Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia vs. Górnik Polkowice(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia vs. Górnik Polkowice(kibicowsko)

W środę i czwartek w kasach Legii sprzedawane będą bilety na mecz Górnik Polkowice - Legia Warszawa, który odbędzie się 12.09 o godz. 19:00. Kasy będą otwarte w godz. 10:00 - 17:00.
    Informujemy, że na ww. mecz mogą wejść tylko i wyłącznie osoby, które mają identyfikator na mecze wyjazdowe.
    Dla naszych kibiców przewidzianych jest tylko 220 miejsc z racji przebudowy stadionu w Polkowicach.

Nie zwarzać na to,że ktos nie ma karty,czy,że nie ma biletu,jedziemy wszyscy,bo taki wyjazd może się już niepowtórzyć... :>
    Więc kto jedzie z forum???
    WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Re: Legia vs. Górnik Polkowice(kibicowsko)

Zamieszczone przez Grochów

Wszyscy

ciekawe czy naprawde beda przestrzegac tych identyfikatorow :/

Komentarz

Zamieszczone przez Fester_LP

Wszyscy

ciekawe czy naprawde beda przestrzegac tych identyfikatorow :/
      Obawiam sie ze przez to gowno ostro frekwencja wyjazdowa moze pasc-nie tylko nam ale wszystkim.
      Patrz-
      Widzew-Gks
      Gts-Gornik
      Swit-Gornik - na tych meczach juz to spr. i popatrzcie na ilosc kibicow gosci.

Moze ostra lipa byc,ale H.U.J jezdzimy sztywno.

Pozdro.
      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Ja jade!!!!! chociarz nie mam ani karty jeszcze nie dostalem ani nie mam biletu!!!mieszkam na dolnym slasku i w piatek jade do polkowic na LEGIE a w sobote do wroclawia wspomoc dopingiem naszych ziomali na Slask-ZAGŁEBIE SOSNOWIEC!!! Wy tez sie tam wybierzcie!!A co do tych kart to pzpn pzpn jeb...jeb...pzpn!!!!pozdro i wszyscy jedziemy do polkowic sektor ma tylko 220 wiec musi sie zapelnic!!!!!pieprzyc te karty ja nie mam i jade!!
        Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Komentarz

Obawiam sie ze przez to gowno ostro frekwencja wyjazdowa moze pasc-nie tylko nam ale wszystkim.
          Jestem tylko ciekawy, dlaczego jedni już muszą, a inni wrecz przeciwnie. Nasi sąsiedzi zza miedzy jadą na Widzew bez chipowych gówien. Pzdr.

Komentarz

duchy nie potrzebuja chipow

Komentarz

W polkowicach nie ma jeszcze zamontowanych bramek wyjazdowych dla tych czipow. Na jesien byly tam 2 ekipy-ponad 100 osobowa Krakowian i 40 osobowa wronczan.

Miejmy nadziej,ze nie bedzie problemow
              Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                Patrz-
                Widzew-Gks
                Gts-Gornik
                Swit-Gornik - na tych meczach juz to spr. i popatrzcie na ilosc kibicow gosci.

Pozdro.
                Na Świt - Górnik nikt niczego nie sprawdzał. Inna sprawa, że okazało się to dopiero na miejscu, więc zapewne parę osób, które nie były tego pewne, wolały nie ryzykować bezsensownego wyjazdu
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
                  Jestem tylko ciekawy, dlaczego jedni już muszą, a inni wrecz przeciwnie. Nasi sąsiedzi zza miedzy jadą na Widzew bez chipowych gówien. Pzdr.
                  Rowni i rowniejsi.Chyba wszyscy wiedza jaki klub lubi Michal L.
                  Co do kart to w Polkowicach pewnie nie bedzie problemow ale w Zabrzu juz moga byc.
                  Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Ciekawe czy Legionisci wykupia wszystkie przeznaczone da nich bilety czyli 220?? fajnie by było!!! Pozdro! Legia Mistrz 2004!
                    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

mysle ze bilety sie rozejda do ostatniej sztuki bo 220 miejsc to jets malo a mi sie wydaje ze chetnych moze byc znacznie wiecej ! wiec w piatek na polkowice wyruszamy najazzdddd hehe
                      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
                        W polkowicach nie ma jeszcze zamontowanych bramek wyjazdowych dla tych czipow. Na jesien byly tam 2 ekipy-ponad 100 osobowa Krakowian i 40 osobowa wronczan.

Miejmy nadziej,ze nie bedzie problemow
                        no wlasnie jak gadalem z jakims kolesiem z polkowic to on mowil ze w piatek na LEGIE beda juz zamontowane bramki... tak samo jupitery!

Komentarz

a ktos moze mi powiedziec ile bilety kosztuja i czy moge kupic w polkowicach bo nie jestem ze STO(L)ICY!

Komentarz

Zamieszczone przez jacek
                            a ktos moze mi powiedziec ile bilety kosztuja i czy moge kupic w polkowicach bo nie jestem ze STO(L)ICY!
                            BilLety na ka|dy wyjazd pierwszoligowy kosztuj 15 ZLOTYCH !!!
                            W Polkowicach pewnie bedzie mozna kupic,bo napewno w Warszawie nie pojdzie 220 biletów,wiec pewnie odesla do Polkowic...Ale lepiej sie upewnij...
                            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez jacek
                              BilLety na ka|dy wyjazd pierwszoligowy kosztuj 15 ZLOTYCH !!!
                              W Polkowicach pewnie bedzie mozna kupic,bo napewno w Warszawie nie pojdzie 220 biletów,wiec pewnie odesla do Polkowic...Ale lepiej sie upewnij...
                              tak to wiem ze 15zl tylko chcialem sie upewnic!...Dzieki!!pozdro
                              ps.wszyscy jedziemy do polkowic!!!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X