Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklepy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sklepy

Nie wiecie gdzie można kupić jakies koszulki. bluzy itp w Wawie. Nie chodzi mi tu o sklpe przy stadionie. Kiedyś był taki sklep na metrze Ratusz, ale już go zlikwidowali.

jesli Ci chodzi o sportowe to ja kiedys na Grochowskiej widzialem, nieco schowany ale byl. chyba na Grochowskiej.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Re: Sklepy

Zamieszczone przez Majinvejita
      Nie wiecie gdzie można kupić jakies koszulki. bluzy itp w Wawie. Nie chodzi mi tu o sklpe przy stadionie. Kiedyś był taki sklep na metrze Ratusz, ale już go zlikwidowali.
      To żeś dowalił. To tak jak bym zapytał gdzie można kupić w Wawie skarpetki? :>
      Bluz i koszulek ci u nas dostatek. Powiedz lepiej o jakie dokładnie ci akcesoria chodzi to może ktoś ci pomoże.
      Ps. Witaj na forum. Tylko nie uciekaj od razu. Ja tylko żartowałem :>
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zwykłych bluz i koszulek to moge mieć na pęczki :>. Moge iść do jakiegoś sklepu firmowego i kupić. Chyba oczywiste jest, że chodzi o LEGIJNE bluzy(głównie) i inne akcesoria związane z LEGIĄ.

Komentarz

no to oczywiscie w sklepiku przy kasach na Estadio WP...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
            no to oczywiscie w sklepiku przy kasach na Estadio WP...
            ale to roziazanie jest dla kolegi zbyt latwe bo napisal ze nie chodzi mu o ten sklep przy stadionie.
            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Przy kasach oczywiscie, ale byl kiedys pod kortami, istnieje jeszcze?

Jakbys sie wybral do KDT :buhaha: to i tam tez cos znajdziesz :/
              Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Próbuj jeszcze w podziemiach pod Remontem. Albo wyślij maila z konkretnym zapytaniem na ultras@tenbit.pl ewentualnie www.masstiff.prv.pl
                Sadybiańska żuliganka

Komentarz

jest tez sklepik w hali pod palacem (w ten najnowszej najblizej metra swietokrzyska) widzialem tam szaliki wiec bluzy moze tez sa

Komentarz

Zamieszczone przez HOOLSHWDP
                    Przy kasach oczywiscie, ale byl kiedys pod kortami, istnieje jeszcze?

Jakbys sie wybral do KDT :buhaha: to i tam tez cos znajdziesz :/
                    A co takiego śmiesznego jest w skrócie KDT?
                    Only You

Komentarz

:fu: :fu: :fu: :fu: faktycznie... jakos to mi umknelo :P pewnie w sklepie sztandarowym Adidasa tylko ze nie pamietam ulicy albo Pulawska albo Marszalkowska... :fu:

Komentarz

Sam skrót nie ma w sobie nic śmiesznego, ale nie wiem czy słyszeliście kiedyś reklame KDT w radiu bodajże Eska! Ona mnie rozwaliła, była podobna do reklamy Biedronki :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Komentarz

Zamieszczone przez Fester_LP
                          jest tez sklepik w hali pod palacem (w ten najnowszej najblizej metra swietokrzyska) widzialem tam szaliki wiec bluzy moze tez sa
                          sa napewno koszulki ale o bluzach nie slyszalem
                          zawsze mozesz kupic/zamowic na LegiaF@nsForum
                          poszukaj po tematach

Komentarz

Ale w sklepiku przy kortach, jest naprawde duży wybór Fajna jest też nowa bluza w sklepiku przy krytej ( NINJA )

Komentarz

Mam pytanko odnośnie sklepiku przy kasach. Slyszałem że są tam ramki na tab. rejestracyjne z napisem Wielkie Księstwo Warszawskie. Zna może ktoś cene tego czegoś

Komentarz

Pracuję...
                              X