Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Idzie wojna...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
    Jako że zmieniła się władza to i zmienią się wojewodowie oraz priorytety MSW. Wiadomo już czy weszli jacyś narodowcy czy np. młody Czarnecki , aby do nich zaapelować w pewnych kwestiach i zmianach ?
    http://prostozmostu.net/kraj/narodow...ujemy-nazwiska

Adam Andruszkiewicz-prezes MW, szef podlaskich struktur RN jest czynnym kibicem Jagiellonii zawsze był w Białymstoku popierany przez środowisko, organizuje wspólne akcje i też wiele razy występował w jego obronie. Wiadomo jaka była sytuacja i nagonka w Białymstoku. Tym razem się udało zdobyć ok. 15,7 tys głosów.

Komentarz

Jako że zmieniła się władza to i zmienią się wojewodowie oraz priorytety MSW. Wiadomo już czy weszli jacyś narodowcy czy np. młody Czarnecki , aby do nich zaapelować w pewnych kwestiach i zmianach ?
      Czuję się niejako wywołany do tablicy
      Mogę śmiało napisać, że zmiana ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych jest dla mnie jednym z priorytetów i mam nadzieję, że uda mi się do tego przekonać osoby z PiS, czy tam od Kukiza. Wiem jak zostało odebrane przez szeroko rozumiane środowisko głosowanie mojego klubu (w tym również mojej osoby) w mijającej kadencji za zmianami w tej Ustawie. Niestety z różnych przyczyn wymiana informacji z OZKS nie wyglądała tak dobrze jak powinna, ale mam nadzieję, że w nadchodzącej kadencji uda się te tematy wyprostować. Jak jest potrzeba to któryś z forumowiczów może potwierdzić, że ja to ja AMF

Komentarz

• Zamieszczone przez PCzarnecki Zobacz posta
        Czuję się niejako wywołany do tablicy
        Mogę śmiało napisać, że zmiana ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych jest dla mnie jednym z priorytetów i mam nadzieję, że uda mi się do tego przekonać osoby z PiS, czy tam od Kukiza. Wiem jak zostało odebrane przez szeroko rozumiane środowisko głosowanie mojego klubu (w tym również mojej osoby) w mijającej kadencji za zmianami w tej Ustawie. Niestety z różnych przyczyn wymiana informacji z OZKS nie wyglądała tak dobrze jak powinna, ale mam nadzieję, że w nadchodzącej kadencji uda się te tematy wyprostować. Jak jest potrzeba to któryś z forumowiczów może potwierdzić, że ja to ja AMF

Gratulujemy wyboru, Panie pośle. Trzymamy za słowo i życzymy realizacji wszystkich zacnych inicjatyw. Precz z komuną!
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          Gratulujemy wyboru, Panie pośle. Trzymamy za słowo i życzymy realizacji wszystkich zacnych inicjatyw. Precz z komuną!
          Dziękuję serdecznie Póki co jestem na etapie wyboru komisji, więc nie chcę wyrokować w jakiej materii będę mógł bardziej pomóc, ale jak coś to jestem do dyspozycji.
          ps. jak jest potrzeba to zaraz z drugiego konta pójdzie weryfikacja do Szanownego Pana

Komentarz

• Zamieszczone przez PCzarnecki Zobacz posta
            Dziękuję serdecznie Póki co jestem na etapie wyboru komisji, więc nie chcę wyrokować w jakiej materii będę mógł bardziej pomóc, ale jak coś to jestem do dyspozycji.
            ps. jak jest potrzeba to zaraz z drugiego konta pójdzie weryfikacja do Szanownego Pana
            Nie ma takiej potrzeby. Zweryfikuję u rodziny.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Również gratuluję wyboru do Sejmu. Życzę oparcia się silnej pokusie pazerności i znieczulicy społecznej, jakie nieodłącznie towarzyszą temu zawodowi.

W jakiekolwiek złagodzenie przepisów ustawy o bim osobiście nie wierzę. W ramach prac nad ustawą PiS było aktywne, głosowało również karnie "za" przyjęciem. Mają na nas wywalone i tyle. Może i lepiej, bo im dalej nam od rządzących, tym lepiej. Natomiast na co mam nadzieję, to na:
              - złagodzenie postawy nowych wojewodów w przypadku piro itepe - w skrócie: niech w ogóle nie reagują,
              - zmiany priorytetów działania psom - z "pseudokibiców" (ze szczególnym uwzględnieniem sportowców) na "łapówkarzy".

To w sam raz nie wymagałoby żadnych prac legislacyjnych, więc PiS nie ryzykowałby wystawienia się na strzał mainstreamowi.

Zobaczymy co będzie.

PS: polecam Komisję Spraw Wewnętrznych (ASW), tam będzie możliwość realnego nacisku na organy ścigania.
              http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

• Zamieszczone przez EviLmonkey Zobacz posta
                Również gratuluję wyboru do Sejmu. Życzę oparcia się silnej pokusie pazerności i znieczulicy społecznej, jakie nieodłącznie towarzyszą temu zawodowi.

W jakiekolwiek złagodzenie przepisów ustawy o bim osobiście nie wierzę. W ramach prac nad ustawą PiS było aktywne, głosowało również karnie "za" przyjęciem. Mają na nas wywalone i tyle. Może i lepiej, bo im dalej nam od rządzących, tym lepiej. Natomiast na co mam nadzieję, to na:
                - złagodzenie postawy nowych wojewodów w przypadku piro itepe - w skrócie: niech w ogóle nie reagują,
                - zmiany priorytetów działania psom - z "pseudokibiców" (ze szczególnym uwzględnieniem sportowców) na "łapówkarzy".

To w sam raz nie wymagałoby żadnych prac legislacyjnych, więc PiS nie ryzykowałby wystawienia się na strzał mainstreamowi.

Zobaczymy co będzie.

PS: polecam Komisję Spraw Wewnętrznych (ASW), tam będzie możliwość realnego nacisku na organy ścigania.
                Dzięki.
                To nie chodzi o "złagodzenie", tylko o to, że ta ustawa w obecnym kształcie jest łagodnie powiedziawszy do bani. Nie chodzi tylko o stosunek środowiska kibicowskiego, ale również samych przedstawicieli klubów.
                Ciężko jest mi wyrokować, ani tym bardziej obiecywać jak to się skończy, ale jeśli idzie o moją osobę to możecie na mnie liczyć - tylko, że te dążenia MUSZĄ być poparte konkretnymi działaniami.
                Bo póki co to niestety wyglądało to tak, że połowa ekip ma na to wywalone, raz jedni angażują się w OZKS, raz inni. Zresztą sam wiesz jak środowisko jest podzielone nawet w obrębie jednego klubu.
                Co do komisji to ASW na 99% będzie rozwiązane i zastąpione "superkomisją" Spraw Wewnętrznych i Administracji - z różnych przyczyn ja się tam nie wybieram, bo chciałbym się skupić na innych zagadnieniach.
                Więcej nie chce mi się pisać jak coś to priv

Komentarz

• Tymczasem mecz Chrobrego z Arką, na wniosek policji i wojewody odbędzie się przy pustym stadionie. Już do tego dochodzi, że im się nie chce obstawiać meczów to zamykają cały stadion, psia jego mać...
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Pamiętajcie, że Ci ludzie mają zupełnie inne wartości niż my. Tam $ jest priorytetem, dlatego pisanie o honorze, ambicji czy moralności jest w ich przypadku nie na miejscu.

www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Komentarz

• I już wiadomo gdzie wylądował PCzarnecki ?

Komentarz

I już wiadomo gdzie wylądował PCzarnecki ?
                        Komisja Spraw Zagranicznych (SZA), Komisja Obrony Narodowej (OBN), Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki (KFS)
                        Jeżeli idzie o BIM to nic więcej ponad to co już napisałem nie mogę dziś dodać. W miarę rozwoju sytuacji będę wrzucał jakieś info, ale póki co nie chcę tego robić - w każdym razie na otwartym forum - licho nie śpi
                        Zaś co do postu Kibola to raz, taki pisanie-generalizowanie przypomina mi podejście Janiny z kawałku Sokoła Każdy ponad każdym
                        A dwa to nie chcę wszczynać jakoś mało sensownego offtopa, ale szeroko pojęty materializm cechuje dziś ogół społeczeństwa czy to popatrzymy na klasę polityczną, czy tam na osoby z ekipy.

Komentarz

• zdzisław tadeusz sipiera został nowym wojewodą mazowieckim. We wtorek odebrał nominację z rąk premier beaty szydło. Zastąpi na tym stanowisko jacka kozłowskiego.

Jak informował sipiera na swoim plakacie wyborczym, ma wykształcenie wyższe, od urodzenia mieszka w pruszkowie. W latach 2002-06 był zastępcą burmistrza pragi północ i burmistrzem woli.

Do czasu powołania pełnił funkcję starosty pruszkowskiego. Pisze, że w 2001 roku zakładał partię prawo i sprawiedliwość.
                          "praca, pokora i służenie obywatelom"

- jesteście państwo przedstawicielami rządu. Będziecie państwo mieli wielkie zadanie, ale i też wielką odpowiedzialność. Myślę, że każdy z nas zdaje sobie sprawę, z tego, że naszym zadaniem jest dobrze wypełniać obowiązki, które zostały nam powierzone - powiedziała premier podczas wręczenia nominacji.

Premier podkreśliła, że wymaga tego, aby nowi wojewodowie kierowali się dewizą, która przyświeca jej rządowi, czyli: "praca, pokora i służenie obywatelom".

- musimy wszyscy mieć świadomość, że przed nami bardzo dużo ważnych, ale też i niełatwych zadań do podjęcia. Rząd konsekwentnie realizuje program, z którym szliśmy w wyborach, który został przyjęty przez obywateli, który ma być realizowany(...) państwo dołączacie w tej chwili do naszej drużyny- - powiedziała szydło.

Podkreśliła, że zadaniem wojewodów będzie nie tylko reprezentowanie rządu, ale również obecność wśród ludzi. - wasza praca ma polegać nie tylko na tym, żeby wypełniać urzędnicze powinności. Musicie być wśród obywateli słuchać ich, rozmawiać i im służyć, i pochylać się nad każdą, nawet najdrobniejszą sprawą, z którą do was trafią. Urzędy wojewódzkie muszą stać otworem dla obywateli - zaznaczyła premier.

Mówiła też o potrzebie współpracy władz wojewódzkich z samorządami.
                          pap
                          "You'll never walk alone "

Komentarz

• Ruch niewpuszczony na stadion w Niecieczy. Dodatkowo osoby z woj. Śląskiego, które kupiły bilety i weszły na stadion zostają wypraszane z niego przez ochronę... Nowelizacja ustawy o BiM właśnie zaczyna zbierać pierwsze żniwa. Brawo panie prezydencie Duda za podpisanie tego...

Komentarz

• Nie mówiąc o tym, że Nieciecza dostała licencje na grę w Ekstraklasie a ich stadion nie ma sektora gości...

Komentarz

• Teraz płacz, a przed podpisaniem ustawy cisza. Transparent albo oświadczenie, tyle potrafi wykrzesać całe nasze środowisko w Polsce.

Komentarz

Pracuję...
                                X