Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Idzie wojna...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wiecie może ilu karnetowiczów jest na Żylecie ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      Wiecie może ilu karnetowiczów jest na Żylecie ?
      Dwa tysiące z małym kawałkiem.

Komentarz

• Marzy mi się pozew zbiorowy przeciwko tym dziadom. Nastepnym razem się rudy 3 razy zastanowi zanim posłucha kolegów z weszło.
        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
          Marzy mi się pozew zbiorowy przeciwko tym dziadom. Nastepnym razem się rudy 3 razy zastanowi zanim posłucha kolegów z weszło.
          Komisja ligi nie jest podległa PZPNowi tylko ekstraklasie. Więc to debile zarządzający klubami zrobili sobie organ, który ich karze w tak kretyński sposób.

Komentarz

• Najlepsze jest to:
            Kacper, lat 5 - ukarany zakazem stadionowym przez Komisję Ligi po obejrzeniu pierwszego w życiu meczu Legii na Żylecie za transparenty, których nie umiałby nawet przeczytać.
            #WykluczenizPKOekstraklasy

Głupki z komisji, poczytajcie sobie. Dno!!

Komentarz

Marzy mi się pozew zbiorowy przeciwko tym dziadom. Nastepnym razem się rudy 3 razy zastanowi zanim posłucha kolegów z weszło.
              Pomysł już lata od wczoraj:

https://twitter.com/mogiel90/status/1227638596745793536

W przeciwnym razie mam nadzieję, że kibice Legii z Żylety złożą pozew zbiorowy przeciwko ESA o zadośćuczynienie. Niech to nawet będzie 50 złotych zadośćuczynienia od łebka. Przy 7 tysiącach kibiców Ekstraklasa wykaszle łącznie 350 tysięcy złotych.
              Ja nie jestem prawnikiem, ale jeśli istniała by taka możliwość to trzeba działać.
              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                Komisja ligi nie jest podległa PZPNowi tylko ekstraklasie. Więc to debile zarządzający klubami zrobili sobie organ, który ich karze w tak kretyński sposób.
                Na wstępie skasowałbym darmowe wejścia dla takich łebków.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Trochę słabe jest to, że za chwilę miną 24 godziny od tej skandalicznej i bezprawnej decyzji a Klub milczy. Ja nie oczekuje nie wiadomo jakich kroków i oswiadczen ale chocby ktrótkie info ze wystąpili o podstawę prawną, i analizują sytuację. No kurvva, cokolwiek..
                  Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

Trochę słabe jest to, że za chwilę miną 24 godziny od tej skandalicznej i bezprawnej decyzji a Klub milczy. Ja nie oczekuje nie wiadomo jakich kroków i oswiadczen ale chocby ktrótkie info ze wystąpili o podstawę prawną, i analizują sytuację. No kurvva, cokolwiek..
                    No Właśnie Panie prezesie, z transferami do klubu dałeś ciała ale masz szanse się zrechabilitować w oczach kibiców. Armia prawników i jazda z nimi na ostro!

Komentarz

• Dla mnie akcja bez sensu z używaniem nazwy PKO w akcji przeciw komisji ligi. Jebac kolejnego sponsora, choćby publicznego za ich akcje i sponiewierania ich nazwy i biznesu jest z dupy i kolejnym strzałem w kolano dla polskiej piłki i potencjalnych sponsorów naszej eklapy.

A zbiorowe karanie przypominam mi komunę.

Edit: oczywiście PKO a nie PZU
                      Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Jeśli już to PKO a nie PZU.
                        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                          Dla mnie akcja bez sensu z używaniem nazwy PKO w akcji przeciw komisji ligi. Jebac kolejnego sponsora, choćby publicznego za ich akcje i sponiewierania ich nazwy i biznesu jest z dupy i kolejnym strzałem w kolano dla polskiej piłki i potencjalnych sponsorów naszej eklapy.

A zbiorowe karanie przypominam mi komunę.

Edit: oczywiście PKO a nie PZU
                          Bosz jaki ty jestes irytujący gościu. A potem dziwisz się że jestes nielubiany, wyzywany i jeszcze wypłakujesz się że wyzywają

Przecież cała akcja ma zwrócić uwagę na decyzję komisji ligii. Stąd prośba żeby podbić również do nich, żeby odbiór był jak najszerszy jak np to co kpoperki zrobiły. Gdzie jest nawoływanie do "je.bania kolejnego sponsora"?

- Post zamieszczamy w swoich social mediach, ale warto też odwiedzić profil PKO, czyli głównego sponsora naszych rozgrywek, jak i profil ekstraklasy.
                          Nawet nie pytam na który sektor chodzisz i czy wogóle chodzisz.

Komentarz

• Legia odwoła się od kary Komisji Ligi
                            13-02-2020 / 19:28 Redakcja Legia.Net

Prawnicy Legii rozpoczęli prace nad odwołaniem się od absurdalnej decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy SA. Stosowne pismo zostanie wysłane do organu odwoławczego, czyli Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że jak podano w komunikacie, „Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Legia Warszawa - ŁKS Łódź, na Legię nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz ekstraklasy w Warszawie dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z ŁKS-em znajdowały się na Trybunie Północnej”.

Przy Łazienkowskiej zadeklarowano, że nawet, jeśli odwołanie do NKO nic nie da, Legia nie zostawi tak tej sprawy i wykorzysta każdą możliwość, włącznie z międzynarodowymi instytucjami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                              Bosz jaki ty jestes irytujący gościu. A potem dziwisz się że jestes nielubiany, wyzywany i jeszcze wypłakujesz się że wyzywają

Przecież cała akcja ma zwrócić uwagę na decyzję komisji ligii. Stąd prośba żeby podbić również do nich, żeby odbiór był jak najszerszy jak np to co kpoperki zrobiły. Gdzie jest nawoływanie do "je.bania kolejnego sponsora"?

Nawet nie pytam na który sektor chodzisz i czy wogóle chodzisz.
                              Wlacz myślenie, wyłącz emocje.
                              Mofcm - doczekałeś się odpowiedzi klubu. Bardzo dobra.
                              Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
                              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                                ....
                                W zasadzie innej odpowiedzi po tobie się nie spodziewałem i właściwie to wyczerpuje temat i ucina dalszą konwersację.
                                Widzę również że dokonałeś edycji posta. Nie wiem czy była to samodzielna inicjatywa czy sugestia np: "Mofcm" (twoje pismo).
                                Wiedz Hazardzisto że nic nie zostanie zapomniane
                                Z mojej strony EOT

Bilety normalnie można kupić, nie zauważyłem żeby na moim loginie była jakaś blokada. A u Was jak?

Komentarz

Pracuję...
                                X