Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacja dla czytelników "DL"

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• aaaaaa
    odpowiedział(a)
    Nowy adres bloga to:

www.drogalegionisty.fuckpc.com

Dzięki za wyrozumiałość i proszę o ponowne zamknięcie. Pozdrawiam!

PS: Nie - w "fuck PC" nie chodzi o pierdolenie peceta tylko o pierdolenie politycznej poprawności: Fuck Political Correctness. Tak to sobie właściciel serwera wymyślił.

Zostaw komentarz:

• aaaaaa
    rozpoczął temat Informacja dla czytelników "DL"

Informacja dla czytelników "DL"

Witam.

Mam prośbę do adminów by temat mógł spokojnie sobie "zlecieć na dół" gdyż jest to JEDYNA mozliwość przekazania informacji czytelnikom. Miałem ich zarejestrowanych 90 i byli to w 3/4 kibice Legii, wiem, że duża część osób czytała też bez rejestracji.
    Otóż na mój blog ("DL") włamał się jakiś pieprzony brudas i jako, że była to darmówka wszystko poszło się pierdzielić. Shakerowali ją i dane prawdopodobnie nie zostaną odzyskane.
    Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Już trwają prace nad całkiem nową odsłoną, pod całkiem nowym adresem - wreszcie na HTMLu, normalnym serwerze. Jak już stało się tak, a nie inaczej to blog powróci w bardziej profesjonalnym wyglądzie!

Także powrót to kwestia czasu.

Proszę o zamknięcie tematu - jak skończą się prace poproszę admina o otworzenie i zamieszczę nowy adres. Do czasu zamkniecia proszę nie komentować, a pytania na priv.

Z góry dzięki za wyrozumiałość i sorki za zaśmiecanie forum, ale jak wspomniałem - nie wymyśliłem innej możliwości poinformowania ludzi, którym to info się należy za czytanie moich pierdoł. Pozdrawiam!
Pracuję...
X