Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Idzie wojna...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    nie no, wkurwiłem się
    Spoko, poczekaj na poniedziałkowe wydanie gówna, bo chyba nie ma wątpliwości, że jutro kibole będą wzniecać zamieszki.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Czy KP/ITI też się wkur..?

Mała wojna na górze też by się przydała

Komentarz

Zwyczajnie po ludzku ręce opadają... No ale czego można było się spodziewać?

Komentarz

Zamieszczone przez TytusPullo Zobacz posta
          Gdy na meczu z Jagiellonią na darmowym sektorze dla pojawiło się ponad 1300 dzieciaków ze szkół czy domów dziecka to kilka dni później któryś z tych gejów napisał że to grubsza akcja mająca na celu indoktrynację dzieci kibolstwem, ksenofobią itd (sic!).

pamietam jakiego wkurwa złapałem czytając to w robocie

Za tydzień mecz w Poznaniu z Wami, spotykają się dwie ekipy chyba będące największą solą w oku tych pierdzieli, przydałoby się to w jakiś sposób wspólnie zaakcentować, udowodnić kurwom ze możemy się ni lubić ale istnieją też wyższe wartości w obronie których stajemy bez względu na kolor barw i to co mamy w sercu...Oj by ich to zabolało bardziej niż cokolwiek innego.
          oj mysle,że ich zaboli
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

"Kibole Lecha i Legii w internecie ustalają repertuar na festiwal chamstwa, jaki ma się odbyć za tydzień w Poznaniu"
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

wyborcza i KSP, które pisze od zawsze o naszej zgodzie

w sumie to zestawienie wspólnego frontu krytyków w ogóle mnie nie zaskoczy
              ...ta ziemia do Polski należy
              choć Polska daleko jest stąd,
              bo wolność krzyżami się mierzy
              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

A mecz na TVP 2, w samym środku dnia

Komentarz

Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
                  "Kibole Lecha i Legii w internecie ustalają repertuar na festiwal chamstwa, jaki ma się odbyć za tydzień w Poznaniu"
                  o kierwa haha
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                    Jesteście podłymi, małymi ludźmi bez jakichkolwiek zasad moralnych.
                    a mały człowiek jak wiadomo ma głowę za blisko dupy

pierdolcy zasrani

Komentarz

(...)wg kurew z GW to walka o rząd dusz(...).
                      tu akurat maja racje; ale to my musimy te wojne wygrac
                      „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Moim zdaniem każda ekipa w Polsce, powinna zrobić taką akcję bojkotową jak Lech, bo inaczej to nic nie da, jeżeli wszystko ograniczone jest do jednego miasta/województwa. Brakuje mi dalej jakichś ogólnopolskich działań, tak jak kiedyś Ultraprotest. W tych trudnych czasach, tylko to wydaje mi się rozwiązaniem w walce o nasze. Swoją drogą fajna by była w Warszawie jakaś taka manifestacja wszystkich ekip, jak kiedyś w Niemczech gdzie było 10 tys. osób z ponad 80 klubów.
                        Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
                          Brakuje mi dalej jakichś ogólnopolskich działań.
                          Prawda.

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                          Leniarski, Stec i reszta...
                          wciągacie dzieci w swoje chore wojenki?
                          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
                            Moim zdaniem każda ekipa w Polsce, powinna zrobić taką akcję bojkotową jak Lech, bo inaczej to nic nie da, jeżeli wszystko ograniczone jest do jednego miasta/województwa. Brakuje mi dalej jakichś ogólnopolskich działań, tak jak kiedyś Ultraprotest. W tych trudnych czasach, tylko to wydaje mi się rozwiązaniem w walce o nasze. Swoją drogą fajna by była w Warszawie jakaś taka manifestacja wszystkich ekip, jak kiedyś w Niemczech gdzie było 10 tys. osób z ponad 80 klubów.
                            Też mi się podoba Twój pomysł, ale tak jak Arczi kiedyś napisał. To nie tylko zależy od środowiska kibicowskiego tylko wszystkich, które gw atakuje.

Komentarz

Zamieszczone przez BladaTwarz Zobacz posta
                              Też mi się podoba Twój pomysł, ale tak jak Arczi kiedyś napisał. To nie tylko zależy od środowiska kibicowskiego tylko wszystkich, które gw atakuje.
                              Tym razem musi to być, moim zdaniem, tylko i wyłącznie świat kibicowski.
                              Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

O GóWnianych działaniach nie będę pisał. Zrobiliście to już wcześniej a i nie mam zamiaru się wkurwiać jeszcze bardziej.

Jeśli chodzi o tekst na Żylecie.info to moim zdaniem jest naprawdę bardzo dobry. Krótko i na temat. Kulturalnie ale twardo i celnie.

Co do tego co pisze Karakan, to od razu mówię, że jestem w tym!
                                "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

Pracuję...
                                X