Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konfetti i serpentyny na mecz z Wisłą

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Konfetti i serpentyny na mecz z Wisłą

W związku ze zbliżającym się meczem z Wisłą organizujemy zbiórke konfetti i serpentyn na ten mecz. Do meczu z Wisłą dołączamy serpentyny - o serpentyny można poprosić w sklepie, bądź kupić je w hipermarkecie.

Efekt na meczu z Lechem był niesamowity, lecz tym razem chcemy żeby był jeszcze lepszy... do meczu z Wisłą jeszcze troche więc mamy nadzieje, że uda się wyciąć jak najwięcej konfetti i przynieść jak najwięcej serpentyn.

Konfetti najszybciej chyba sie wyrywa ręcznie. Pakujcie je albo do małych torebek albo w duże reklamówki a my to przepakujemy do mniejszych. To sie robi naprawde szybko i jeśli się wszyscy postarają to możne wyjśc tego bardzo dużo.

Dzięki takim akcjom każdy kibic może przynić się do powstania niepowtarzalnej oprawy na naszym stadionie... pracy nie wiele, a jaki efekt widzieliście na meczu z Lechem Poznań.

Mam nadzieję, że akcja przyniesie jeszcze lepszy skutek niż przed wspomnianym wyżej meczem z Lechem.

PS:Moderatorów proszę o przyklejenie tematu

Znany jest już termin zbiórki. Konfetti zbieramy w czwartek o godzinie 18.00 pod wejściem na trybunę Krytą!

Ja dodam tylko, że o terminie zbiórki konfetti wszyscy zostaną poinformowani później. Będzie to jednak najpewniej dzień przed meczem, tak jak ostatnio.
    Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zającc gdzie ja mogę takie przykładowe serpentynki dostać...Konkretnie pliz

Komentarz

nio i pannowie do roboty znow zaczynamy kolejnal akcje ja sie doloze znow tak jak do meczu do lecha tez naicelem 12 siateczke wiec dajemy wszyscy rade i tniemy !!!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Ja już tnę konfetti od kilku dni.Teraz chcę zrobić "papierkowe szaleństwo" na Krytej Postaram się je rozdać przed meczem.
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Łostry, ja Ci pomogie!!:P:P

NA LEchu prawie wszystko było moje tam... może my tez zrobimy jakąś zbiórkę?? NIe, zly pomysl. Ty robisz, ja robię, potem pochodzimy po tym naszym sektorze i rozdaaaaamy.. U nas tez musi być ładnie!
            P.S. - i trzbea jakies piosenki wykombinować nowe!
            Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
            /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
              Ja już tnę konfetti od kilku dni.Teraz chcę zrobić "papierkowe szaleństwo" na Krytej Postaram się je rozdać przed meczem.
              Chętnie się przyłączę razem ze swoją bandą tym bardziej że pewne doświadczenie w tym temacie posiadam

Idę naostrzyć nożyczki
              przyjemny chłód na łysym karku
              w świetle latarni butów blask

Komentarz

Ja dzisiaj, na dobry poczatek, pocialem wszystkie dodatki do
                wyborczej Postaram sie przyniesc choc jedna duza siate.

Komentarz

ma ktoś dostęp do gilotyny w drukarni czy czymś takim?
                  właśnie wpadło mi do łba
                  mam kilka kartonów nieprzydatnego papieru A4
                  przyjemny chłód na łysym karku
                  w świetle latarni butów blask

Komentarz

starajcie sie pakowac to konfetti w mniejsze siateczki (leza w kazdym hipermarkecie lub dykouncie spozywczym np w biedronce przy owocach i pieczywie) zebysmy juz nie mieli z tym problemów

tym razem chcemy aby konfetti znalazło sie na kazdym krzesełku wiec do roboty

serpentyny trza koniecznie przyniesc na zbiorke lub rozdawac pod kasami ludziom zeby sobie dobrze skitrali gdyz inaczej sie ich nie da wniesc (pojebana ochrona :/)
                    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez Lajtowy
                      Jeśli mowa o seprnentychach to faktycznie ciężko jest .... Kilka zwsze można schowac po kielniach albo w innych dykretnych miejscach.No ale z większą ilością to faktycznie każemu moża po sztuce porozdawaćpod kasami,albo wcześniej (dzień/dwa/dzień meczu) ponownie zrobić wielką zbiórkę ..
                      a my na Lubin wniesilsmy 100 sztuk , i ochrona powiedziala ze mozna , ale to bylo w Lubinie , a z tego co wiem , Szczepan mial problemy z wniesieniem serpentyn na LECH.

Komentarz

TUPA,Norbas,bardzo chętnię
                        Co do sposobu rozprowadzenia konfetti na trybunach,to proponuję popakować to w małe torebki i na długi czas przed meczem porozrzucać na krzesełkach.

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
                          Co do sposobu rozprowadzenia konfetti na trybunach,to proponuję popakować to w małe torebki i na długi czas przed meczem porozrzucać na krzesełkach.
                          Powiem szczerze, że lepiej by było jak byście to przynieśli na zbiórkę, a nie bawili się w jakąś konkurencję, bo lepiej żeby jedna trybuna była cała zapchana konfetti niż było na dwóch po trochu - efekt mizerny na obu trybunach. No, ale cóż to wasze papierki więc nic nie mogę wam zabronić...
                          Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                            Zamieszczone przez Ostry
                            Powiem szczerze, że lepiej by było jak byście to przynieśli na zbiórkę, a nie bawili się w jakąś konkurencję, bo lepiej żeby jedna trybuna była cała zapchana konfetti niż było na dwóch po trochu - efekt mizerny na obu trybunach. No, ale cóż to wasze papierki więc nic nie mogę wam zabronić...
                            Podejrzewam,że na Żylecie i tak będzie masa konfetti.Teraz jest bardzo dużo czasu i spokojnie można naciąć tego spore ilości.
                            Ja absolutnie nie chcę robić żadnej konkurencji,chcę po prostu by Kryta się trochę ożywiła,żeby coś więcej się tam działo.A takimi,na razie,skromnymi akcjami może uda się wciągnąć nowe osoby do tego typu atrakcji

Komentarz

No ja już mam całą dużą siate papierków natniętych i 8 serpentyn , ale objecuje że jeszcze tego troche natne no i postaram się cosik tam jeszcze wykąbinować tych serpentyn ! "Pełen Stadion" eLo
                              Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                              e(L)o

Komentarz

Pracuję...
                              X