Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vlepki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Vlepki

Panie i panowie proponuje kontynuacje starego tematu o Vlepkach. Jesli macie jakies nowe projekty itp. to wpisujcie sie tutaj.
    Ja projektu nie mam ale wiem ze były kombinacje jak najtaniej kupic papier i teraz sobie własnie wstukałem na Allegro i jest typ który sprzedaje papirek A-4 50 kartek za 19,9 zł + 6 zł koszt wysyłki. Wtedy jedna kartka A-4 kosztuje 0,52 zł. Jednak przy zakupie wiekszej ilosci kartek koszt przesyłki jest ten sam lub bardzo podobny wiec wtedy kartki wychodza taniej.
    Tutaj podaje linka do aukcji tego goscia
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=182148
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Re: Vlepki

Otoprojekt wg mojego pomyslu w wykonaniu Peyka :+:

[img]www.peyek1.republika.pl/polegia.gif[/img]

www.peyek1.republika.pl/polegia.gif
    Warszawa

Komentarz

Re: Vlepki

Zamieszczone przez _Bart
      Panie i panowie proponuje kontynuacje starego tematu o Vlepkach. Jesli macie jakies nowe projekty itp. to wpisujcie sie tutaj.
      Ja projektu nie mam ale wiem ze były kombinacje jak najtaniej kupic papier i teraz sobie własnie wstukałem na Allegro i jest typ który sprzedaje papirek A-4 50 kartek za 19,9 zł + 6 zł koszt wysyłki. Wtedy jedna kartka A-4 kosztuje 0,52 zł. Jednak przy zakupie wiekszej ilosci kartek koszt przesyłki jest ten sam lub bardzo podobny wiec wtedy kartki wychodza taniej.
      Tutaj podaje linka do aukcji tego goscia
      http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=182148
      Tyle samo kosztuje w Makro

Komentarz

Ja robiłem ok. 15 wzorów vlepek kolegom z górnego śLąska SQUADRON... I byli (właściwie to byl) bardzo zadowolony. Gibon porosklejał ich trochę na Powiślu, poszukajcie a znajdziecie!! :cfa:

Komentarz

W najnowszym TMK jest artykuł o vlepkach Widzewa. W sumie powstało ich 700 000...

Komentarz

http://www.widzew.infocentrum.com Dział: foto na samym dole, 3 galerie vlepek RTSiaków...

ŁUKÓW & SQUADRON

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
              Zamieszczone przez Adis
              http://www.widzew.infocentrum.com Dział: foto na samym dole, 3 galerie vlepek RTSiaków...

ŁUKÓW & SQUADRON
              jedna z nich zdrapalem z bankomatu na kropowkach w zakopcu w te ferie
              W zakopcu jest tego dużo. Byłem na majówce to z kilkanascie pozdrapywałm lub pozaklejałem. Jak wracałem pociągiem Kraków-Warszawa to w moim wagonie było ich z 30. Te co mogłem też pozaklejałem

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                Zamieszczone przez Adis

ŁUKÓW & SQUADRON
                W zakopcu jest tego dużo. Byłem na majówce to z kilkanascie pozdrapywałm lub pozaklejałem. Jak wracałem pociągiem Kraków-Warszawa to w moim wagonie było ich z 30. Te co mogłem też pozaklejałem
                Zakopane Zakopanem, ale ja coraz częściej widzę takie vlepki w Warszawie i co mnie dziwi - także, na Ursynowie. :/
                Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adis

ŁUKÓW & SQUADRON
                  ...hehehe.....nieładnie Panie Szczepanie '8 Fakt jest faktem ze Widzewskie vlepki sa caly czas dodrukowywane i chyba juz na stale wpisza sie w Polski krajobraz.Nasi "przyjaciele" zza miedzy zrobili nawet instruktaz jak niszczyc vlepki
                  Ciesze sie ze dostrzegacie nasze vlepy,bo w zasadzie o to chodzi.

Tak z czystej ciekawosci spytam.Jak oceniacie Widzewskie vlepki(zdjęcia w galeri foto)?Warto poznac opinie ludzi ktorzy sie tym interesują.
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zgadzam sie, ze w W-wie można spotkać vlepki Widzewa, widziałem juz je na Wschodnim, a także na Annopolu! Musimy ich jakoś przebić, jak oni mają 700 tys, to my zróbmy 2 mln. Wiecie dobrze że jest to możliwe, musimy coś działać. Ja w ub. roku sam na własną ręke zrobiłem coś około 1 tys. i rozwieszałem je w Niechorzy i Rewalu( nad morzem). Byłem tam opiekunem kolonijnym i rozdawałem dzieciom żeby rozlepiali ), a osoba która rozlepila najwiecej miała u mnie duże lody! Akcja skończyła sie powodzeniem), z tym ze musialem kupic 12 lodów! Szkoda tylko ze na drugi dzień większość vlepek została zdarta, prawdopodobnie przez Lecha, którego dało sie zauważyc.
                    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                      Tak z czystej ciekawosci spytam.Jak oceniacie Widzewskie vlepki(zdjęcia w galeri foto)?Warto poznac opinie ludzi ktorzy sie tym interesują.
                      wedlug mnie sa calkiem niezle. jest pare takich ktore wedlug mnie sa cienkie ale reszta trzyma poziom... nie wiem czy wszystkie sa takie jak ta w zakopcu czyli z tego c pamietam nie na zwyklym papierze ale na takim blyszczacym (nie wiem jak to sie nazywa) i to jest plus... ale mi osobiscie bardzie podobaja sie nasze... co jest chyba oczywiste

Komentarz

w wawce vkepek jest roche bo w stoLicy operuje pewna grupa która kocha inaczej ale te widzewskie najlepiej by było zalebić naszymi więc do roboty !
                        "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                        żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                        w środek meczu, nasze twarze mokną,
                        nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

A ja wykonalem kilka vlepek (to moje pierwsze projekty). Specjalnie przez derbami zrobilem kilka antypolonijnych. Wszytskie znajduja sie na http://legijnawiara.fm.interia.pl zreszta sami zobaczycie.

Oto przyklady:

i antypolonijna:

wkrotce postaram sie o kolejne POZDRO

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Komentarz

wedlug mnie sa calkiem niezle. jest pare takich ktore wedlug mnie sa cienkie ale reszta trzyma poziom... nie wiem czy wszystkie sa takie jak ta w zakopcu czyli z tego c pamietam nie na zwyklym papierze ale na takim blyszczacym (nie wiem jak to sie nazywa) i to jest plus... ale mi osobiscie bardzie podobaja sie nasze... co jest chyba oczywiste
                            No to git.Wszystkie nasze vlepki sa kolorowe i na takim papierze jak widziales.
                            Co do vlepek to powinniscie moim zdaniem sie skupic na prolegijnych,po co wam antypolonijne?
                            My nie robimy antylksowskich,bo i po co...
                            Fajna jest vlepa Gelo z Deyną.
                            WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                            RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

No więc cóż .... wcześniej podchodzilem do tematu vlepek z przymrużeniem oka ,jednak teraz zdecydowałem się poobklejać moje strony .
                              Wiem ,ze na stronie Pitreq'a były te wszystkie wzory ...czy ktoś może mi powiedzieć ,czy się one gdzieś zachowały ??? aha i jeszcze jedno , jak się nazywa papier do tego :P

PS
                              Odpowiadając na pytanie Kija , to projekty vlepek Widzewa są fajne .
                              you may try - (L) - but it won't die!
                              ITI GO HOME!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X