Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Partizan (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Grochów
    8- Jak on się do ciebie zwraca? Przytocz jakiś jego zwrot ,z którego możnaby wywnioskować,że jesteś upośledzony?? :/
    wiesz..powtarzanie tysiac razy tych samych oklepanych tekstow nie swiadczy zbyt dobrze o nim i duzo mowi o jego stosunku do kibicow(mysli sobie: moge powtarzac to setki razy i tak im sie spodoba) Facet sie wogole nie rozwija...ciagle mowi TO SAMO. Naprawde mozna przewidziec co zaraz powie i to w miare dokladnie. "A teraz wszyscy na wyjscie pilarzy wstajemy i spiewamy nasz hymn-'Mistrzem Polski jest Legia')..... albo "i prosze was bardzo o glosny, bezustany, KULTURALNY, powtarzam KULTURALNY doping" (w namysle:moje baranki drogie)

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
      Zamieszczone przez Grochów
      8- Jak on się do ciebie zwraca? Przytocz jakiś jego zwrot ,z którego możnaby wywnioskować,że jesteś upośledzony?? :/
      wiesz..powtarzanie tysiac razy tych samych oklepanych tekstow nie swiadczy zbyt dobrze o nim i duzo mowi o jego stosunku do kibicow(mysli sobie: moge powtarzac to setki razy i tak im sie spodoba) Facet sie wogole nie rozwija...ciagle mowi TO SAMO. Naprawde mozna przewidziec co zaraz powie i to w miare dokladnie. "A teraz wszyscy na wyjscie pilarzy wstajemy i spiewamy nasz hymn-'Mistrzem Polski jest Legia')..... albo "i prosze was bardzo o glosny, bezustany, KULTURALNY, powtarzam KULTURALNY doping" (w namysle:moje baranki drogie)
      I bardzo dobrze,że to powtarza!Jak na taki mecz pucharowy,czy klasyk w polsce przychodzi połowa pikników to takim to można do usranej śmierci powtarzać,przecież nie powie: A teraz do pikników,na wyjście piłkarzy wstajemy z krzesełek i głóośno śpiewamy piosenke . Mamy przykład chociażby z konfetti-niepowiedział i sam widziałem jak sporo osób rzucało długo przed meczem...:/ Aż tak bardzo to powtarzanie Ci przeszkadza??Bo to sie nazywa czepianie :> Moim zdaniem to powtarzanie nie ma żadnych podtekstów,nie od dziś wiadomo,że Hadaj jest wręcz fanatykiem Legii !!!
      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Ale na serio przydałoby sie troszke świeżości. Mógłby czasem pociagnąć inne piosenki(okrzyki) oprócz: Kto wygra mecz? i Mistrzem Polski....
        Z pokolenia na pokolenie
        Saska (L) Kępa
        Legioniści

Komentarz

i moglby nie drzec ryja "glosniej!!" wpieprzajac sie w nasz spiew... no i jego niektore teksty to jawny przypal po prostu

Komentarz

no Hadaj ma swoje odloty ale to fanatyk Legii i spoko koles a utwierdzila mnie w tym poprostu rozmowa z nim gdy kiedys przed meczem gadalem z nim chyba polgodziny
            Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Zamieszczone przez HOOLSHWDP
              Tak na niego narzekasz, a myślisz, że kto się podejmie tego zadania, żeby cały czas być plecami do murawy?
              nie tylko Różyk jest na stadionie i nic nie wiedzi bo jest też parę innych osób które zajmuja sie oprawą i mecz oglądają później na canaluu albo wcale ale przychodza na każdy mecz.
              wiec to nie jest żaden argument.

Komentarz

jak ktos juz pisal przegeciem bylo takie na sile wprowadzanie "zgody" miedzy Legia a Partizanem... :/

aha ktos pamietam jak brzmial ten tekst Rozyka o muchach? ze jestesmy jak...??

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                  jak ktos juz pisal przegeciem bylo takie na sile wprowadzanie "zgody" miedzy Legia a Partizanem... :/

aha ktos pamietam jak brzmial ten tekst Rozyka o muchach? ze jestesmy jak...??
                  "Kto nie śpiewa rucha muchy"!!!
                  Z pokolenia na pokolenie
                  Saska (L) Kępa
                  Legioniści

Komentarz

a wlasnie... to bylo dobre :buhaha:

Komentarz

A mnie się bardzo podobało to że spośród neiwielu flagt, które wczoraj zawisły byłaa fana .. Wild West-u widać że chłopaki się starają ...
                      "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                      żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                      w środek meczu, nasze twarze mokną,
                      nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

A ja uważam ten mecz za jakies jedno wielkie nieporozumienie. Było tak dennie że po raz pierwszy chyba wyszedłem ze stadionu przed zakończeniem meczu...
                        Pedałek (skąd wiecie że on jest pedałem?) był rzeczywiście nie zły. Szczególnie kiedy wisiał na płocie. Sikałem ze śmiechu :>
                        Niezły był jeszcze ten gość (kuźwa! jak on sie nazywa?) który zarzucał przed Różykiem. *****, widziałem go już chyba po raz trzeci i za każdym razem gdy próbuje coś krzyknąć to przyjmuje taka pozycje, jakby miał zamiar zesrać się w gacie. Nie wspomnę juz o jego wymowie :>
                        No i nieszczęśliwe zarzucanie nowych piosenek... eeh... mieliśmy ambitne plany ażeby wprowadzić wczoraj kilka nowych przyśpiewek.
                        No ale coż... Było nas za mało. Nie wyjeliśmy nagłośnienia. No i nie było od nas nikogo z jajami żeby wszedł na gniazdo.
                        Zresztą kilka razy zarzuciliśmy coś w kilka osób. Ale reszta sie tylko patrzyła na nas jak na idiotów (o Różyku nie wspomnę) i nawet nie próbowała spróbować. Za co wielki Bóg zapłać.
                        Reasumując. Mecz jeden z tych o którym sie chce jak najszybciej zapomnieć.

Pozdro
                        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                          Zresztą kilka razy zarzuciliśmy coś w kilka osób. Ale reszta sie tylko patrzyła na nas jak na idiotów (o Różyku nie wspomnę) i nawet nie próbowała spróbować. Za co wielki Bóg zapłać.
                          mam propozycje aby na nastepnym meczu z Wisla stanac duzym forumowym gronem kolo siebie na zylecie(czym wiecej osob tym lepiej) i wtedy wcielac w zycie te nowe piosenki....napewno szybciej ludzie zalapaia jakas nowa piosenke gdyby bedzie ja spiewalo np 40 osob a nie kilka...

Komentarz

a ktos moze powiedziec czemu te szaliki w ktorych wyszli pilkarze na boisko maja taki dziwny herb?? czyzby kolejna 'niespodzianka' dzialaczy?

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                              Niezły był jeszcze ten gość (kuźwa! jak on sie nazywa?) który zarzucał przed Różykiem. *cenzura*, widziałem go już chyba po raz trzeci i za każdym razem gdy próbuje coś krzyknąć to przyjmuje taka pozycje, jakby miał zamiar zesrać się w gacie. Nie wspomnę juz o jego wymowie :>

Pozdro
                              Ten koleszka był niewąski. Niezły ma głos i jakie miny strzela przy tym. A jak pociagną GOOOOOL :+:
                              Z pokolenia na pokolenie
                              Saska (L) Kępa
                              Legioniści

Komentarz

Ja tez nie wiem kto to jest, ale na sparingu w Legionovie, razem ze swoimi kolegami ułożył zajebistą piosenkę na strażników miejskich :buhaha:

Idzie to w rytm piosenki żołnierskiej ale nie pamiętam której :fu: (chyba było "dadzaą mi konika cisawego, dadzą mi konika cisawego)a mianowicie:

Kumpel mi powiedział Walki Tolki (strażnik miejski, taką dostał ksywkę na meczu) Pies, Kumpel mi powiedział Walki Tolki Pies, a ja się wku :* iłem kosę mu wsadziłem, Walki Tolki Pies

Polewki były całą II połowę :buhaha: :buhaha: :buhaha:
                                Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Pracuję...
                                X