Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W pociągu jest tłok... ale kto dwie bramki?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W pociągu jest tłok... ale kto dwie bramki?

Witam,
    Zapewne nie tylko ja zauwazylem po odejsciu Kucharza problem ze wstawieniem jakiegos innego nazwiska do tekstu legijnej piosenki "W pociagu jest tlok...". Chyba nalezaloby sie jakos umowic, bo kicha wychodzila ostatnio - slyszalem z roznych gardel "dwie bramki: Svitlica, Wroblewski, Vukovic, Kielbowicz, a nawet... Garcia!" - czyli ogolnie niezrozumialy belkot Ja bym osobiscie widzial w piosence miejsce dla Sagana - ale i tu jest problem bo sie ilosc sylab nie zgadza :P Bo chyba co do Sokolowskiego I (jako strzelcy tych dwoch "drugich" bramek) nic sie nie zmienilo... Zatem moze jednak Svitlica? Slucham waszych propozycji. POZDRO

Saganowski i Sokolowski

Komentarz

Zielinski i Sokołowski ?
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Tez uwazam ze Zielinski i Sokolowski, zreszta tak spiewal Rozyk. Co prawda mi bardziej pasuje wersja z Saganem, bo Zielek to w Legii strzelil chyba z 5 bramek, no ale coz...

Komentarz

Wydawało mi się że ustaliliśmy już, że Zieliński i Sokołowski i tę wersję propagowałem ostatnio na Krytej - z dobrym skutkiem.

Ja też wolałbym wersję Zieliński i Saganowski. Ale nie wprowadzajmy już zamieszania.
          For those about to rock,
          I salut you!!!

Komentarz

ja tez bym wolal sagana z zielkiem ale jak nie to zielek i sokol 1!
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

już jest taki temat.

Komentarz

dwie bramki Sokołowski I, dwie bramki Sokołowski II.

Wy na serio śpiewacie "w pociągu jest tłok"? Ale obciach. :buhaha:

Komentarz

"Dwie bramki Zieliński i dwie Sokołowski.." tak jest spiewane i tak spiewajcie bo jak tak dalej pojdzie to piesn zniknie z Estadio WP.
                  Pzdr Brevery
                  "Stoje z nim oko w oko
                  I lache na niego kłade
                  Bo on dobrze wie
                  Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

Przeciez ostatnio na lechu bardzo ładnie wychodziło to z Zielinskim i Sokołowskim. Prawie wszyscy spiewali ta wersje więc po co cokolwiek zmieniac.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

8-
                      :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez piknik_warszawski

Kolejny *****... :/

A jak prace remontowe w waszym kurniku (bo na miano stadionu to coś nie zasługuje) - jak np. wasza trybuna kryta, czy oświetlenie?

p.s. Śmieszny to czasem jest Daniec, Wy żałosni... :/
                        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

może zacznijmy kasować wszystkie posty polonistów tutaj tak jak oni kasują nasze u siebie...

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                            może zacznijmy kasować wszystkie posty polonistów tutaj tak jak oni kasują nasze u siebie...
                            NIE! nie można się do nich upodabniać.zawsze można się pośmiać.szkoda że nie trafił się i nas żaden huligangts bo byśmy mieli dopiero ubaw. :>

Komentarz

Zamieszczone przez piknik_warszawski

tak, bo my jestesmy dumni,ze pociagi w dniu meczu Legii sa pelne jej kibicow Rozumisz czy nie?
                              Jestesmy wszedzie: takze w Falenicy,Pruszkowie,Wolominie,Kobylce,Zabkach itd...
                              PS
                              spadaj stad zakompleksiony brudasie(lub wytlumacz mi najpierw czemu Wy wszyscy jestescie tacy ;-) )
                              pozdr

Komentarz

Pracuję...
                              X