Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A, to zwracam honor

Komentarz

• Bardziej interesuje mnie sprawa z alkomatami czy oni sobie ot tak mogą mieć, tzn. czy każdy kupuje alkomat z hologramem itd i moze kontrolowac.
      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Jak wpuszczali u nas Leszka, to z tego co pamiętam jakoś atestu do niego znaleźć nie mogli...

Komentarz

• Już abstrahując od takich akcji (wg relacji tam potem chowali ten bez atestów później), chodzi mi o sam fakt czy mogą korzystać. Kiedyś czytałem/słyszałem, że niby tylko wąsy i straże gminne mogą, ale to cholera wie
          „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
          Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
          Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
          Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
            Bardziej interesuje mnie sprawa z alkomatami czy oni sobie ot tak mogą mieć, tzn. czy każdy kupuje alkomat z hologramem itd i moze kontrolowac.
            żeby można było kogokolwiek przebadać alkomatem owe urządzenie musi posiadać atest nie ma innej opcji. Tak samo jak milicja nie ma prawa sprawdzać czy gaśnica ma ważność chyba że ma kwit upoważniający do takiej kontroli.
            WWP ' 04

Komentarz

• Nie macie racji, kupując bilet podpisujemy z nimi umowę cywilna prawna, oparta na regulaminie. Oczywiście nie oznacza to, ze nie możesz w przypadku dajmy na to przebadania jakimś bazarowym alkomatem iść do sadu.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oglądam właśnie Werder - Borussia a tam w młynie Bremy sporą flagą tęczową na kiju ktoś sobie macha jakby nigdy nic ...

Komentarz

• swego czasu to i oprawę pedalską mieli - fight homofobia ...

Komentarz

• Co za zjeby. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ktoś ma wyjebane na orientacje osób trzecich, ale żeby robić oprawy z liżącymi się gośćmi to trzeba mieć chyba jakiś defekt mózgu.

Komentarz

• 1. A za to ta akcja fajnie świadczy o Niemcach, też im tam obcas na głowach kładą i - jak się okazuje - chłopaki nie poddają się... Mecz zatrzymano na 8 minut.

Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 19.1.2013

http://www.youtube.com/watch?v=ziKxXwfnGHo

2. Polski akcent w Moskwie. Tak jest na płocie moskiewskim a poniżej jak było;
                      ...rzekomo z widoczkiem z tyłu wszystko gra, rzekomo inne ujęcie, ale może przy ruskim rozmachu - CSKA przebudowało okolicę

skrócik ЯПМ ( JPM ) oznacza Jarosławka Rządzi Światem

Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• to drugie zdjęcie jakby sporo starsze to może i okolica się zmieniła

Komentarz

• no i wystarczy też spojrzeć na to co jest pod napisem. wszystko wygląda identycznie.

Niby Widzew, ale barwy (po lewej) ŁKSu...
                          "Najdroższy i cenny od lat
                          To właśnie twój ojczysty kraj
                          Dla niego przelewasz swą krew
                          dla niego urodziłeś się
                          Twój honor to bronić tych barw
                          Ich mocą zyć każdego dnia
                          Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                          To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Patrzac od samej gory to jest cienki czerwony pasek, chyba ze ja slepy jestem :P

Komentarz

• Niektórzy to wszędzie się tego dopatrują. Są 4 pasy: biały, czerwony, biały, czerwony. Zauważ, że po drugiej stronie czerwone tło w tym samym miejscu, tylko zamiast białego jest inny kolor. Tak po prostu ktoś sobie wymyślił, podobnie jak było z tłem Pogoni i Legii... To nie jest flaga, żeby kolory musiały się zgadzać
                              Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Niemiecki rodzaj "zasadzki na trasie" https://www.youtube.com/watch?v=oCDpo0axz0I

Komentarz

Pracuję...
                                X