Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bracia Pomocy !

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bracia Pomocy !

Witajcie.

Od 10 lat walczyłem z nowotworem kości . Walczyłem ze wznowami w nodze,Zwyciężałem z przerzutami w płucach jednak 25 lutego tego roku musiałem się poddać i stracić z tego powodu lewą nogę za koszt życia. Dziś tj.23 marca wyszedłem do domu po licznych zabiegach,rehabilitacjach w Instytucie Matki i Dziecka.

Obecnie szukam pomocy materialnej na dalszą rehabilitacje i oczywiście kupno jak najlepszej protezy z tego powodu założyłem kilka kont w różnych fundacjach .

1. Konto na wpłaty od ludzi chcących mi pomóc:

BANK PEKAO S.A. O/WARSZAWA
    Ul. WOLUMEN 18 01- 912 WARSZAWA
    19 1240 6306 1111 0010 2169 6315
    z dopiskiem „Dla Mariusza Adamczyka”

2. Konto dla osób/firm chcących się rozliczyć podatku

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
    KRS: 0000037904
    Z dopiskiem : „dla Stanisław Mariusz Adamczyk, 10456”

Jeśli chodzi o (L)

Zakochałem się w niej dokładnie 2.października 1997 oglądając w tv mecz PU z Vincenzą Calcio (1:1) Od tamtej pory dążyłem do tego aby jak najszybciej poczuć atmosferę Łazienkowskiej stało się to dość późno z/w na chorobę bo dopiero w meczu z Cracovią w 2006. Potem to już się jakoś potoczyło, na wszelkie sposoby wyjazdy do Kielc,Sanoka, Łęcznej, Nowy Sącz,Bełchatów,Lubin Ostrowiec Św, Chorzów.

W 2008 przeniosłem się z opuściłem Sandomierza aby być bliżej (L) (jednak wiadomo o Walteroskich kur^&*) udzielałem sie tylko na CWKSie , Koszu i ostatnimi czasy na hokeju (kto widział szal "Królewskie miasto -Sandomierz - Królewski ród" wie kim jestem)

20.02.2010 - już wtedy wiedziałem o amputacji ale co tam jedziemy na ostro z dopingiem !!!

i tak to moje życie wyglądało, a teraz , teraz próbuje skakać do kuchni przez dwa pokoje po piwo ogólnie jest grubo ale bez załamki jakiej kol wiek.
    a marzenia... ponowne wyjazdy za (L) jak najszybciej , a póki co to dojść do sprawności , oraz starać się o jak najlepszą protezę dzięki której wrócę do normalnego życia.

To tyle co chciałem napisać . Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to serdecznie bym dziękował i napił się z taką osobą po browarze.

Kontakt:
    gg://9396160

Pozdrawiam
    Mario Legia Zone Sandomierz /obecnie mokotów
    LEGIA ZONE SANDOMIERZ

Pomagajcie chłopakowi, niech ma oparcie w braciach po szalu Ja nie mam hajsu za bardzo, ale przelewam chłopakowi symboliczne 20 zł, zawsze bliżej celu niż dalej Cała Legia zawsze razem!
    Ostatnio edytowany przez PeCe; [ARG:4 UNDEFINED].
    Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

tak jak napisal kolega wyżej myśle ze każda złotowka moze sie przydac,
      Mario 3maj sie
      Kowal - byłeś legendą, stałeś się mendą...

Komentarz

Woytek myślę że warto dać o tym informacje na głównej stronie LL

Komentarz

Witam,
          Mario jest moim kumplem, można powiedzieć że pokazał mi drogę kibicowską.
          Warto mu pomóc.
          Pamiętaj Mariusz, że nie zostawimy brata po szalu!
          Ostatnio edytowany przez sylwester_S-RZ; [ARG:4 UNDEFINED].

Legia Zone Sandomierz

Komentarz

Co mam wpisać w nazwę odbiorcy, bo bez tego chyba przelewu nie mogę zrobić?
            Dla Mariusza Adamczyka, czy to mam wpisać w tytule przelewu?

Komentarz

Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
              Co mam wpisać w nazwę odbiorcy, bo bez tego chyba przelewu nie mogę zrobić?
              Dla Mariusza Adamczyka, czy to mam wpisać w tytule przelewu?
              W nazwę odbiorcy wpisz Mariusz Adamczyk, a w tytule przelewu co tylko chcesz
              Pozdrawiam

Legia Zone Sandomierz

Komentarz

Zamieszczone przez sylwester_S-RZ Zobacz posta
                W nazwę odbiorcy wpisz Mariusz Adamczyk, a w tytule przelewu co tylko chcesz
                Pozdrawiam
                Wpłacę w tym tygodniu co nieco.

EDIT: poszło
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Też zaraz coś przeleje.

Komentarz

Przelew poszedł. Wypada pomóc, każdy ile może.
                    Dobrzy (L)udzie robią czasem złe rzeczy

Komentarz

Mam piłkę z autografami piłkarzy Legii, tylko nie pamiętam z którego sezonu, ale wydaje mi się, że z 07/08. Jest to piła adidasa, replika z Euro 2008. Jak ktoś jest chętny zrobić aukcję, to w przyszłym tygodniu wyślę.

Komentarz

Przelew poszedł. Niestety PIT już rozliczony :/

Komentarz

Aktualności:

Wszystkim którzy po apelu na forum LL wpłacili chociażby symboliczna złotówkę przesłali na PW słowa wsparcia ,zagadali na gg serdecznie dziękuję i tylko gdy się spotkamy czy to na meczu sekcji czy wyjeździe (L) czy gdzie kol wiek to zaczepiajcie uścisnę grabę z taką osobą i podziękuję a jeśli będą możliwości to piwo obowiązkowo.

Słuchajcie 4 dni akcji i mamy kasę na protezę tymczasową na której będę mógł śmigać i uczyć się chodzić gdy tylko rany oraz opuchlizna na udzie dadzą o sobie zapomnieć.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !!

Nie chcę tu z imienia i nazwiska wymieniać wszystkich.
                          Ale serdecznie dziękuję :

*Kibicom najlepszego klubu świata (L)
                          *NZSS Banku Pekao S.A
                          *Pracownikom Banku Pekao S.A
                          *Pracownikom Kopalni Dolomitów Sandomierz
                          *Przyjaciołom, rodzinie, znajomym i wszystkim tym którzy mnie wspierają.

PIERWSZY CEL OSIĄGNIĘTY !!
                          Mamy z wpłat 6 tysięcy + (refundacja NFZ) +(refundacja PFRON) + (możliwa refundacja PCPR) = +- 10 tysięcy.

CEL OSTATECZNY !!
                          Drugim celem jest kupno protezy stałej która będę mógł używać przez miejmy nadzieje resztę mego życia. Celujemy w protezę udową , ze stopą z włókna węglowego , amortyzatorem , jak najlepszym kolanem i lejem sylikonowym dzięki niemu będę mógł podtrzymywać całą tą maszynerię.

KOSZT (cel górny) 120 tysięcy polskich złotych nie spocznę póki nie zbiorę wymaganej kwoty !!

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM I PROSZĘ O KONTYNUOWANIE AKCJI.
                          Ostatnio edytowany przez Mari; [ARG:4 UNDEFINED].
                          LEGIA ZONE SANDOMIERZ

Komentarz

Powodzonka.Jakoś wspólnie napewno te 120 tyś zł uciułamy.
                            Daj tylko znaka , a coś się wymyśli.Forum już nie jednemu pomogło!

Pzdr

Komentarz

brachu ja daję wolna rękę we wszystkich działaniach.
                              LEGIA ZONE SANDOMIERZ

Komentarz

Pracuję...
                              X