Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Lekki poślizg z terminem ale ważne ze zostało zaprezentowane.

Podziękowania dla Mareckich Fanatyków za pomoc przy ogarnianiu tego wszystkiego

J(L)B Dranie!!!

A tu filmik
    http://www.youtube.com/watch?v=lgsezJs7JbA
    Na dniach powinny być lepsze zdjęcia.
    Ostatnio edytowany przez Majkelo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Do tej pory myślałem, że jedyną ekipą w Polsce mającą lewackie ciągoty jest Polonia, ale po wejściu na forum Cracovii okazuje się, że jest to świetnie dobrana zgoda. Odwiedziłem temat o wczorajszej pielgrzymce i włosy stanęły mi dęba. Aż nie chcę cytować bo roi się tam od tekstów rodem z czerskiej, ale nie brakuje też zwykłego prymitywnego wyszydzania religii jak choćby nazwanie ks. Wąsowicza "nawiedzonym duchownym głoszącym kazanie na poziomie propagandy stalinowskiej". Najgorsze jest to, że nie pisze tego dajmy na to 2 idiotów a reszta im ciśnie, tylko wszyscy nawzajem sobie przyklaskują, a prym wiedzie oczywiście niejaki Roman - dziennikarz gazety wyborczej wypisujący tam regularne głupoty zgodne z linią redakcyjną, z którym w każdym normalnym klubie zrobiono by porządek jednym ruchem a tam ma się dobrze już parę lat i uważa się za wiernego kibica. A już szczytem wszystkiego jest pisanie, że śmieszy ich cały patriotyzm na stadionach, a takie kluby jak Legia i Wisła, które często go demonstrują nie mają do tego prawa, ponieważ "stali po stronie katów" Sami są zadowoleni z siebie, że trzymają się z dala od takich spraw.
      Na deser chyba żeby przypodobać się czarnuchom cisną personalnie Starucha. Szczyt kurewstwa.

"dwa koronne kluby" - zakały polskiej sceny kibicowskiej

Komentarz

• Odnośnie tego Ro Mana z forum Cracovii przybliżę jego sylwetkę :
        http://www.goldenline.pl/rafal-romanowski
        http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/n...r_trwal_dluzej

Komentarz

• Zamieszczone przez Pewnie Zobacz posta

"dwa koronne kluby" - zakały polskiej sceny kibicowskiej
          Już jakiś czas temu chciałem zwrócić na to uwagę, bo wygląda to co najmniej dziwnie. Z drugiej strony to przecież nie nasza sprawa. Może ktoś kto lepiej zna krakowską scenę mógłby się wypowiedzieć, bo aż się nie chce wierzyć w to co się czyta...

http://www.cracovia.krakow.pl/read.php?13,2018557
          Ostatnio edytowany przez vozny86; [ARG:4 UNDEFINED].
          "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

Zbigniew Herbert

Komentarz

• 6.1.13 turniej piłkarski w Bytomiu...

http://stadionowioprawcy.net/index.php?page=news&id=214

i taki "pereł" (chociaż w sumie to też polonia):

Komentarz

• Zamieszczone przez vozny86 Zobacz posta
              Już jakiś czas temu chciałem zwrócić na to uwagę, bo wygląda to co najmniej dziwnie. Z drugiej strony to przecież nie nasza sprawa. Może ktoś kto lepiej zna krakowską scenę mógłby się wypowiedzieć, bo aż się nie chce wierzyć w to co się czyta...
              Przeczytałem kawałek i z wrażenia zaniemówiłem
              Ci idioci piszą jak to Legia i Wisła są komunistycznymi klubami i wciąż mają z tego tytułu różne profity. Co do samej pielgrzymki to piszą, że kibole to banda debili bo idą w śniegu do Częstochowy, a dla nich to wszystko i tak jest tylko na pokaz. Do tego obrażają księdza, który to organizuje i jeszcze piszą, iż jest to jedna wielka polityczna prowokacja. Szczerze to śmiać mi się chce jak to czytam, ale z drugiej strony żal mi ich, bo dają o sobie jak najgorsze świadectwo, a do tego wydaje mi się, że są upośledzeni umysłowo. Jak można obrażać ludzi za ich wiarę i za to w jaki sposób chcą ją okazać? Kibice Cracovii i Polonii świetnie się dobrali i mam nadzieję, że ich wypowiedzi nie przejdą bez echa w świecie kibicowskim. Te lewackie ścierwa powinny znać swoje miejsce!
              #MioduskiWon

Komentarz

• Zamieszczone przez Skok1916 Zobacz posta
                Przeczytałem kawałek i z wrażenia zaniemówiłem
                Ci idioci piszą jak to Legia i wisła są komunistycznymi klubami i wciąż mają z tego tytułu różne profity. Co do samej pielgrzymki to piszą, że kibole to banda debili bo idą w śniegu do Częstochowy, a dla nich to wszystko i tak jest tylko na pokaz. Do tego obrażają księdza, który to organizuje i jeszcze piszą, iż jest to jedna wielka polityczna prowokacja. Szczerze to śmiać mi się chce jak to czytam, ale z drugiej strony żal mi ich, bo dają o sobie jak najgorsze świadectwo, a do tego wydaje mi się, że są upośledzeni umysłowo. Jak można obrażać ludzi za ich wiarę i za to w jaki sposób chcą ją okazać? Kibice cracovii i polonii świetnie się dobrali i mam nadzieję, że ich wypowiedzi nie przejdą bez echa w świecie kibicowskim. Te lewackie ścierwa powinny znać swoje miejsce!
                Klawisz 'Shift' kolego Ci wypadł do kibla? Przeczytaj zasady tego forum.
                nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przyjebie

Komentarz

• 1. Kolejna informacja z Rosji/Białorusi, stawiająca duży ruch Spartaka w niefortunnym świetle:
                  Pięciu ultrasów Spartaka pojechało do Mińska Białoruskiego na mecz hokeja Delfinów ( MIńsk) z Mięsem ( Moskwa ). Mieli jakieś mieszkanko klepnięte i razem z meczykiem świętowali Nowy Rok... czyli imprezka, alk, itd, itd... Mieli pecha bo wieczorkiem wpadła do nich bojówka MTZ Ripo czyli tamtejszych lewaków... i nie dosyć, że stracili barwy to jeszcze dali przymusić się do zmywania klatki schodowej z celtyków i swoich wlepek.

2. Ciekawa fota z ruskiego mordobicia... "dziewczyny wpadły popatrzeć"...

Komentarz

• 10 stycznia, roku pamiętnego...

http://www.youtube.com/watch?v=OAqdu49UJoM

Komentarz

• Zamieszczone przez belzebubZS Zobacz posta
                      10 stycznia, roku pamiętnego...

http://www.youtube.com/watch?v=OAqdu49UJoM
                      Zabójca Przemka Czaji

Krew człowieka zalewa jak słyszy coś takiego. Zero skruchy, zero wyrzutów sumienia, zero jakiegokolwiek honoru...

I jeszcze to pierdolenie, że najabardziej to ucierpiała jego rodzina.

Mundur niebieski
                      Orzeł żelazny
                      Zabiłeś dziecko
                      Jesteś odważny
                      Jesteś odważny
                      Jesteś szczęśliwy
                      Polska policja
                      To **********
                      "Najdroższy i cenny od lat
                      To właśnie twój ojczysty kraj
                      Dla niego przelewasz swą krew
                      dla niego urodziłeś się
                      Twój honor to bronić tych barw
                      Ich mocą zyć każdego dnia
                      Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                      To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Och jaki on biedny, dzieci musiał oddać, ale że ***** jednego zabił to już nie ważne! W ogóle mi cwela nie szkoda, niech ginie!

Komentarz

• Ten pies po wyjściu z więzienia wyjechał do Anglii i podobno pracuje jako ochroniarz w jednym z marketów

Ostatnio edytowany przez yhmov; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wracając do tematu KSC - wg nich hipokryzją jest krzyczenie "precz z komuną", bo to przecież uderza w swoich. Rozumiem, że wszelkie hasła przeciw ITI muszą im wydawać się jeszcze większą hipokryzją, przecież obraża naszych "dobrodziei" (pisownia oryginalna).
                            Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Super, ludzie żyją tym. Koniecznie codziennie relacjonujcie nam co nowego na forum Cracovii.

Komentarz

• To nie była relacja.
                                Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

Pracuję...
                                X