Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Partizan (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia-Partizan (kibicowsko)

Siema mam pytanie czy na ten meczyk jest przygotowana jakaś oprawa ? Dobrze byłoby się zaprezentować w miare "efektownie" , nie gramy w Pucharach ale może takie meczyki jak ten morzna było by potraktować jako dobrą okazje do zaprezentowania naszych umiejętności ! I jeszcze jedno "PEŁEN STADION" !!!
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Re: Lagia-Partizan (kibicowsko)

Zamieszczone przez Siekier
    Siema mam pytanie czy na ten meczyk jest przygotowana jakaś oprawa ? Dobrze byłoby się zaprezentować w miare "efektownie" , nie gramy w Pucharach ale może takie meczyki jak ten morzna było by potraktować jako dobrą okazje do zaprezentowania naszych umiejętności ! I jeszcze jedno "PEŁEN STADION" !!!
    Po pierwsze taki temat juz jest, po drugie co i jak z oprawą dowiesz sie na meczu...

Komentarz

był podobny temat ale dotyczył on bardziej organizacje meczu od strony klubu (jak , co , kiedy , po ile, itp.) ! Natomiast ten temat jest o oprawie meczu ! =P heh
      Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
      e(L)o

Komentarz

Tak. Chcemy ułozyć z kartonów wielkiego czerwonego ****. A co, nie można? :>
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

HAHAHAHHAHAAH
          (L)

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
            Arczi! ja jebie! musiales sie wypucowac!

Komentarz

Kuźwa Siekier. Przez ciebie mnie wyjebią z CF.

Komentarz

8- :buhaha:
                Jesteście niemożliwi
                "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

haaa.. akcja PEŁEN STADION...:P
                  Musze sie pochwalić, że normalnie na Lecha wzięłam swoje 2 koleżanki no i teraz kupuja abonamenty... Jutro biore jeszcze jedną ofiarę - mam nadzieję, ze jej sie spodoba!
                  P.S. - powinniście mi pogratulowac, bo namówic na mecz dziewczynę, jeszcze z zestresowanymi rodzicami jest serio ciężko... szit, trzeba zwiększyć ilośc dziewczyn na trybunach! Seksmisja:P:P
                  Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                  /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
                    szit, trzeba zwiększyć ilośc dziewczyn na trybunach! Seksmisja:P:P
                    powodzenia i czekamy na efekty :+:

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                      Ty no można w sumie P

Widzew??
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Dla mnie bomba :>

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
                          haaa.. akcja PEŁEN STADION...:P
                          Musze sie pochwalić, że normalnie na Lecha wzięłam swoje 2 koleżanki no i teraz kupuja abonamenty... Jutro biore jeszcze jedną ofiarę - mam nadzieję, ze jej sie spodoba!
                          P.S. - powinniście mi pogratulowac, bo namówic na mecz dziewczynę, jeszcze z zestresowanymi rodzicami jest serio ciężko... szit, trzeba zwiększyć ilośc dziewczyn na trybunach! Seksmisja :P :P
                          Chwali się, chwali :+:

PS TUPA, to nie Ty byłaś ostatnio w Naszej Legii?? :>
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                            Zamieszczone przez arczi
                            Ty no można w sumie P

Widzew??
                            albo to o czym gadalismy przed lechem to co zrobił Milan '8

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                              to by byla najlepsza oprawa na swiecie. kazda TV by to pokazala
                              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Pracuję...
                              X