Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Idzie wojna...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek1916 Zobacz posta
    A po co nabijać im kasę
    Sportbar nie ma nic wspólnego z ITI i KP. Dzierżawiona powierzchnia przez prywatnego najemcę. Dodam zresztą, że bardzo nam parę razy pomógł, udostępniając za darmo lokal na spotkania z Powstańcami, czy też oferując bezpłatne urządzenie Wigilii (lokal, wyżerka i napoje). Na własny koszt urządził tez poczestunek dla kombatantów z Białorusi. Słabo?

Komentarz

• Zamieszczone przez t2 Zobacz posta
      Sportbar nie ma nic wspólnego z ITI i KP. Dzierżawiona powierzchnia przez prywatnego najemcę.

Wszystko fajnie, ale dzierżawę to komu płacą?? No ale akcja z ich strony "zarąbista"

Komentarz

• Zamieszczone przez t2 Zobacz posta
        Sportbar nie ma nic wspólnego z ITI i KP. Dzierżawiona powierzchnia przez prywatnego najemcę. Dodam zresztą, że bardzo nam parę razy pomógł, udostępniając za darmo lokal na spotkania z Powstańcami, czy też oferując bezpłatne urządzenie Wigilii (lokal, wyżerka i napoje). Na własny koszt urządził tez poczestunek dla kombatantów z Białorusi. Słabo?
        A to przepraszam nie wiedziałem
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Drobny Złodziejaszek W.
          W ocenie klubu ta najbardziej niebezpieczna część kibiców to są osoby, które kupują bilety na pojedyncze na mecze.
          Kurde, całe szczęście że ktoś mnie w porę uświadomił, nie pozostaje mi teraz nic innego jak zgłosić się na policję i poprosić o jakiś długi wyrok kary. Orwell *****!

W sumie. Alf to dla Ciebie:

W ocenie społeczeństwa ta najbardziej mierna i złodziejska część polityków to osoby, które dostają ciepłe posadki po znajomości lub po kluczu partyjnym i kradną co popadnie nim ktoś ich na ryj nie wyjebie.

Zamieszczone przez Drobny Złodziejaszek W.
          klub odpowiada, że to kibice - przynajmniej część - się zmobilizowali, żeby tam zrobić sztuczny tłok.
          Zasieki stawiali i okopy kopali
          Ostatnio edytowany przez hatchet; [ARG:4 UNDEFINED].
          Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
          Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Zamieszczone przez PuciPuci Zobacz posta
            A co do tekstów o specjalnych kolejkach to niech poprostu drukują na bilecie numer w kolejce i godzine przyjęcia jak w przychodni ;] i problem z głowy

"Boarding time" jak na lotnisku
            „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
            Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
            Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
            Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Miedziana Zobacz posta
              Wszystko fajnie, ale dzierżawę to komu płacą?? No ale akcja z ich strony "zarąbista"
              Jak nie oni to ktoś inny wydzierżawi ten lokal, więc chyba lepiej, że robią to jacyś porządni ludzie, którym zależy na współpracy z kibolami.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wywiad z Kozłowskim z Legia.net

- Największy kłopot według klubu i policji jest na dole Żylety, dlatego zamknąłem tę część trybuny. Musimy jednak prowadzić dialog z kibicami, a ochroniarzy znających jedynie przemoc, zastąpić przyjaznymi stewardami. Osoby stosujące środki przymusu, powinny wchodzić na trybuny w momencie gdy łamane są przepisy bezpieczeństwa - mówił w rozmowie z dziennikarzami Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki.

Dlaczego zamknął pan akurat dolną część Żylety?

- Dostaliśmy sygnały od klubu i policji, że główny problem z kibicami, jest w dolnej części trybuny północnej. Nie oznacza to, że odrzuciłem wniosek policji. Jego pozostałe punkty zostaną rozpatrzone przed kolejnymi spotkaniami rozgrywanymi przy Łazienkowskiej. Mam świadomość, że moja decyzja dotyczy wszystkich osób oglądających spotkania z trybuny północnej. W świetle policyjnych analiz, mamy maksymalnie 800 osób, które łamią prawo na Żylecie. Muszę w swoich decyzjach uwzględniać większość, która w swoim mniemaniu, pięknie kibicuje. Chce tych ludzi szanować.

Wszystkie spotkania jesienne będą jednak miał status meczów o podwyższonym ryzyku?

- Tak. Decyzją Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, taka decyzja obowiązuje od lipca i w tej kwestii nie zmienia się nic.

Czy taki status meczów można w ogóle nazwać walką z chuligaństwem?

- Dążymy tym do tego, żeby Ci, którzy szukają na meczach bójek i okazji do złamania prawa, byli konsekwentnie eliminowani ze stadionów.

Co musi się zmienić, aby kwalifikacja meczów podwyższonego została zniesiona?

- Chciałbym żeby klub egzekwował dokumenty dotyczące bezpieczeństwa, które sam tworzył. Chodzi m.in. o plan bezpieczeństwa imprezy masowej. Od lat problem Legii polega na tym, że wspomniane plany są lekceważone i ignorowane. Mamy niedrożne przejścia ewakuacyjne na trybunie północnej, która sprawia wrażenie wyjętej z pod prawa. Dodatkowo jest tam w coraz większym stopniu używana pirotechnika, stanowiąca zagrożenie dla ludzi. Trzeba poważnie traktować wszystkie zasady.

Jaki ma pan pomysł na zastąpienie ochrony stewardami?

- Formalnie obecni ochroniarze także są stewardami. Nie jestem pewien, czy mają do tego odpowiednie kwalifikacje. Musimy dopracować grupy pracowników, którzy na meczach Ekstraklasy powinni być odpowiednio profesjonalni - mając wyszkolenie i licencje. Eksperci UEFA, będący też delegatami na meczach pucharowych, twierdzą że najsłabszym ogniwem na polskich obiektach są ochroniarze. Zmiana tej sprawy będzie ważnym zadaniem dla nowego szefa PZPN-u. Trzeba zastąpić ochroniarza znającego jedynie przemoc, przyjaznym stewardem. Może zmienimy tym relacje pomiędzy fanami, a służbami porządkowymi. Ten, którego zadaniem jest użycie środków przymusu, powinien wkraczać dopiero gdy łamane są zasady.

Słowo komentarza do bojkotu meczu z Wisłą, który zapowiadają kibice?

- Nie znam stanowiska kibiców Legii, trudno mi o tym mówić i nie wiem kto i dlaczego wydał taką decyzję.

Mówił pan wcześniej o reprezentatywnej grupie kibiców, z którymi się spotyka. Można powiedzieć dokładniej co to za ludzie?

- Nie zostałem przez nich upoważniony do ujawnienia ich personaliów.

Komentarz

• Równie dobrze sam Kozłowski mógł sobie zadać tak trudne i przypierające do muru pytania.

Klasyka demokracji w wydaniu PO. Im łatwiejszy dostęp głupca do władzy, tym głupoty więcej.
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Jak nie oni to ktoś inny wydzierżawi ten lokal, więc chyba lepiej, że robią to jacyś porządni ludzie, którym zależy na współpracy z kibolami.

W sumie masz racje. I idąc tym tropem teraz przyszła mi taka myśl. Jak nie my to inni przyjdą na Żyletę którzy będą chcieli współpracować z ITI.

Komentarz

• Mecz o superpuchar czy towarzyski z Borussią pokazały, że jak na razie jest to mocno wątpliwe, aby ktoś przyszedł.
                      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• żadni "inni" nie przyjdą, a nawet jeśli jednorazowo przyjdą to będzie niczym deszcz meteorytów...
                        byliśmy, jesteśmy, będziemy - do końca...

co do wywiadu wojewody z Legia.net - alfie - wiedzą w domu, że ćpiesz??

Komentarz

• Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
                          Mecz o superpuchar czy towarzyski z Borussią pokazały, że jak na razie jest to mocno wątpliwe, aby ktoś przyszedł.
                          Co racja to racja, bum na nowy stadion już minął. Zapełnić to oni go mogą wzorując się na Wojciechowskim swego czasu.
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Sorry, ale nie możemy pozwolić na to, żeby wojewoda i klub wyrzucili nas z Żylety. Krzysiek jest tego samego zdania i mówi, że powinniśmy iść na Wisłę.

Komentarz

• Oczywiście, albowiem najlepszym sposobem walki z wrogiem jest wręczanie mu swoich pieniędzy.
                              "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

• A jak zastąpią nas lemingami?

Komentarz

Pracuję...
                                X