Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Partizan (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Dzis na meczyku Różyk zarzucił...
    "Kukułeczka kuka,kuka Dragomir Okuka! Kukułeczka kuka,kuka - Szpary w dupie szuka"
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

8-

Powariowali...

Komentarz

Najlepszy był ten najebany co zarzucał, zanim sie Różyk pojawił... No i oczywiście pedałek, z którgo wszyscy sie śmiali :buhaha:

Komentarz

taaa.. wez mi o tym niedoruchanym dziecku nie przypominaj , ja z nim do szkoly kiedys chodzilem (do dzisiaj na meczu do mnie pobija zagadac)

ale coz tak to jest jak sie rodzice swoim dzieckiem nie interesuja
          Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Pedałek był dobry,wywijał przy kazdej nucie
            "Ty,ale ten sedzia jest z Polski..." :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
            Pzdr Brevery
            "Stoje z nim oko w oko
            I lache na niego kłade
            Bo on dobrze wie
            Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

Z Yakuzą chcieliśmy zarzuciś "Pedałek też pedałek też przyjacielem CWKS" ale nic z tego nie wyszło , mimo ze wszyscy naookoło wiedzieli o kim mowa :buhaha: . TO z tym sędzią - :+:

Komentarz

I tak nic nie przebije strzału ktoregos z zawodników (Dudek?) ktorym powalił 3 zawodników do tego stopnia ze 1 zaczol kulec, drugi zlapal sie za brzuch i lezaaal a 3 bez namyslu wybil pilke chyba na aut i tez pokustykał troche

A swoja droga to ten pedałek to chyba po jakis psychotropach - wszyscy klaszcza i spiewaja a on...... tańczy
                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Cipciuś
                  I tak nic nie przebije strzału ktoregos z zawodników (Dudek?) ktorym powalił 3 zawodników do tego stopnia ze 1 zaczol kulec, drugi zlapal sie za brzuch i lezaaal a 3 bez namyslu wybil pilke chyba na aut i tez pokustykał troche

A swoja droga to ten pedałek to chyba po jakis psychotropach - wszyscy klaszcza i spiewaja a on...... tańczy
                  I wogóle jakoś dziwinei wyglądał. Dudek, super strzał. Magiera mnie wkurwiał 8-

Komentarz

A ja mam szczęscie takie że moja Ciocia zna osobiście Okuke z czego miałem dziś pqre przyjemności : miejsce za frko na honorowej, zapoznanie osobiście Dragi, obejrzenie fajnego meczyku ...

Mi się wyjebiście podobał Sokół 2 nie wiemjak wam
                    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                    w środek meczu, nasze twarze mokną,
                    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

widze,ze duzo stracilem ogladajac ten mecz pierwszy raz od dluzszego czasu z krytej Piszcie o tych smiesznych akcjach na zylecie...Co do kibicow z krytej to przez wieksza czesc meczu bylo zenujaco cicho...a co do meczu-mogl sie on jedynie podobac w koncowce...a mnie ciagle dziwi czemu Hadaj cieszy sie takim powodzeniem wsrod kibicow.Ja osobiscie od dawna mam go dosyc-niech da sie bawic kibicom bez swojego udzialu...robi po prostu zenade...takie moje zdanie,ale juz widze jak zaraz mnie ktos 'zaatakuje' za tego nieszczesnego Hadaja...

Komentarz

Ja na meczyk zabrałem 3 kolegów,od dzisiaj,mam nadzieję,wiernych kibiców Legii.Ogólnie atmosfera i doping nie były takie złe.Momentami było nawet konkretnie,szkoda,że Kryta ożywiła się tak późno.Żal mi się zrobiło,że Drago już nie trenuje Legii,ale może jeszcze do nas wróci
                        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

ange(L) czepiasz się Hadaja, ale on się podczas meczu wcale nie odzywa. Ja bym bardziej się przyczepił do pana R. Moim zdaniem jego czas powinien już minąć. Koleś jest żałosny. Zamiast zarzucać piosenki ciągle kurwi coś na lewo i prawo. A ten text dzisiaj "Kto nie śpiewa, niech idzie ruchać muchy" mnie dobił maxymalnie. Jego jedynym atutem jest jego charyzma, jaką się cieszy, ale nic poza tym. Do prowadzenia dopingu to on się nie nadaje.
                          A co do pedałka. Zobaczył okazję, żeby się pokazać. Intencje miał dobre, ale to była nawet karykatura samego R. Ale się dzisiaj dobrali :buhaha:
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                            ange(L) czepiasz się Hadaja, ale on się podczas meczu wcale nie odzywa. Ja bym bardziej się przyczepił do pana R. Moim zdaniem jego czas powinien już minąć. Koleś jest żałosny. Zamiast zarzucać piosenki ciągle *cenzura* coś na lewo i prawo. A ten text dzisiaj "Kto nie śpiewa, niech idzie ruchać muchy" mnie dobił maxymalnie. Jego jedynym atutem jest jego charyzma, jaką się cieszy, ale nic poza tym. Do prowadzenia dopingu to on się nie nadaje.
                            A co do pedałka. Zobaczył okazję, żeby się pokazać. Intencje miał dobre, ale to była nawet karykatura samego R. Ale się dzisiaj dobrali :buhaha:
                            Tak na niego narzekasz, a myślisz, że kto się podejmie tego zadania, żeby cały czas być plecami do murawy? Moze pedałka spod gniazda byś posadził. A tak wogole to czego się spodziewałeś na takim meczu
                            Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Pan R. nadaje sie do prowadzenia dopingu bo ma do tego warunki (przepity głos). Jednak po tym co dziś zarzucał można bylo ze śmiechu paść. A pedałek chyba nie dostal sie do sextetu i chcial sie pokazać że sie jednak nadaje: odważny (rozebrał sie przed kibicami) i wykastrowany ( po głosie można sie było bez trudu domyślec). Moim zdaniem Hadaj dobrze prowadzi mecze bo podrywa kibiców do śpiewu.
                              Z pokolenia na pokolenie
                              Saska (L) Kępa
                              Legioniści

Komentarz

Zamieszczone przez HOOLSHWDP
                                Zamieszczone przez zajączek
                                ange(L) czepiasz się Hadaja, ale on się podczas meczu wcale nie odzywa. Ja bym bardziej się przyczepił do pana R. Moim zdaniem jego czas powinien już minąć. Koleś jest żałosny. Zamiast zarzucać piosenki ciągle *cenzura* coś na lewo i prawo. A ten text dzisiaj "Kto nie śpiewa, niech idzie ruchać muchy" mnie dobił maxymalnie. Jego jedynym atutem jest jego charyzma, jaką się cieszy, ale nic poza tym. Do prowadzenia dopingu to on się nie nadaje.
                                Tak na niego narzekasz, a myślisz, że kto się podejmie tego zadania, żeby cały czas być plecami do murawy? Moze pedałka spod gniazda byś posadził. A tak wogole to czego się spodziewałeś na takim meczu
                                Ale ja wcale nie mówię tylko o tym meczu. A może ja po prostu ja jestem z innej epoki i te żarty R. o ruchaniu much mnie nie śmieszą. dla mnie są żałosne.
                                A ty myślisz, że jak ktoś cię nawyzywa od qrw, ciot itp to będziesz się bardziej do dopingu przykładał. Nie sądzę. Mnie się przypominają czasy podwórkowe jak chodziłem do podstawówki. Wtedy były texty typu: Kto nie (...coś...) te jest głupi/jest ciotą/itp. Tak się nie zmobilizuje nigogo do śpiewania, a zwłaszcza jakiegoś piknika.
                                Legia
                                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Pracuję...
                                X