Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacja dla czytelników "DL"

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Informacja dla czytelników "DL"

  Witam.

  Mam prośbę do adminów by temat mógł spokojnie sobie "zlecieć na dół" gdyż jest to JEDYNA mozliwość przekazania informacji czytelnikom. Miałem ich zarejestrowanych 90 i byli to w 3/4 kibice Legii, wiem, że duża część osób czytała też bez rejestracji.
  Otóż na mój blog ("DL") włamał się jakiś pieprzony brudas i jako, że była to darmówka wszystko poszło się pierdzielić. Shakerowali ją i dane prawdopodobnie nie zostaną odzyskane.
  Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Już trwają prace nad całkiem nową odsłoną, pod całkiem nowym adresem - wreszcie na HTMLu, normalnym serwerze. Jak już stało się tak, a nie inaczej to blog powróci w bardziej profesjonalnym wyglądzie!

  Także powrót to kwestia czasu.

  Proszę o zamknięcie tematu - jak skończą się prace poproszę admina o otworzenie i zamieszczę nowy adres. Do czasu zamkniecia proszę nie komentować, a pytania na priv.

  Z góry dzięki za wyrozumiałość i sorki za zaśmiecanie forum, ale jak wspomniałem - nie wymyśliłem innej możliwości poinformowania ludzi, którym to info się należy za czytanie moich pierdoł. Pozdrawiam!

 • #2
  Nowy adres bloga to:

  www.drogalegionisty.fuckpc.com

  Dzięki za wyrozumiałość i proszę o ponowne zamknięcie. Pozdrawiam!

  PS: Nie - w "fuck PC" nie chodzi o pierdolenie peceta tylko o pierdolenie politycznej poprawności: Fuck Political Correctness. Tak to sobie właściciel serwera wymyślił.

  Komentarz

  Pracuję...
  X