Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Partizan (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez M_I_G

po trzecie " nikt nie zrobi cudu podczas gdy siedzac na gorze I nie slychac prowadzacego doping
    Święte słowa, stałem tam i potwiedzam w pełnej rozciągłości.

PS Niektórzy patrzyly się na mnie dziwnie jak śpiewałem "2 bramki Zieliński i 2 Sokołowski"
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

"pedałka" widziałem na płocie i sie cały czas z niego śmiałem, ludzie sie gapią a ja nie mogę przestać :buhaha:

raz z kumplami grałem z nim grałem w piłke...mam prośbę nie śmiejcie sie już z niego( :buhaha: )... jak byście zobaczyli jak on biega to...

:buhaha: :buhaha: :buhaha:
      Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

:buhaha: nie no ja tez swoje w zyciu widzialem z jego udzialem, chlopak fajnie kozaczy, ogolnie nie bede o nim sie juz rozwodzil, bo to co on robil to byly jawne cyrki. :buhaha: :buhaha: :buhaha:
        Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Zamieszczone przez HOOLSHWDP
          Zamieszczone przez Mrozik
          Zamieszczone przez Dziubek
          A nie wkurwił was tekst Pedałka "niedzielniaki"??
          Ja mówiąc pedał nie mówie o tym typie!! Tylko o takim co stał z 3-4 rzędy przed Różykiem, i przy każdej piosence kręcił dupą
          A może był w takiej brązowej koszylce, taka jakby poplamiona? Jak ten to widziałem
          No własnie.Mi tez o tego pedałka chodziło!A ten pijaczyna pod p.R. to juz total polewka :buhaha: :buhaha: .Z niedzielniakiem to przesadził.Szkoda,że ktos tam z góry nie zszedł do niego po tym tekście
          R. niestety nie ma nastepców i jeszcze długo nie bedzie miał więc nie ma sie co na ten temat rozwodzić,a Hadaj tez jakoś nam specjalnie dopingu nie psuje wiec juz przestańcie gadać.Mam duzy szacunek dla obu tych panów.
          Pzdr Brvery
          "Stoje z nim oko w oko
          I lache na niego kłade
          Bo on dobrze wie
          Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

K u r w a ,przestancie sie czepiac tego Rózyka!!Prowadzi doping jak prowadzi,ale najwazniejsze,ze w ogóle to robi.najlatwiej stac sobie na trybunach i wszystko krytykowac,a zaloze sie,ze zaden z krytykujacych dogo nawet na gniezdzie by nie ustal,bo tak by mu sie nogi trzesly,a Rózyk odpieradla to juz kilka ladnych lat i to nie tylko na Lazienkowskiej i kazdy powinien byc mu za to wdzieczny!!!
            Hadaj tak samo,podgrzewa atmosfere jak moze i jadnak zdecydowanej wiekszosci to odpowiada,tak samo jak mi
            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez ems

no i Hadaja ktory oglosil zgode Legii z Partizanem i ktorego juz zniesc nie moge...
              mnie tez to wkurwilo bardzo(jak oglosil zgode z Partizanem) i to podkreslanie 100 razy, jak to 'poludniowcy sa znani z kibicowania ktore przybiera rozne formy' jak ta parowka ma takie kompleksy to niech nie miesza w nie wszystkich kibicow Legii....komus sie podoba Hadaj na Legii?ok rozumiem, ale mi sie nie podoba bo wprowadza tylko niepotrzebany cyrk, dziecinade (zwracal sie do Okuki jak do jakiegos mongola) i blazenade...poza tym niech przestanie traktowac kibicow tak infantylnie...

Komentarz

Ho ho, widzę, że nie tylko mnie Hadaj denerwuje. To co robi było dobre parę lat temu, jak zaczynał. W tej chwili to błazenada. Facet zatrzymał się i nierozwija! Pewnie, że w tej chwili inni są jeszcze gorsi, ale Hadaj zamiast w samouwielbienie, mógłby wpaść w pracę nad samym sobą. Skoro już jestem przy tego typu osobach to wypowiem się o Różyku - kurdę, aby prowadzić doping to trzeba mieć odrobinę autorytetu! I to nie u tej bandy upalonych nastolatków, którzy uważają go za swojego guru, tylko u wszystkich! Wyzywanie wszystkich dookoła, którzy nie dopingują, wymachują szalami itp. itd. może mu tylko poprawić wizerunek wśród wspomnianych wyżej gówniarzy, a nie spowodować, że wszyscy równo uczestniczą w dopingu! Bo reszta już od dawna uważa go za clowna! Chociaż szacunek dla niego, że wogóle się za to zabiera (skoro nie ma innych), oraz dodatkowo :+: za wczorajsze uciszanie jakiś debili przy okrzykach, bodajże na Polonię!

A co do meczu - typowy piknik, ze sprawdzeniem rezerwowych. Fajnie jest wygrać z uczestnikiem Ligi Mistrzów, który wywalił z niej Newcastle! ho:

Komentarz

Mnie Hadaj strasznie denrwuje jak przed wyjściem piłkarzy po 100 razy powrarza, że podnisimy szalki, wstajemy i glosno spiewamy. Wtedy szlag mnie trafia. Najbardziej lubie go gdy pyta się wszystkich kto dzis wygra ina tym powinien poprzestawwać.
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

nie wiem o co wam chozi mi tam Hadej nie przeszkadza a nawet podoba mi się to co robi tego samego dotyczy (R) a że robia to w "specyficzny" sposób to juz inna bajka nie wszystkim może to się podobać ale pomyślmy kto inny by sie tego podjął ?! Dobrze że są !
                    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                    e(L)o

Komentarz

A jak wam się podobał brutalny ignor dla okrzyku "Partizan Belgrad" na początku meczu?
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                        A jak wam się podobał brutalny ignor dla okrzyku "Partizan Belgrad" na początku meczu?
                        to bylo na zylecie prawda?
                        a jak wam sie podobalo pytanie Hadaja:

-ile goli ma Legia????
                        odpowiedz: JEEEEEDEEEN!!!!!
                        -Partizan??????
                        odpowiedz wiekszosci(chyba z przyzwyczajenia ) CHUJJJ!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Siekier
                          nie wiem o co wam chozi mi tam Hadej nie przeszkadza a nawet podoba mi się to co robi tego samego dotyczy (R) a że robia to w "specyficzny" sposób to juz inna bajka nie wszystkim może to się podobać ale pomyślmy kto inny by sie tego podjął ?! Dobrze że są !
                          jesli chodzi o Hadaja to na jego miejscu najchetniej bym widzial...nikogo!!!po prostu nie potrzeba nam takiego pseudowodzireja jak z imprezy weselnej. Naprawde nie widzicie jak on traktuje kibicow?Jak sie do nich zwraca.nie wiem jak wam, ale mi nie podoba sie jak ktos zwraca sie do mnie tak jakbym byl uposledzony...i tyle. Stadion to nie cyrk ani przedszkole...to powinny byc ciagla wrzawa i spiewy kibicow.

SPIKER NIE POWINEN BYC GLOWNA OSOBA NA STADIONIE, BO TO JUZ JEST PARANOJA...

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
                            Zamieszczone przez Siekier
                            jesli chodzi o Hadaja to na jego miejscu najchetniej bym widzial...nikogo!!!po prostu nie potrzeba nam takiego pseudowodzireja jak z imprezy weselnej. Naprawde nie widzicie jak on traktuje kibicow?Jak sie do nich zwraca.nie wiem jak wam, ale mi nie podoba sie jak ktos zwraca sie do mnie tak jakbym byl uposledzony...i tyle. Stadion to nie cyrk ani przedszkole...to powinny byc ciagla wrzawa i spiewy kibicow.

SPIKER NIE POWINEN BYC GLOWNA OSOBA NA STADIONIE, BO TO JUZ JEST PARANOJA...
                            8- Jak on się do ciebie zwraca? Przytocz jakiś jego zwrot ,z którego możnaby wywnioskować,że jesteś upośledzony?? :/
                            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Mnie tez denerwuje. 8o

I wiem o co chodzi Angelowi... Jego niektore teksty daja nizly ubaw przyjezdnym. I to bardzo czesto... 8-

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                                Zamieszczone przez ems
                                tez sobie dzisiaj siedzialem na krytej, no coz... dosyc mialem tylko tych 5 najebanych typow za mna...

no i Hadaja ktory oglosil zgode Legii z Partizanem i ktorego juz zniesc nie moge...

je*** Partizan, frajerom sie nie chcialo przyjechac na Legie...
                                Jestem ciekaw ilu nas by pojechalo,na sparing do Belgradu.Nie rzucaj takich slow nadaremnie.
                                widziales ilu bylo naszych we Francji ?

Komentarz

Pracuję...
                                X