Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• U ruskich turniej młodzieżowy pod nazwą "Memoriał Granatkina" ( można wygooglować "Мемориал Гранаткина" i poczytać).... a na portalu Ultras Action pojawił się banerek wraz z komentarzem:

Ultras Action13 Sty o 21:04
    На ежегодном футбольном турнире среди юношеских сборных под названием "Мемориал Гранаткина" (закончившийся сегодня победой сборной России), наконец-то всплыл баннер о "дружбе" Зенита и Легии.
    Что будет теперь с авторами данного шедевра, которые с удовольствием позировали с ним на камеру и сами выложили фото в сеть, вопрос открытый.
    Ultras Action 13 Sty o 21:04
    Na tegorocznym piłkarskim turnieju młodzieżowych reprezentacji pod nazwą " Memoriał Granatkina" ( zakończonym dziś zwycięstwem reprezentacji Rosji), w końcu wypłynął baner o "przyjaźni" Zenita i Legii. Co będzie teraz z autorami danego dzieła, którzy z zadowoleniem pozowali z nim przed kamerami i sami wrzucili fotkę do sieci, pytanie otwarte"
    Ostatnio edytowany przez Kadyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• co z nich za przyjaciele jak naszych barw nie znają
      'mniej pisać, więcej czytać'
      _______
      Jest tylko jedno takie miejsce ...

Komentarz

• bardzo inteligentnie, że wstawili te swoje zakazane facjaty

Komentarz

• ...
          Stadionowi chuligani urządzili bijatykę w Katowicach; 12 zatrzymanych

Stadionowi chuligani ze Śląska i czeskiej Ostrawy umówili się w minioną sobotę w Katowicach na bójkę - tzw. ustawkę. Bijatykę z udziałem ok. 200 osób przerwali policjanci, zatrzymując 12 agresywnych młodych mężczyzn.

Szczegóły awantury, do której doszło przy okazji sparingu drugoligowego Rozwoju Katowice i grającego w ekstraklasie Ruchu Chorzów, podał we wtorek rzecznik katowickiej policji kom. Jacek Pytel. Zapowiedział, że możliwe są kolejne zatrzymania w tej sprawie.

W bijatyce zorganizowanej w pobliżu ogródków działkowych wzięli udział sympatycy Ruchu Chorzów, GKS Katowice, Górnika Zabrze i czeskiego Banika Ostrawa. Bili się na pięści. Pięciu z nich zostało pobitych tak dotkliwie, że potrzebowali natychmiastowej pomocy medycznej. Trafili do szpitali.

Siedmiu podejrzanych w wieku od 20 do 30 lat - sympatyków drużyny z Chorzowa - już usłyszało zarzuty udziału w bójce. Grozi im kara do trzech lat więzienia. Musieli wpłacić po 500 zł poręczenia majątkowego, zostali też objęci dozorem policyjnym - muszą meldować się w komisariacie. Mają też zakaz wstępu na stadiony.

Jeden z zatrzymanych to 17-latek. Zajmie się nim sąd rodzinny. Pozostali zatrzymani zostali przesłuchani, wkrótce mogą usłyszeć zarzuty.

Uciekający przed policjantami chuligani porzucili 21 samochodów, którymi przyjechali na "ustawkę". Policjanci zapowiadają, że z czasem dotrą do kolejnych uczestników awantury.
          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• A co ma wspolnego grill z zakazami sie pytam?
            Jedno Miasto
            I Jeden Klub
            Legia Warszawa
            Legia az po Grob

Komentarz

• Jeden z tych ruskich na farcie akurat się odwrócił jak zdjęcie robili

Komentarz

• AC Parma - Juventus (13.01.2013)
                Ciekawie przed i po meczu. Przed spotkaniem Juve (Viking) w sile około 50 osób uznojonych m.in. w żelazne pręty i pałki szturmuje "Bar Gianni", gdzie zazwyczaj zasiadają Parma Boys. Miejscowi szybko zorientowali się w zamiarach i barykadują lokal, w krótkiej wymianie uprzejmości ranny dwóch obrońców plus mała demolka okolicy. Po meczu lanie dostaje trzech kibiców Juventusu z Novary, jeden ląduje w szpitalu. Zatrzymano dwa autokary z Mediolanu (Juve Viking), wstępnie oskarżono łącznie 107 osób za nalot na bar, kwestią czasu pierwsze zakazy stadionowe, pomimo że poszkodowani niczego nie zgłosili, a jedynie właściciel lokalu który wycenił straty na około tysiąc euro.

Walki to pokłosie śmierci z 30 marca 2008 r. przy trasie Turyn-Piacenza, kilka godzin przed meczem Juventus-Parma, kiedy podróżujący autokarem kibole "Starej Damy" zatrzymali się na postój. Chwilę później na ten sam parking wjechały dwa autokary z kibicami Parmy, którzy jak tylko wysiedli zaatakowali Juve, który ponoć dał dyla do autokaru. Kiedy kierowca ruszał pod kołami zginął 28-letni Matteo Bagnaresi - znany chuligan Parmy. Był to dla niego pierwszy mecz po trzech latach zakazu stadionowego.

więcej
                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YFBEFQjB9_s
                http://www.gazzettadiparma.it/mediag...afferugli.html
                http://www.sportparma.com/calcio_ser...a-polizia.html

Edit, za 12zawodnik.pl
                Sporting Lizbona zapłaci 360 tys. euro rekompensaty.

Sąd Portugalskiej Federacji Piłkarskiej (FPF) nakazał władzom Sportingu Lizbona wypłatę 360 tys. euro na rzecz lokalnego rywala Benfiki. Orzeczona kwota ma być rekompensatą za straty powstałe w wyniku podpalenia Estadio da Luz przez kibiców drużyny "Lwów".

Do podpalenia części stadionu Benfiki Lizbona doszło podczas rozgrywanego 26 listopada 2011 r. meczu pomiędzy obiema stołecznymi drużynami. Ogień został wzniecony na trybunie zajętej przez kibiców Sportingu.

W orzeczeniu sąd wyjaśnił, że materiał dowodowy w postaci nagrań wideo oraz relacji służb porządkowych jednoznacznie wskazuje, że straty na Estadio da Luz spowodowane zostały przez fanów drużyny gości. Poza nakazaniem wypłaty 360 tys. euro na konto Benfiki za zniszczenia, trybunał ukarał też "Lwy" kwotą 2250 euro za złe zachowanie kibiców podczas meczu.

Przedstawiony w trakcie procesu materiał filmowy przedstawia szczegóły podpalenia stołecznego stadionu. Ogień został podłożony przez kilku sympatyków Sportingu po zakończeniu derbowego spotkania, który gospodarze wygrali 1:0. Po rozprzestrzenieniu się ognia w sektorze grupa kibiców gości przez kilka minut blokowała strażakom dostęp do podpalonej części widowni.

W trakcie procesu kierownictwo Sportingu tłumaczyło zachowanie swoich kibiców rozgoryczeniem z powodu umieszczenia ich w tzw. klatce bezpieczeństwa. Wydzielony i odgrodzony od reszty widowni obszar w północnej części trybuny stadionu przeznaczony został właśnie dla sympatyków zespołu gości.

W wydanym przez sąd FPF komunikacie poinformowano też o nałożeniu 2 tys. euro kary na Joao Gabriela, byłego rzecznika prasowego Benfiki, który w wywiadzie dla dziennika "A Bola" obraził ligowych arbitrów Pedra Proencę i Olegario Benquerencę.
                Dla przypomnienia
                Ostatnio edytowany przez voytek; [ARG:4 UNDEFINED].
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=_6qUf2vCuVI
                  Wrzucam bo niewiem czy bylo , przemarsz kibicow Hibernianu (jednej z kibicowskich grup ) na mecz z lokalnym rywalem (Hearts of Midlothian ) , puscilem to tutaj bo nurtuje mnie pytanie do kogos lepiej obeznanego w scenie brytyjskiej, czy kiedykolwiek jakas wyspiarska ekipa miala taki pochod ( owszem takie sie zdarzaja czesto) z taka iloscia piro...dzieki za odpowiedz

Komentarz

• ciach ciach sorry
                    Ostatnio edytowany przez Corkowiec; [ARG:4 UNDEFINED].
                    By powiedzieć skąd jestem nie potrzebuję mapy,I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia Godny reprezentant kraju, nieważne na jakich ziemiach Mi nie grozi amnezja, nie zapomnę skąd jestem Moja skromna kolekcja szali Zapraszam!! http://szalecorkowiec.pl.tl/Strona-startowa.htm https://www.facebook.com/SzaleCorkow...0956370986868/

Komentarz

• Zobacz wczorajszy post w tym temacie z godziny 08:52

Komentarz

• ups sorki za powtórkę jeszcze jedno pytanko moze ktos z starych wyjadaczy odp na pytanie

Zenit fans (flaga Nevsky Front) na meczu (L)
                        By powiedzieć skąd jestem nie potrzebuję mapy,I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia Godny reprezentant kraju, nieważne na jakich ziemiach Mi nie grozi amnezja, nie zapomnę skąd jestem Moja skromna kolekcja szali Zapraszam!! http://szalecorkowiec.pl.tl/Strona-startowa.htm https://www.facebook.com/SzaleCorkow...0956370986868/

Komentarz

• A o co konkretnie pytasz? Bo jeżeli chodzi Ci o okoliczności flagi Zenitu na Ł3, to została ona wywieszona bodajże po I turnieju kibicowskim organizowanym przez SKLW, na Legia - Górnik (2004r.). Wisiała też flaga m.in. Werderu Brema (CWB).
                          Ostatnio edytowany przez Michu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kilka postów wstecz Kadyr wrzucił tą samą "ciekawostkę" na ten temat
                            Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Flaga pewnie wisiała po Turnieju Kibiców (mecz z Górnikiem Zabrze?)
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                                A co konkretnie pytasz? Bo jeżeli chodzi Ci o okoliczności flagi Zenitu na Ł3, to została ona wywieszona bodajże po I turnieju kibicowskim organizowanym przez SKLW, na Legia - Górnik (2004r.). Wisiała też flaga m.in. Werderu Brema (CWB).
                                Dzieki bardzo Michu za Odp zaspokoiłem swa ciekawość

Komentarz

Pracuję...
                                X