentarz:

• amen
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Slowacja, Goral Żywiec & Polonia Bytom vs Nikolayev ( Bugski Gard) Ukr
    15x15, wygrana Nikolayewa.
    2,5 minuty mocnej bitki. , Ukraińcy wygrali ale są u nich złamania....
    Góral sam, bez PB.

Zostaw komentarz:

• martex
    odpowiedział(a)
    Polskie ekipy coś ostatnim czasie w słabej formie. Katowice nie dają rade Dynamo, Wisła złapana przez Frankfurt, Widzew też się nie popisał w Rzymie, Śląśk jeżdzący po Europie w poszukiwaniu Sevilli troche prześmiewczo w Europie potraktowali Śląsk czy teraz Goral i Polonia. Nie przypominam sobie, żeby polskie ekipy tyle w top zaliczyli...
    Ostatnio edytowany przez martex; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Zmiana

Zostaw komentarz:

• Kadyr
    odpowiedział(a)
    Slowacja, Goral Żywiec & Polonia Bytom vs Nikolayev ( Bugski Gard) Ukr
    15x15, wygrana Nikolayewa.
    2,5 minuty mocnej bitki. , Ukraińcy wygrali ale są u nich złamania....

Zostaw komentarz:

• Układ
    odpowiedział(a)
    Na jakimś niemieckim kanale pojawił się nasz doping z Trnavy:

Zostaw komentarz:

• Kadyr
    odpowiedział(a)
    Wg opisu:

https://vimeo.com/300592405

Zostaw komentarz:

• Kadyr
    odpowiedział(a)
    W Moskwie CSKA z Roma, tak jak widać.
    Makarony atakują po akcji....

https://vimeo.com/299510753

Zostaw komentarz:

• gawron
    odpowiedział(a)
    ...
    Zamieszczone przez forum.wiaralecha.pl
    Koniec grupy Ultras Lech '01

W związku ze stratą Naszych flag, grupa Ultras Lech '01 przestaje istnieć.

Na wyjeździe do Częstochowy, na sektorze w obecności wszystkich, osoba odpowiedzialna za działania grupy
    musiała wyciąć Nasz Święty Herb z ich grupowej flagi i tym samym zakończyła jej działalność.

Zostaw komentarz:

• Kadyr
    odpowiedział(a)
    27.10.18 RosSelMasz vs Anży

https://vimeo.com/298738440

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    W związku z niewłaściwą organizacją zawodów 13. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa na klub Jagiellonia Białystok nałożono karę w wysokości 10 tysięcy złotych. Za zachowanie kibiców gości podczas ww. meczu, polegające m.in. na spaleniu flag gospodarzy oraz zniszczeniu infrastruktury stadionowej, na klub Legia Warszawa nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 najbliższe mecze z Jagiellonią w Białymstoku.
    Bym powiedział, że to bardzo niska kara, patrząc na to, że pewnie i tak pewnie nas nie wpuszczą przez najbliższe 5 lat.

Zostaw komentarz:

• Topico
    odpowiedział(a)
    W związku z niewłaściwą organizacją zawodów 13. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa na klub Jagiellonia Białystok nałożono karę w wysokości 10 tysięcy złotych. Za zachowanie kibiców gości podczas ww. meczu, polegające m.in. na spaleniu flag gospodarzy oraz zniszczeniu infrastruktury stadionowej, na klub Legia Warszawa nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 najbliższe mecze z Jagiellonią w Białymstoku.

Zostaw komentarz:

• jasna długa prosta
    odpowiedział(a)
    Nie

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X