Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Partizan (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A nie wkurwił was tekst Pedałka "niedzielniaki"??
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Komentarz

Mnie się przypominają czasy podwórkowe jak chodziłem do podstawówki. Wtedy były texty typu: Kto nie (...coś...) te jest głupi/jest ciotą/itp. Tak się nie zmobilizuje nigogo do śpiewania, a zwłaszcza jakiegoś piknika.
      No jak dla Ciebie ciota to nie jest ubliżenie komuś to powodzenia :buhaha: . Nie wyobrazam sobie R z takim tekstem: Jacy wy jestescie wszyscy glupi, idzcie sobie stad bo będe musiał użyć siły, idzcie poruszac skora na penisie :/
      Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Zamieszczone przez HOOLSHWDP
        Mnie się przypominają czasy podwórkowe jak chodziłem do podstawówki. Wtedy były texty typu: Kto nie (...coś...) te jest głupi/jest ciotą/itp. Tak się nie zmobilizuje nigogo do śpiewania, a zwłaszcza jakiegoś piknika.
        No jak dla Ciebie ciota to nie jest ubliżenie komuś to powodzenia :buhaha: . Nie wyobrazam sobie R z takim tekstem: Jacy wy jestescie wszyscy glupi, idzcie sobie stad bo będe musiał użyć siły, idzcie poruszac skora na penisie :/
        A to ciekawa interpretacja moich słów. Przeczytałem swój post jeszcze raz i nadal nie wiem dlaczego moje słowa tak zrozumiałeś (nie wiem dlaczego sądzisz, że ja uważam, że ciota to nie jest ubliżenie )
        I ja wcale nie mówię co ma mówić. Ja tylko sugeruję, ze jakby do mnie powiedział "śpiewaj, albo idź ruchać muchę" lub "kto nie spiewa ten ciota z Bangladeszu" to puściłbym to mimo uszu. Nie tędy droga. Tak napewno nie zotywuje nikogo do śpiewania.
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Sorki już zrozumiałem po co wstawiłeś te łamacze // :fu:

Komentarz

a ja stane w obronie Rozyka i tak:

po pierwsze moze i texty typu wypierdalac na kurwiktorska kto nie spiewa nie dziala na ciebie ale ty chodzisz juz troche na zylete i wiesz kto to Rozyka i czego sie mozesz po nim spodziewac
            ale taki klient co przyszedl pierwszy /drugi raz moze sie "przestraszyc" i wziasc to do siebie

po drugie gdyby tak kazdy zamiast rzucania sie i smiania z Rozyka poprostu przylozyl sie do "jego" dopingu to bylo by duzo lepiej

po trzecie " nikt nie zrobi cudu podczas gdy siedzac na gorze I nie slychac prowadzacego doping
            Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

pzed meczem. zanim otworzyli bramki na Żylete, byli operatorzy TVN, i zbierali jakieś materiały, mieli to potem puścić chyba w faktach (wie ktoś czy coś było?)
              ale ja nie o tym, troche lipnie wyszlo, no bo ludkiz TVN wlaczaja kamere żeby z kimś pogadać, a ktoś "mądry inaczej" zażuca "kaaaaaa es ka es peeee...."
              no litości... poleciałem go uciszyć, i jak chce mu sie zdzierać gardło, to niech chociaż robi to dla klubu, jakiego barwy ma na szyji (jak to sie pisze :P)...
              na 5 osób które coś do kamery mówiły to tylko 1 była do zaprezentowania, ludek w skórze spoko gadał, kulturalnie itp.
              no i jakaś dziewczyna sie wypowiadała, ale jakaś onieśmielona była :P

na jedno z pytań "dlaczego chodzisz na mecze...?"
              typ odpowiada " bo jest ZAJEBISTA atmosfera" )))) qltura "przedefszystkiem"

sam meczyk nawet spoko, na bank nie żałuje że zmokłem
              "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zamieszczone przez Dziubek
                Ja mówiąc pedał nie mówie o tym typie!! Tylko o takim co stał z 3-4 rzędy przed Różykiem, i przy każdej piosence kręcił dupą

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                  Zamieszczone przez Dziubek
                  Ja mówiąc pedał nie mówie o tym typie!! Tylko o takim co stał z 3-4 rzędy przed Różykiem, i przy każdej piosence kręcił dupą
                  A może był w takiej brązowej koszylce, taka jakby poplamiona? Jak ten to widziałem

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
                    a ja stane w obronie Rozyka i tak:

po pierwsze moze i texty typu wypierdalac na *cenzura* kto nie spiewa nie dziala na ciebie ale ty chodzisz juz troche na zylete i wiesz kto to Rozyka i czego sie mozesz po nim spodziewac
                    ale taki klient co przyszedl pierwszy /drugi raz moze sie "przestraszyc" i wziasc to do siebie

po drugie gdyby tak kazdy zamiast rzucania sie i smiania z Rozyka poprostu przylozyl sie do "jego" dopingu to bylo by duzo lepiej

po trzecie " nikt nie zrobi cudu podczas gdy siedzac na gorze I nie slychac prowadzacego doping
                    co do słyszenia sie zgodze, ale jak by sie popatrzeć na R. to prędzej sie załapie oc jest śpiewane, tzn. chodzi mi o to że stojąc na "G" nie musisz sie często patrzeć na R. bo słychać co i jak trza robić
                    ale każdy chodzący powinien wykazać odrobine własnej inicjatywy, i obczaić co "G" śpiewa i sie podłączyć, czaswem jest tak że naprawde chujowo słychać, bo kilka razy byłem na "E" lub "I" i sie wqrwiałem, ale trzeba sie starać wspólnie, a nie na własną ręke... albo sie obrażać i oglądać mecz i lać na doping...
                    "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Ogolnie to byly niezle zlewki dzisiaj z pedalka Chodzilem z nim do skzoly kiedys, ale tego sie po nim nie spodziewalem, dzisiaj dokazal po calosci, rzucajac teksty w stylu: "stary ja tu przychodzilem jak ty jeszcze w pieluchy srales" :fu:
                      Ogolnie bardzo sie chloapk wczul myslal, ze od nastepnego meczu przejmie gniazdo. Dobrym momentem bylo tez jak sie wbil na plot i wisial wisial wisial, az w koncu zabraklo mu sil, ale chlopaczyna nie potrafil zejsc i resztkami sil wisial dupa trzymajac sie kurczowo plotu, rece juz mu lataly od zmeczenia mmiesni.
                      Nie no dzisiejszy mecz to raczej z tych piknikowych bardziej.
                      Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

ej... i wkoncu udalo mu sie prowadzic chociaz przez chwile doping czy nie? mowie o tym 'pedalku'

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
                          ej... i wkoncu udalo mu sie prowadzic chociaz przez chwile doping czy nie? mowie o tym 'pedalku'
                          Chyba żartujesz :buhaha: , jak R zobaczył, że są z niego polewki i, że dla większości jest jednostką niechcianą w tym miejscu to odsunął go od siebie :buhaha:

Komentarz

tez sobie dzisiaj siedzialem na krytej, no coz... dosyc mialem tylko tych 5 najebanych typow za mna...

no i Hadaja ktory oglosil zgode Legii z Partizanem i ktorego juz zniesc nie moge...

jebac Partizan, frajerom sie nie chcialo przyjechac na Legie...

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                              tez sobie dzisiaj siedzialem na krytej, no coz... dosyc mialem tylko tych 5 najebanych typow za mna...

no i Hadaja ktory oglosil zgode Legii z Partizanem i ktorego juz zniesc nie moge...

je*** Partizan, frajerom sie nie chcialo przyjechac na Legie...
                              Jestem ciekaw ilu nas by pojechalo,na sparing do Belgradu.Nie rzucaj takich slow nadaremnie.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

nio widze ze nie ktorym tu troszke sie pojebalo w glowach! pann R MI SIE WYDAJE ZE TEZ JUZ POWINNIEN ODPUSCIC SOBIE ale kto stanie tam na jego miejscu nie widac nastepnego kolesja! nie byl;em na Partizanie ale np. mi na lechu doping sie zjabeiscie podobal gorzej bylo na lecznej ale wszytko mozna naparwic i troche mnie tych bluzgow!
                                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Pracuję...
                                X